M jak miłość, odcinek 1478: Marzenka i Andrzejek poznają płeć dziecka. Wybiorą też imię!

2019-12-16 20:51 Ag
M jak miłość, odcinek 1478: Marzenka i Andrzejek poznają płeć dziecka. Wybiorą też imię!
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1478: Marzenka i Andrzejek poznają płeć dziecka. Wybiorą też imię!

W 1478 odcinku "M jak miłość" Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński) na badaniu USG u lekarza dowiedzą się czy będą mieli córkę czy syna. Dla przyszłych rodziców to będzie ogromna radość, bo od dawna marzyli o dziecku. Przez chorobę Marzenki zajście w ciąże długo nie było możliwe. Dlatego też bez znaczenia było dla nich czy urodzi się dziewczynka czy chłopiec. Po wizycie u lekarza w 1478 odcinku "M jak miłość" w siedlisku zapanuje istne szaleństwo, a Marzenka wybierze już imię dla dziecka.

"M jak miłość" odcinek 1478 - poniedziałek, 16.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Rodzinka Marzenki i Andrzejka z "M jak miłość" już wkrótce się powiększy. Tak długo wyczekiwana ciąża Lisieckiej będzie przebiegała bez żadnych komplikacji i już w 1478 odcinku "M jak miłość" przyszli rodzice poznają płeć dziecka. Andrzejek zwiezie ukochaną do lekarza, a ten oznajmi Marzence, że spełni się jej wielkie marzenie i będzie miała córkę.

Siłacz z siedliska w pierwszej chwili bardzo się ucieszy, ale po powrocie do Grabiny zacznie panikować, że nie da sobie rady z dwoma kobietami. Szczególnie jeśli córka odziedziczy wybuchowy charakter po mamie. W 1478 odcinku "M jak miłość" szczęśliwa Marzenka zapewni męża, że ze wszystkim dadzą sobie radę. Ich radość zmąci jednak widok zapłakanej Uli (Iga Krefft), która dostanie pozew o rozwód od Bartka (Arkadiusz Smoleński).

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1483: Paweł pocałuje Kingę! Piotrek nie dowie się o zdradzie żony

Kiedy straszy Lisiecki będzie się cieszył z powodu dziecka, młodszy brat w 1478 odcinku "M jak miłość" doszczętnie rozwali swoje małżeństwo. Ula ze łzami w oczach zapyta szwagra i przyjaciółkę jakie imię wybrali dla córki. Zanim Andrzejek zdąży otworzyć usta, by zakomunikować, że jest takie imię, które szczególnie mu się podoba, Marzenka oznajmi, że dziewczynka będzie miała na imię Kalinka.

- Jak to? - oburzy się przyszły tata. - Miała być Bianka - przypomni żonie - Ale ja wolałabym Kalinka... Proszę... - szepnie Marzenka, a mąż nie zdoła jej odmówić.

W 1478 odcinku "M jak miłość" Marzenka pocieszy Ulę, że może jeszcze nie wszystko stracone i jeszcze Bartek zrezygnuje z rozwodu. - Zobaczysz, wszystko się ułoży...
- Nic się nie ułoży... Ja już odpuszczam. Nie będę go do niczego zmuszała. To nie ma sensu - zdecyduje Ula.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1478: Mateusz będzie ojcem! Dla Lilki podejmie ważną decyzję

Najnowsze