M jak miłość, odcinek 1483: Pijany Paweł pocałuje Kingę! Znów stoczy się na dno? - ZWIASTUN

2020-01-07 20:26 Ag
M jak miłość, odcinek 1483: Paweł znów stoczy się na dno! Pocałuje Kingę i zacznie pić
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1483: Paweł znów stoczy się na dno! Pocałuje Kingę i zacznie pić

W 1483 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) zupełnie pogubi się w swoich uczuciach. Fascynacja, którą poczuje do Kingi (Katarzyna Cichopek) popchnie go w alkoholowy nałóg. Nie dość, że Zduński upije się na weselu Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek), to jeszcze pod wpływem alkoholu pocałuje Kingę. Reakcja bratowej będzie natychmiastowa. Po pocałunku Pawła w 1483 odcinku "M jak miłość" Kinga zacznie mu grozić, że tak tego nie zostawi. Co będzie dalej z Pawłem? Znów zacznie pić i sięgnie dna?

"M jak miłość" odcinek 1483 - wtorek, 7.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Paweł Zduński w 1483 odcinku "M jak miłość" dopuści się braterskiej zdrady! Nie dość, że niespodziewanie poczuje coś więcej do Kingi, to jeszcze zda sobie sprawę, że najpewniej do końca życia zostanie sam, bo przecież z żadną kobietą nie potrafi stworzyć stałego związku.

Tuż przed ślubem Magdy i Andrzeja w 1483 odcinku "M jak miłość" to właśnie bratowa spróbuje wyciągnąć od niego dlaczego mu nie wyszło z Julką (Joanna Kuberska) i w czym leży problem. - Dlaczego taki fajny facet jak ty nie może sobie ułożyć życia...
- A myślisz, że ja nie zadaję sobie tego pytania? Po prostu nie trafiłem na kobietę swojego życia... Mój brat zgarnął wszystko co najlepsze! - wyjaśni Paweł, który od dłuższego czasu zastępuje Piotrka (Marcin Mroczek) w roli głowy rodziny i nagle poczuł coś więcej do Kingi.

- Daj spokój...
- Nie każdy w życiu trafia na taki ideał jak ty!
- Kontynuuj...
- Wspaniała matka, świetna żona, seksowna kobieta... - wyzna nieco zawstydzony Zduński. Po tych słowach równie zmieszana Kinga ucieknie.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1487: Paweł znów zostanie ojcem. Poważna choroba w tle zupełnie załamie Zduńskiego

Ale ciąg dalszy nastąpi już na weselu na Deszczowej. W 1483 odcinku "M jak miłość" Paweł nie zdoła oprzeć się urokowi Kingi. Wpatrzony w nią jak w obrazek zrobi jednak coś naprawdę głupiego. Znów sięgnie po alkohol! Jako niepijący alkoholik, który po rozwodzie z Alą (Olga Frycz) wpakował się w poważne problemy właśnie z powodu skłonności do procentów, nie pomyśli jak źle to się może skończyć.

Wystarczy jeden kieliszek, by w 1483 odcinku "M jak miłość" Paweł stracił nad sobą panowanie. Poprosi Kingę do tańca i bez wahania ją pocałuje. Zduńska będzie wstrząśnięta i wściekła postępkiem szwagra. - Co ty robisz?! - zapyta oburzona.
- Przepraszam...
- Znowu piłeś? Przecież wiesz, że ty i wódka to słabe połączenie! Jeżeli jeszcze raz złapię cię na piciu, to pożałujesz!
- To się nigdy więcej nie powtórzy...
- Ja myślę! - rzuci Kinga.

Niestety Paweł nie dotrzyma obietnicy. Przy weselnym stole znów wypije sięgnie po kieliszek. A wszystko na oczach Kingi, która w 1483 odcinku "M jak miłość" nie powie Piotrkowi co zrobił jego brat.

Przeczytaj też: M jak miłość. Dramatyczny koniec Julki. Uśmiercą byłą dziewczynę Pawła?

Najnowsze