M jak miłość. Dramatyczny koniec Julki. Uśmiercą byłą dziewczynę Pawła?

2020-01-01 8:39 jkk
M jak miłość. Dramatyczny koniec Julki. Uśmiercą byłą dziewczynę Pawła?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Dramatyczny koniec Julki. Uśmiercą byłą dziewczynę Pawła?

Julka na zawsze odejdzie z "M jak miłość",a wraz z nią z serialem pożegna się Joanna Kuberska. Ekranowa była dziewczyna Pawła (Rafał Mroczek) na swoim profilu na Instagramie już na początku października pożegnała się z widzami serialu. Ostatni raz Julka pojawi się w 1488 odcinku "M jak miłość". Co dla niej przyszykowali scenarzyści - Julka umrze, czy po prostu wyjedzie z dala od Pawła? Choć gwiazda "M jak miłość" nie zdradza szczegółów, już wiemy co się stanie z Julką!

Julka odejdzie z "M jak miłość" w 1488 odcinku! Co się z nią stanie?

Gwiazda "M jak miłość", Joanna Kuberska poinformowała fanów, że po trzech latach pracy na planie serialu odchodzi! - Moi kochani, drodzy widzowie, oraz fani "M jak miłość". - Po ponad trzech latach pracy, podjęłam decyzję o odejściu z serialu.

Ostatni raz Kuberska była na planie "M jak miłość" dokładnie 3 października. Nakręciła wtedy sceny do 1488 odcinka, którego emisja już w poniedziałek 27.01.202o roku. To oznacza, że Paweł straci bezpowrotnie byłą dziewczynę, a fani jedną z ulubionych bohaterek!

Za Julka na pewno będzie tęsknić też Aga (Ina Sobala) w "M jak miłość" - ostatnim czasie dziewczyny "po przejściach" bardzo zbliżyły się do siebie. Aga po fatalnym związku z Olkiem (Maurycy Popiel), a Julka po dramatycznym rozstaniu z Pawłem znalazły wspólny sposób na poradzenie sobie ze smutkami i umiały dobrze się zabawić. Julka wpadła też w oko kolejnym mężczyznom: wiecznie nienasyconemu Wernerowi (Jacek Kopczyński) i szukającemu bezskutecznie Katii (Joanna Jarmołowicz), Łukaszowi (Jakub Józefowicz).

Wyświetl ten post na Instagramie.
Moi kochani, drodzy widzowie, oraz fani @mjakmilosc . Po ponad trzech latach pracy,podjęłam decyzję o odejściu z serialu. Chcę bardzo podziękować całej ekipie. Aktorom, reżyserom, operatorom, pionom charakteryzacji i kostiumów. Ale przede wszystkim Wam, drodzy widzowie, bez których żaden Aktor nie istnieje. To dla Was, niezależnie od pory dnia, roku czy aury kreowałam postać Julki, której losy, niejednokrotnie wywoływały w Was gorące komentarze i żywe reakcje. A każda pochwała jak i krytyka, jest dla mnie siłą napędzającą. I choć niejednokrotnie nie było mi z serialową Julką po drodze, nie zawsze ją rozumiałam, to starałam się, żeby była ludzką, empatyczną i fajną dziewczyną. Dałam jej siebie, moją wrażliwość i aktorskie umiejętności. Te trzy lata, to czas wielu ciekawych aktorskich spotkań, ale przede wszystkim spora nauka, a to dla mnie najważniejsze. Tak, jak pamietam swój pierwszy dzień pracy na planie, tak i ten ostatni, 3 października 2019 roku, zostanie w mojej pamięci. Odcinek 1488, to odcinek, do którego właśnie skończyliśmy zdjęcia, a który zarazem jest moim ostatnim. Ale nie żegnam się z Wami definitywnie, ponieważ Julka jeszcze w nowym roku da o sobie znać ze szklanego ekranu. Zachęcam zatem do śledzenia do samego końca jej losów i wszystkich pozostałych wątków, które nadal będą Was wzruszać, czasem bawić, czasem smucić. Tak, jak to robią już od 19 lat ! I na koniec... Nic lepiej tu nie zabrzmi, jak stwierdzenie „Do zobaczenia”. Joanna Kuberska ❤️ #joannakuberska#mjakmilosc Post udostępniony przez Joanna Kuberska (@joanna_kuberska)

Postać Julki polubiła też Kuberska, która w pożegnalnym poście napisała o niej tak: - I choć niejednokrotnie nie było mi z serialową Julką po drodze, nie zawsze ją rozumiałam, to starałam się, żeby była ludzką, empatyczną i fajną dziewczyną. 

Ostatni dzień na planie "M jak miłość" oznacza, że Julka żadnego z panów nie wybierze, a Aga będzie musiała znaleźć włąsną drogę na dalsze życie. Co natomiast z fanami, którzy szczególnie postać Julki polubili? Po komunikacie Kuberskiej na Instagramie wszyscy martwią się: czy Julka umrze?!

Możliwości jest wiele, bo wokół zainteresowanego nią Wernera kręci się mafia, a i w  "M jak miłość" nigdy nie brakowało psychopatów - ostatnio pojawił się nawet... seryjny morderca! Czy Julka padnie ofiarą morderczych zapędów któregoś z nich, czy spokojnie odjedzie w swoją stronę?

Jak napisała na swoim profilu na Instagramie Kuberska: - Nic lepiej tu nie zabrzmi, jak stwierdzenie „Do zobaczenia”. Mamy wiec nadzieję, że Julka przeżyje odejście z serialu tak, jak przeżywała swoje porażki - z pięknym uśmiechem!

Wszystko wskazuje na to, że Julka wyjedzie z Warszawy w 1488 odcinku "M jak miłość".

Najnowsze