M jak miłość, odcinek 1525: Joasia przed wyjazdem do Francji złoży Michałowi ważną obietnicę! Nie powie mu o dziecku?

2020-09-14 21:45 mp
M jak miłość, odcinek 1525: Joasia przed wyjazdem do Francji złoży Michałowi ważną obietnicę! Nie powie mu o dziecku?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1525: Joasia przed wyjazdem do Francji złoży Michałowi ważną obietnicę! Nie powie mu o dziecku?

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) odejdzie z "M jak miłość" w przykrych okolicznościach. W 1525 odcinku "M jak miłość" Michał (Paweł Deląg) po raz ostatni porozmawia z ukochaną. Po tym jak Asia poznała prawdę o jego kłamstwach, zraniona i oszukana pomimo wszystko postanowi go odwiedzić i powiedzieć o wyjeździe do Francji. Michał w 1525 odcinku "M jak miłość" będzie się łudził się, że uratuje jeszcze tę relację, ale po wizycie Joasi będzie miał pewność, że przesadził, że stracił ją na zawsze. Na pożegnanie Asia złoży mu jednak pewną obietnicę. Czy powie Ostrowskiemu o ciąży?

"M jak miłość" odcinek 1525 po wakacjach 2020 - wtorek, 15.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1525 odcinku "M jak miłość" Joasia, po odkryciu kłamstw Michała na temat Leszka (Sławek Uniatowski), postanowi wyjechać do Francji. Sytuacji nie poprawi wiadomość o ciąży, w której jest z Michałem. Załamana całą sytuacją poczuje, że musi się zdystansować od otaczających ją problemów. Tym bardziej, że po odwiedzinach Leszka w szpitalu i jego nie wie, co czuje do obu mężczyzn. W 1525 odcinku "M jak miłość", żegnając się z Michałem, nie powie mu o ciąży, ale za to pozostawi go z innymi słowami do przemyślenia.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1527: Wojtek porzucony przez Joasię! Nie dowie się o chorobie matki?

Joasia odchodzi z M jak miłość. Będzie w ciąży i w potrzasku! Zostawi Michała i Leszka - WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kłamstwa Michała i wyznanie miłości Leszka w 1525 odcinku "M jak miłość" doprowadzą do podjęcia przez Joasię decyzji o wyjeździe do Francji. W całej sytuacji pomoże jej Kinga (Katarzyna Cichopek), która zaproponuje opiekę nad Wojtkiem. Joasia przystanie na propozycję, tym bardziej, że chce przemyśleć całą sprawę sama. W 1525 odcinku "M jak miłość" pożegna się z Michałem, ale pomimo próśb, kobieta nie zdradzi gdzie jedzie i na jak długo. Michała ta niewiedza dobije.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1525: Życie Leszka w rękach Olka. Tylko on będzie mógł uratować ukochanego Joasi 

W 1525 odcinku "M jak miłość" zobaczymy ostatnią scenę Joasi i Michała. Mężczyznę załamie ich rozmowa. Joasia nie wspomni o ciąży, nie powie gdzie wyjeżdża, ale za to coś mu obieca.

- Wyjeżdżam - powie wprost Joasia

- Nie rozumiem... - przyzna zmieszany Michał

- Muszę wyjechać, ale chcę być z tobą w kontakcie. Będę dzwonić i pisać - złoży mu obietnicę Joasia

- Ale gdzie??? Na długo???

Michał nie doczeka się odpowiedzi. Joasia wyjdzie z pomieszczenia bez słowa, a on zacznie rozumieć, że kobieta go nie pokocha i jedyne co może mu zaproponować, to rozmowa telefoniczna...