M jak miłość, odcinek 1487: Paweł znów zostanie ojcem. Poważna choroba w tle zupełnie załamie Zduńskiego

2019-12-30 23:05 Ag
​M jak miłość, odcinek 1487: Paweł znów zostanie ojcem w obliczu tragedii. Poważna choroba załamie Zduńskiego
Autor: vod.tvp.pl ​M jak miłość, odcinek 1487: Paweł znów zostanie ojcem w obliczu tragedii. Poważna choroba załamie Zduńskiego

W 1487 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) będzie musiał sprawdzić się w roli ojca. Dramatyczny zbieg okoliczności związany z poważną chorobą sprawi, że Zduński weźmie na siebie ogromny ciężar. Dzieci Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) będą potrzebowały opieki wujka. A Pawłowi w 1487 odcinku "M jak miłość" nie pozostanie nic innego jak zająć się czwórką bratanków: Lenką (Marysia Głowacka), Miśkiem (Aleksander Bożyk) oraz bliźniaczkami. Do jakiej tragedii dojdzie u Zduńskich?

​"M jak miłość" odcinek 1487 - wtorek, 21.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Paweł Zduński z "M jak miłość" idealnie sprawdza się jako przybrany tata dorastającej Basi (Gabriela Raczyńska). Często też w roli ojca zastępuje swojego brata Piotrka. Pod nieobecność męża Kingi to właśnie Paweł jest głową rodziny na Deszczowej, wspiera Kingę jak może, a dzieciaki, zwłaszcza Lenka i Misiek uwielbiają wujka i są z nim bardzo blisko związane.

Choć bliskie relacje w rodzinie Zduńskich popsuje pocałunek Pawła z Kingą, to Piotrek się o tym nie dowie. Mało tego, w 1487 odcinku "M jak miłość" wciąż nieświadomy tego co się dzieje między bratem a żoną Piotrek powierzy właśnie jemu opiekę nad swoją rodziną. Paweł się zgodzi, by nie wzbudzać żadnych podejrzeń.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1487: Pocałunek Kingi i Pawła zniszczy rodzinę Zduńskich! Brat nigdy mu nie wybaczy

W 1487 odcinku "M jak miłość" Paweł weźmie na siebie ciężar opieki nad całą czwórką najmłodszych Zduńskich. Dlaczego właśnie on? Bo poważna choroba matki Kingi, Krysi Filarskiej (Hanna Mikuć), spadnie nieoczekiwanie na całą rodzinę i pokrzyżuje plany małżonków.

Piotrek, by pokazać ukochanej, że jest dla niego najważniejsza i nie musi się wcale martwić, że jego praca w Berlinie ich rozdzieli, zabierze Kingę na spacer nad Wisłę. W 1487 odcinku "M jak miłość" Zduński będzie miał dla żony jeszcze jedną niespodziankę - pojadą razem na cały dzień do Grabiny.

Lenkę, Miśka oraz bliźniaczki Emilkę i Zuzię zostawią pod opieką Pawła, któremu pomoc obieca Filarska. Niestety matka Kingi znów zachoruje - będzie miała poważne problemy z kręgosłupem. Przerażony Paweł w 1487 odcinku "M jak miłość" zabierze całą gromadkę do Grabiny.

Sprawdź też: Kinga żegna się z M jak miłość. Ostatni dzień Katarzyny Cichopek na planie w rodzinie Zduńskich!

Nie mając pojęcia, że spotka się tu z bratem i jego żoną. W efekcie w siedlisku zjawi się cała rodzina Zduńskich. Paweł będzie zmieszany widokiem Kingi, którą w 1487 odcinku "M jak miłość" jeszcze raz przeprosi za pocałunek. Ich stosunki pozostaną jednak wciąż bardzo napięte. A najgorsze będzie to, że Piotrek nie dowie się, że Paweł pocałował Kingę!

Najnowsze