M jak miłość. Dramatyczny koniec Julki. Uśmiercą byłą dziewczynę Pawła?

2020-01-01 8:39 jkk
M jak miłość. Dramatyczny koniec Julki. Uśmiercą byłą dziewczynę Pawła?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Dramatyczny koniec Julki. Uśmiercą byłą dziewczynę Pawła?

Julka na zawsze odejdzie z "M jak miłość",a wraz z nią z serialem pożegna się Joanna Kuberska. Ekranowa była dziewczyna Pawła (Rafał Mroczek) na swoim profilu na Instagramie już na początku października pożegnała się z widzami serialu. Ostatni raz Julka pojawi się w 1488 odcinku "M jak miłość". Co dla niej przyszykowali scenarzyści - Julka umrze, czy po prostu wyjedzie z dala od Pawła? Choć gwiazda "M jak miłość" nie zdradza szczegółów, już wiemy co się stanie z Julką!

Julka odejdzie z "M jak miłość" w 1488 odcinku! Co się z nią stanie?

Gwiazda "M jak miłość", Joanna Kuberska poinformowała fanów, że po trzech latach pracy na planie serialu odchodzi! - Moi kochani, drodzy widzowie, oraz fani "M jak miłość". - Po ponad trzech latach pracy, podjęłam decyzję o odejściu z serialu.

Ostatni raz Kuberska była na planie "M jak miłość" dokładnie 3 października. Nakręciła wtedy sceny do 1488 odcinka, którego emisja już w poniedziałek 27.01.202o roku. To oznacza, że Paweł straci bezpowrotnie byłą dziewczynę, a fani jedną z ulubionych bohaterek!

Za Julka na pewno będzie tęsknić też Aga (Ina Sobala) w "M jak miłość" - ostatnim czasie dziewczyny "po przejściach" bardzo zbliżyły się do siebie. Aga po fatalnym związku z Olkiem (Maurycy Popiel), a Julka po dramatycznym rozstaniu z Pawłem znalazły wspólny sposób na poradzenie sobie ze smutkami i umiały dobrze się zabawić. Julka wpadła też w oko kolejnym mężczyznom: wiecznie nienasyconemu Wernerowi (Jacek Kopczyński) i szukającemu bezskutecznie Katii (Joanna Jarmołowicz), Łukaszowi (Jakub Józefowicz).

Wyświetl ten post na Instagramie.
Moi kochani, drodzy widzowie, oraz fani @mjakmilosc . Po ponad trzech latach pracy,podjęłam decyzję o odejściu z serialu. Chcę bardzo podziękować całej ekipie. Aktorom, reżyserom, operatorom, pionom charakteryzacji i kostiumów. Ale przede wszystkim Wam, drodzy widzowie, bez których żaden Aktor nie istnieje. To dla Was, niezależnie od pory dnia, roku czy aury kreowałam postać Julki, której losy, niejednokrotnie wywoływały w Was gorące komentarze i żywe reakcje. A każda pochwała jak i krytyka, jest dla mnie siłą napędzającą. I choć niejednokrotnie nie było mi z serialową Julką po drodze, nie zawsze ją rozumiałam, to starałam się, żeby była ludzką, empatyczną i fajną dziewczyną. Dałam jej siebie, moją wrażliwość i aktorskie umiejętności. Te trzy lata, to czas wielu ciekawych aktorskich spotkań, ale przede wszystkim spora nauka, a to dla mnie najważniejsze. Tak, jak pamietam swój pierwszy dzień pracy na planie, tak i ten ostatni, 3 października 2019 roku, zostanie w mojej pamięci. Odcinek 1488, to odcinek, do którego właśnie skończyliśmy zdjęcia, a który zarazem jest moim ostatnim. Ale nie żegnam się z Wami definitywnie, ponieważ Julka jeszcze w nowym roku da o sobie znać ze szklanego ekranu. Zachęcam zatem do śledzenia do samego końca jej losów i wszystkich pozostałych wątków, które nadal będą Was wzruszać, czasem bawić, czasem smucić. Tak, jak to robią już od 19 lat ! I na koniec... Nic lepiej tu nie zabrzmi, jak stwierdzenie „Do zobaczenia”. Joanna Kuberska ❤️ #joannakuberska#mjakmilosc Post udostępniony przez Joanna Kuberska (@joanna_kuberska)

Postać Julki polubiła też Kuberska, która w pożegnalnym poście napisała o niej tak: - I choć niejednokrotnie nie było mi z serialową Julką po drodze, nie zawsze ją rozumiałam, to starałam się, żeby była ludzką, empatyczną i fajną dziewczyną. 

Ostatni dzień na planie "M jak miłość" oznacza, że Julka żadnego z panów nie wybierze, a Aga będzie musiała znaleźć włąsną drogę na dalsze życie. Co natomiast z fanami, którzy szczególnie postać Julki polubili? Po komunikacie Kuberskiej na Instagramie wszyscy martwią się: czy Julka umrze?!

Możliwości jest wiele, bo wokół zainteresowanego nią Wernera kręci się mafia, a i w  "M jak miłość" nigdy nie brakowało psychopatów - ostatnio pojawił się nawet... seryjny morderca! Czy Julka padnie ofiarą morderczych zapędów któregoś z nich, czy spokojnie odjedzie w swoją stronę?

Jak napisała na swoim profilu na Instagramie Kuberska: - Nic lepiej tu nie zabrzmi, jak stwierdzenie „Do zobaczenia”. Mamy wiec nadzieję, że Julka przeżyje odejście z serialu tak, jak przeżywała swoje porażki - z pięknym uśmiechem!

Wszystko wskazuje na to, że Julka wyjedzie z Warszawy w 1488 odcinku "M jak miłość".

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze