M jak miłość, odcinek 1483: Chora Marta nie dożyje ślubu Magdy i Andrzeja? Zabraknie jej na ślubie byłego męża

2019-12-11 8:23 jkk
 M jak miłość, odcinek 1483: Chora Marta nie dożyje ślubu Magdy i Andrzeja? Zabraknie jej na ślubie byłego męża
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1483: Chora Marta nie dożyje ślubu Magdy i Andrzeja? Zabraknie jej na ślubie byłego męża

W 1483 odcinku "M jak miłość" ciężko chora Marta (Dominika Ostałowska) nie pojawi się na ślubie Andrzeja (Krystian Wieczorek) i Magdy (Anna Mucha). Czy to oznacza, że czekająca na przeszczep nerki była żona Andrzeja może nie dożyć ceremonii? Być może odwiedziny w szpitalu będą ostatnim spotkaniem pary młodej z umierającą Martą... Czyżby weselnicy Magdy i Andrzeja mieli zatańczyć na grobie Marty? Przekonamy się w 1483 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1483 - we wtorek 7.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Na ślubie Magdy i Andrzeja w 1483 odcinku "M jak miłość" nie pojawi się Marta! Czyżby umierająca była żona miała nie dożyć ślubu swoich przyjaciół?

Rowania dla Marty jeszcze przed 1483 odcinkiem "M jak miłość" nie będą dobre. Marta trafia do szpitala z fatalnymi wynikami i okazuje się, że aby uratować jej życie będzie potrzebny przeszczep nerki! Czyżby dawca nie pojawił się na czas?

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1481: Łukasz wróci z Gruzji! Poświęci się dla chorej matki Marty

Magda i Andrzej długo szykują się do jednego z najważniejszych wydarzeń w ich życiu, które wydarzy się w 1483 odcinku "M jak miłość" . Wciąż jednak coś im przeszkadza... Czyżby mieli wziąć ślub nie mając pojęcia, że Marta właśnie umiera?

Andrzej przez chwilę rozważał będzie nawet odwołanie ślubu z powodu choroby Marty, ale widać wszystko będzie sz ło z jej zdrowiem ku dobremu, skoro uroczystość w 1483 odcinku "M jak miłość" odbędzie się...

Ślub i przyjęcie weselne odbędą się w ogrodzie domu Zduńskich na Deszczowej. Na świadków Magda i Andrzej wybiorą: Kingę (Katarzyna Cichopek-Hakiel) i Adama (Jacek Kopczyński). Jednak spóźnionego Wernera w ostatniej chwili będzie musiał zastąpić Piotrek (Marcin Mroczek). Na ślubie pojawi się także Kamil i natychmiast wywoła skandal!

Mamy nadzieje, że brak Marty na ślubie Magdy i Andrzeja w 1483 odcinku "M jak miłość" oznaczać będzie operacje przeszczepu nerki i ona sama jeszcze zatańczy przynajmniej na ślubie swoich dzieci...

Najnowsze