M jak miłość, odcinek 1483: Kinga nie przyzna się Piotrkowi do zdrady! Pocałunek z Pawłem zniszczy ich rodzinę?

2019-12-10 15:14 jkk
M jak miłość, odcinek 1483: Kinga nie przyzna się Piotrkowi do zdrady! Pocałunek z Pawłem zniszczy ich rodzinę?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1483: Kinga nie przyzna się Piotrkowi do zdrady! Pocałunek z Pawłem zniszczy ich rodzinę?

Czegoś takiego nie spodziewalibyśmy się zobaczyć nigdy, ale niestety w 1483 odcinku "M jak miłość", Kinga (Katarzyna Cichopek) nie przyzna się Piotrkowi (Marcin Mroczek), że... zdradziła go! I to z kim? Z jego własnym bratem, Pawłem (Rafał Mroczek)! Wiele wskazuje na to, że na ślubie Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) wybuchnie wielki skandal! Czy u porządnych Zduńskich powstanie miłosny trójkąt? Czy Kinga opamięta się, a mąż daruje jej zdradę zobaczymy w w1483 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1483 - we wtorek 7.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1483 odcinku "M jak miłość' Paweł pocałuje namiętnie... żonę swojego brata! Powie jej też kilka ciepłych słów o uczuciach jakie do niej żywi... Czyżby Paweł ukrywał przez lata, że tak naprawdę nie kocha nikogo innego, tylko Kingę?!

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1483: Chora Marta nie dożyje ślubu Magdy i Andrzeja? Zabraknie jej na ślubie byłego męża

Zanim w Kinga i Paweł pocałują się, Zduński przeżyje wiele własnych miłości. Wszystkie zakończa się rozstaniem, ale wydawało się zawsze, że Paweł naprawdę czuje coś do swoich kobiet. Czyżby przez cały ten czas udawał?

Wszystko może zakończyć się wojną między kochającymi się braćmi. Czy mądra Kinga, dla której zawsze rodzina była najważniejsza, może do tego dopuścić?

Faktem jest, że okoliczności w jakich dojdzie do pocałunku w 1483 odcinku "M jak miłość' i wyznania będą bardzo sprzyjające. Ślub Magdy i Andrzeja będzie pełen szczęścia i miłości. I choć nie zabraknie na nim skandalu z panną młodą w roli głównej, być może zdrada przez Kingę ukochanego męża, przebije wszystko!

Czytaj również: M jak miłość, odcinek 1478: Marzenka i Andrzejek poznają płeć dziecka. Wybiorą też imię!

Czy Kinga oszaleje w 1483 odcinku "M jak miłość' na punkcie Pawła, czy jednak jej miłość do Piotra jest tak silna i ugruntowana, że nic jej nie grozi? Pytanie też na ile żonie jest gotów pozwolić ciężko pracujący Piotr...

Czy w porządnej rodzinie Zduńskich miałby powstać skomplikowany trójkąt miłosny, w którym są bracia i czwórka dzieci? Przekonamy się od 1483 odcinka "M jak miłość'.

Najnowsze