M jak miłość. Julka umrze? Magda będzie pocieszała Pawła po odejściu jego kochanki

2019-10-08 8:15 Ag
M jak miłość, odcinek 1331: Magda (Anna Mucha), Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1331: Magda (Anna Mucha), Paweł (Rafał Mroczek)

Śmierć Julki, którą w "M jak miłość" gra Joanna Kuberska oznaczałby definitywne pożegnanie z tą bohaterką. Po ponad trzech latach aktorka odchodzi z "M jak miłość" i już zapowiedziała, że na pewno nie wróci do serialu. Jeśli Julka umrze, Paweł Zduński (Rafał Mroczek) na pewno bardzo przeżyje odejście ukochanej dziewczyny. Wiadomo już, że po tym jak Julka zniknie z "M jak miłość" to Magda (Anna Mucha) będzie pocieszała Pawła. Co się stanie z Julką w "M jak miłość"?

Czy Julka z "M jak miłość" umrze? Co się stanie z Julką po odejściu Joanny Kuberskiej?

Joanna Kuberska odchodzi z "M jak miłość", ale ostatni raz Julka pojawi się dopiero w 1488 odcinku. Aktorka pożegnała się już z produkcją i kolegami z planu, a na swoim Instagramie umieściła oficjalny komunikat, w którym wyjaśniła powodu tej decyzji.

Ponieważ odejście Julki z "M jak miłość" będzie bezpośrednio związane z Pawłem Zduńskim i wydarzeniami, które nastąpią w ich życiu już po rozstaniu, to Joanna Kuberska nie mogła wyjawić co się stanie z Julką. Czy fani "M jak miłość" zobaczą śmierć Julki? A może ostatnia dziewczyna Pawła wyjedzie i na zawsze zniknie z jego życia?

Sprawdź też: M jak miłość. Joanna Kuberska odchodzi! Dlaczego serialowa Julka znika?

To wszystko pozostaje tajemnicą! Pewne jest tylko to, że w Joanna Kuberska zdecydowała, że "M jak miłość" to już zamknięty rozdział w jej karierze. Po trzech latach grania Julki Kryszak przyszła pora na nowe role!

"Julka nie wróci, a ja nie odeszłam z zawodu tylko z serialu, wiec zachęcam to śledzenia moich innych projektów. Pozdrawiam :)" - napisała gwiazda "M jak miłość" na Instagramie.

Zobacz: Gdzie leży Grabina, kultowa miejscowość z "M jak miłość"? [MAPA]

Wyświetl ten post na Instagramie.
Moi kochani, drodzy widzowie, oraz fani @mjakmilosc . Po ponad trzech latach pracy,podjęłam decyzję o odejściu z serialu. Chcę bardzo podziękować całej ekipie. Aktorom, reżyserom, operatorom, pionom charakteryzacji i kostiumów. Ale przede wszystkim Wam, drodzy widzowie, bez których żaden Aktor nie istnieje. To dla Was, niezależnie od pory dnia, roku czy aury kreowałam postać Julki, której losy, niejednokrotnie wywoływały w Was gorące komentarze i żywe reakcje. A każda pochwała jak i krytyka, jest dla mnie siłą napędzającą. I choć niejednokrotnie nie było mi z serialową Julką po drodze, nie zawsze ją rozumiałam, to starałam się, żeby była ludzką, empatyczną i fajną dziewczyną. Dałam jej siebie, moją wrażliwość i aktorskie umiejętności. Te trzy lata, to czas wielu ciekawych aktorskich spotkań, ale przede wszystkim spora nauka, a to dla mnie najważniejsze. Tak, jak pamietam swój pierwszy dzień pracy na planie, tak i ten ostatni, 3 października 2019 roku, zostanie w mojej pamięci. Odcinek 1488, to odcinek, do którego właśnie skończyliśmy zdjęcia, a który zarazem jest moim ostatnim. Ale nie żegnam się z Wami definitywnie, ponieważ Julka jeszcze w nowym roku da o sobie znać ze szklanego ekranu. Zachęcam zatem do śledzenia do samego końca jej losów i wszystkich pozostałych wątków, które nadal będą Was wzruszać, czasem bawić, czasem smucić. Tak, jak to robią już od 19 lat ! I na koniec... Nic lepiej tu nie zabrzmi, jak stwierdzenie „Do zobaczenia”. Joanna Kuberska ❤️ #joannakuberska#mjakmilosc Post udostępniony przez Joanna Kuberska (@joanna_kuberska)

Pod postem, w którym Kuberska zapowiedziała odejście z "M jak miłość" swój komentarz umieściła Anna Mucha. Serialowa Magda zapowiedziała, że na pewno Paweł nie zostanie sam w tak trudnych chwilach.

"No bardzo szkoda, będziemy tęsknić ! I pocieszać Pawła, Olka i kogo tam jeszcze opuściłaś. Trzymam kciuki ! buziaki" - napisała Mucha, a Kuberska szybko odpowiedziała koleżance z planu:

"Buziaki Aniu! Do zobaczenia na szlaku! Olkiem z tego co wiem, jeszcze ma się kto zaopiekować, ale Pawła zawsze możesz pocieszyć. Julka była wyjątkowo wierna,wiec tylko jedno serce zostało porzucone" - wyjaśniła. I tym samym ujawniła, że po odejściu Julki - wyjeździe albo jej śmierci - Paweł na pewno będzie cierpiał!

Nie przegap: Śmierć Artura w M jak miłość. Tak Artur zabawiał się z Olkiem zanim zginął

 Jak kuszą kobiety. Usta kusicielki >>>

Najnowsze