M jak miłość. Paweł pozna nową dziewczynę! To ona zastąpi Julkę i będzie kochanką Zduńskiego - WIDEO

2019-12-06 12:12 Ag
M jak miłość. Paweł Zduński (Rafał Mroczek) na planie, nowa dziewczyna Pawła
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość. Paweł Zduński (Rafał Mroczek) na planie, nowa dziewczyna Pawła

Paweł Zduński (Rafał Mroczek) z "M jak miłość" będzie miał kolejną dziewczynę! Już wkrótce, bo w 1488 odcinku "M jak miłość" z jego życia na zawsze zniknie Julka (Joanna Kuberska)! Czy ostatnia kochanka Pawła umrze? Tego nie wiadomo, ale na pewno Zduński niezbyt długo pozostanie sam. Na planie "M jak miłość" u boku Rafała Mroczka pojawiała się już bowiem nowa aktorka, piękna brunetka. Czy to ona będzie następną, już jedenastą dziewczyną Pawła?

Z kim będzie Paweł Zduński w "M jak miłość"? Kto zostanie jego nową dziewczyną?

Na planie "M jak miłość" pojawiła się nowa bohaterka i wszystko wskazuje na to skradnie serce Pawła Zduńskiego. Po jego ostatnim rozstaniu z Julką wydawało się, że Paweł zostanie już zawsze sam. Doszedł bowiem do wniosku, że wcale nie chce ślubu, kolejnej żony i dzieci, bo woli związki bez zobowiązań.

ZOBACZ Wszystkie żony i kochanki Pawła Zduńskiego. Nie uwierzysz ile ich było? ZDJĘCIA

To już pewne, że w 1488 odcinku "M jak miłość" Julka odejdzie z serialu. W jakich okolicznościach zniknie z życia Zduńskiego? Tego jeszcze nie wiadomo, ale samotność Pawła potrwa tylko kilka tygodni. Dlaczego? Bo na horyzoncie zjawi się piękna brunetka. Jej imię oraz okoliczności w jakich pozna Zduńskiego pozostają tajemnicą.

Przeczytaj koniecznie: M jak miłość. Julka umrze? Magda będzie pocieszała Pawła po odejściu jego kochanki

Na Instagramie Marcina Mroczka, czyli serialowego Piotra pojawiło się jednak nagranie zza kulis "M jak miłość" z randki Pawła z nową dziewczyną. W tle słychać oryginale imię "Melania", ale być może to imię aktorki, a nie postaci, którą zagra.

Jeśli naprawdę Paweł w "M jak miłość" znów się zakocha, to czy tym razem dorośnie do decyzji, by się ożenić, założyć wreszcie rodzinę? Ślub z Julką nie chciał, ale może u boku nowej dziewczyny zmieni zdanie. Istnieje jednak spore ryzyko, że 11-sta kochanka Pawła wcale nie będzie ostatnią, a Zduński już do końca życia pozostanie facetem, który nie chce się z nikim wiązać na stałe.

Przypomnijmy, że w gronie kobiet Pawła są aż trzy byłe żony: Joanna (Agnieszka Więdłocha), Ala (Olga Frycz) i Katia (Joanna Jarmołowicz)!

Sprawdź też: M jak miłość. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska już po ślubie. Pokazali ZDJĘCIE ze ślubu Izy i Marcina?

M jak miłość. Paweł Zduński (Rafał Mroczek) na planie, nowa dziewczyna Pawła
Autor: Instagram M jak miłość. Paweł Zduński (Rafał Mroczek) na planie, nowa dziewczyna Pawła
Najnowsze