M jak miłość. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska już po ślubie. Pokazali ZDJĘCIE ze ślubu Izy i Marcina?

2019-12-04 9:38 Ag
M jak miłość. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: Instagram M jak miłość. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub! Serialowy Marcin z "M jak miłość" na swoim Instagramie pokazał zdjęcie ze ślubu z ukochaną, która także na ekranie jest jego narzeczoną. I od razu posypały się pytania - czy to tak długo wyczekiwany ślub Izy i Marcina w "M jak miłość" czy aktorzy naprawdę powiedzieli sobie "tak". Zobaczcie piękne zdjęcie ze ślubu z uwielbianą parą z "M jak miłość" i gratulacje od produkcji serialu.

Kiedy Iza i Marcin z "M jak miłość" wezmą ślub"

W "M jak miłość" Iza i Marcin wezmą wreszcie ślub. Zdjęcie, które Mikołaj Roznerski opublikował na Instagramie to najpewniej dowód, że w serialu para wreszcie spotka się przed ołtarzem i wypowie słowa małżeńskiej przysięgi. Choć ekranowy Marcin z "M jak miłość" słowem nie wspomniał, że to ujęcie z planu serialu, to ciężko uwierzyć, że pochwaliłby się prywatnym zdjęciem ze ślubu z Adrianą Kalską.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1477: Iza i Marcin wezmą tajny ślub w Grabinie. Nie zaproszą nawet rodziny?

Fani aktorskiej pary z "M jak miłość" są niemal pewni, że to ujęcie właśnie z serialu. Bo przecież wszyscy widzowie w napięciu czekają aż ślub Izy i Marcina wreszcie dojdzie do skutku. Zakochani tyle razy już przekładali termin ślubu, że aż do tej chwili istniało ryzyko, że nigdy się nie pobiorą.

O tym, że to ślub Izy i Marcina w "M jak miłość", a nie prawdziwy ślub Roznerskiego z Kalską świadczy jeden mały szczegół - fragment sukni ślubnej, pod futerkową narzutką. Jest charakterystyczny, z koronką. A taką suknię ślubną wybrała Iza w serialu.

Poza tym kościół, w którym wzięli ślub Roznerski i Kalska do złudzenia przypomina serialowe świątynie, choć kościół w Grabinie, w którym ostatnio pobrali się m.in. Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) wygląda zupełnie inaczej.

Mimo to pod zdjęciem ślubnym gwiazd "M jak miłość" pojawiły się gratulacje produkcji serialu. Zapewne po to, żeby wprowadzić cień niepewności czy to fikcja na potrzeby "M jak miłość" czy wszystko wydarzyło się naprawdę.

M jak miłość odc. 1452. Szymek (Staś Szczypiński), Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1452. Szymek (Staś Szczypiński), Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1452. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1452. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Najnowsze