M jak miłość. Zakpili z ciąży Joasi. Zrobili z niej puszczalską, która nie wie kto jest ojcem dziecka!

2020-09-15 10:30 mp
M jak miłość. Zakpili z ciąży Joasi. Zrobili z niej puszczalką, która nie wie kto jest ojcem dziecka!
Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość. Zakpili z ciąży Joasi. Zrobili z niej puszczalką, która nie wie kto jest ojcem dziecka!

Na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Facebooku dodano sondę. Fani mogą głosować kto jest ojcem dziecka Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Jak można było zobaczyć w 1524 odcinku "M jak miłość" Asia zrobiła test ciążowy, który okazał się być pozytywny. W rezultacie oficjalna strona "M jak miłość" postanowiła oszukać widzów i zapytać się ich kto jest ojcem. Szkoda tylko, że Joasia w ostatnim czasie spotykała się jedynie z Michałem (Paweł Deląg), a z Leszkiem (Sławek Uniatowski) nie miała kontaktu, co stale podkreślała. Dopiero w 1525 odcinku "M jak miłość" Asia powie głośno z kim zaszła w ciążę! Odwiedzi Leszka w szpitalu, a Michała rzuci, bo wyjedzie do Francji!

Z kim Joasia z "M jak miłość" jest naprawdę w ciąży?

W 1524 odcinku "M jak miłość" Joasia dowiedziała się, że jest w ciąży. Podzieliła się nowiną z Kingą (Katarzyna Cichopek), ale poprosiła ją, by pozostało to tajemnicą. Pod koniec 1524 odcinka "M jak miłość" pojawił się zwiastun kolejnych wątków. Joasia wyraźnie mówi, że spodziewa się dziecka Michała! Skąd więc pomysł, żeby na stronie "M jak miłość" na Facebooku przeprowadzić sondę kto jest ojcem dziecka?

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1527: Joasia nie będzie w ciąży! Dowie się o tajemniczej chorobie od lekarzy z Francji

Joasia odchodzi z M jak miłość. Będzie w ciąży i w potrzasku! Zostawi Michała i Leszka - WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Fani "M jak miłość" od razu podchwycili temat. Wiele osób nadal liczy, że ojcem okaże się być Leszek, chociaż kobieta nie miała z nim kontaktu od dłuższego czasu. Wierni fani serialu bardzo zasugerowali się sondą:

"Byłoby super gdyby to było dziecko Leszka!"

"Błagam Leszka bo Michał kompletnie do niej nie pasuje"

"Mi się wydaje ,że ona myśli że to dziecko Michała a tak naprawdę to Leszka..."

Co więcej, fani najwidoczniej zapomnieli, że Michał nie może mieć dzieci, bo jest bezpłodny z powodu wypadku w dzieciństwie, o czym kiedyś wspominał.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1525: Joasia oszuka rodzinę Zduńskich! Kinga weźmie na siebie ciężar na całe życie. Nie zniesie takiego pożegnania

Joasia w 1525 odcinku "M jak miłość" nie tylko będzie miała pewność kto jest ojcem, ale szybko się okaże jasne, że niestety pozytywny wynik testu nie zwiastował ciąży. Joasia postanowi wyjechać do ojca do Francji, a najbliższe odcinki "M jak miłość" to ostatnie, w których będzie można zobaczyć tę bohaterkę. Na początku stycznia Barbara Kurdej-Szatan postanowiła odejść z "M jak miłość" właśnie ze względu na ciążę!

Najnowsze