M jak miłość, odcinek 1476: Marta ciężko chora! Tylko Andrzej pozna straszną diagnozę dla Marty

2019-11-13 7:29 Ag
M jak miłość, odc. 1437. Marta (Dominika Ostałowska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1437. Marta (Dominika Ostałowska)

Marta (Dominika Ostałowska) z "M jak miłość" zachoruje! Pierwszym objawem choroby Marty w 1476 odcinku "M jak miłość" będzie utrata przytomności. Zaraz po tym jak Wojciechowska zemdleje na ulicy, trafi do szpitala i usłyszy od lekarzy straszną diagnozę. Ale najgorsze będzie to, że Marta ukryje swoją chorobę przed rodziną - córką Anią (Gabriela Świerczyńska), synem Łukaszem (Jakub Józefowicz). Prawdę o stanie Marty w 1476 odcinku "M jak miłość" pozna tylko Andrzej (Krystian Wieczorek).

"M jak miłość" odcinek 1476 - poniedziałek, 9.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Choroba Marty w "M jak miłość" to kolejny dramatyczny zwrot akcji w jej życiu! Nie dość, że wciąż będą ją dręczyły problemy Łukasza, który porzucony przez ciężarną Katię (Joanna Jarmołowicz), stracił szansę, by być ojcem jej dziecka (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ >>>), to jeszcze w 1476 odcinku "M jak miłość" dowie się, że jest poważnie chora.

Nie przegap: M jak miłość. Aneta wróci do Olka i pomoże mu uniknąć więzienia! Postawi twardy warunek - WIDEO

Akurat wtedy Marta będzie planowała wakacyjny wyjazd z Anią nad morze. Uprzedzi Budzyńskiego, że chce wyjechać, żeby oderwać się trochę od kłopotów. Plany Marty w 1476 odcinku "M jak miłość" pokrzyżuje jednak choroba. Jak podaje "Świat Seriali" Wojciechowska zemdleje na ulicy i trafi do szpitala.

Andrzej, kiedy dowie się, że Marta jest w fatalnym stanie, natychmiast zaoferuje jej swoją pomoc. W 1476 odcinku "M jak miłość" razem z Magdą przejmie opiekę nad Anią, sprowadzi przybraną córkę do ich mieszkania.

Sprawdź też: Gwiazda M jak miłość sporo schudła! Dominika Ostałowska zmieniła wygląd. Zaskakująca przemiana!

Na co będzie chora Marta? Już w 1476 odcinku "M jak miłość" lekarze po wstępnych badaniach postawią diagnozę - wykryją u niej problemy z nerkami. Marta tylko Budzyńskiemu zdradzi, że cierpi na niewydolność nerek i musi być dializowana. A to oznacza, że na dłużej będzie przykuta do szpitalnego łóżka.

Sprawdź też: M jak miłość. Bartek napadnie na kolegę z więzienia. Bandyta Mirek zamieni życie męża Uli w koszmar!

M jak miłość. Łukasz (Jakub Józefowicz), Marta (Dominika Ostałowska), Ania (Gabriela Świerczyńska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Łukasz (Jakub Józefowicz), Marta (Dominika Ostałowska), Ania (Gabriela Świerczyńska)
Najnowsze