Nina żegna się z M jak miłość. Ostatni dzień Agnieszki Judyckiej na planie. Barbara Kurdej-Szatan też znika z serialu?

2019-12-07 8:27 Ag
Nina żegna się z M jak miłość. Ostatni dzień Agnieszki Judyckiej na planie. Barbara Kurdej-Szatan też znika z serialu?
Autor: Instagram Nina żegna się z M jak miłość. Ostatni dzień Agnieszki Judyckiej na planie. Barbara Kurdej-Szatan też znika z serialu?

Nina, którą w "M jak miłość" gra Agnieszka Judycka zniknie z życia Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Leszka (Sławek Uniatowski)? Niebawem straci dziecko, a później nastąpi seria tragicznych zdarzeń. Czy po śmierci córki Nina wreszcie zostawi zakochanych w spokoju? Na planie "M jak miłość" Agnieszka Judycka właśnie była ostatni raz przed przerwą. Pożegnała się z fanami "M jak miłość" i Barbarą Kurdej-Szatan. Niewykluczone, że to był ostatni dzień nie tylko jednej aktorki...

Czy Nina odejdzie z "M jak miłość" i da spokój Joasi?

Na planie "M jak miłość" nadszedł czas pożegnań. Agnieszka Judycka, która jako Nina skutecznie niszczy szczęśliwą miłość Joasi i Leszka właśnie na Insagramie uprzedziła wszystkich, że jej bohaterka zniknie na dłużej. Dlaczego? Bo aktorka rozpoczyna dłuższą przerwę w zdjęciach do kolejnych odcinków "M jak miłość".

"Ostatni raz razem na planie przed Świętami!" - napisała serialowa Nina pod zdjęciem z Barbarą Kurdej-Szatan. Wszystko wskazuje na to, że i Joasia z "M jak miłość" niebawem pożegna się z planem, bo skoro wątek Niny przez jakiś czas nie będzie kręcony, to najpewniej zabraknie też Asi i Leszka.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1479: Nina straci dziecko! Umrze podczas porodu. Leszek się o tym nie dowie?

Judycka ma za sobą ciężkie chwile w "M jak miłość", które od niej jako aktorki wymagały sporo zaangażowania i były wyczerpujące emocjonalnie. Widzowie jeszcze tego nie widzieli, ale Nina już wkrótce straci dziecko, potem wpadnie w depresję i będzie próbowała się zemścić na Joasi, za to, że jej córka zmarła podczas porodu. Będzie prześladować nie tylko Chodakowską, ale i Krajewskiego. Odpoczynek od planu na pewno przyda się aktorce.

Fani "M jak miłość" nie odczują jednak zbytniej przerwy w emisji odcinków. Co prawda tuż przed Bożym Narodzeniem będzie emitowany tylko jeden odcinek "M jak miłość" - w poniedziałek, 23.12.2019, w TVP2 będzie można zobaczyć odcinek 1480, ale kolejny najpewniej w ostatni poniedziałek roku, 30.12.2019.

Sprawdź też: M jak miłość. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska już po ślubie. Pokazali ZDJĘCIE ze ślubu Izy i Marcina?

Kobieta i hormony! Super Poradnik! TUTAJ>>>