Joasia odejdzie z M jak miłość. Wyjedzie na stałe i nie wróci nawet po Wojtka w 1527 odcinku

2020-09-15 23:35 mp
Joasia odejdzie z M jak miłość. Wyjedzie na stałe i nie wróci nawet po Wojtka w 1527 odcinku
Autor: VOD.TVP.PL Joasia odejdzie z M jak miłość. Wyjedzie na stałe i nie wróci nawet po Wojtka w 1527 odcinku

"M jak miłość" bez Joasi, czyli Barbary Kurdej-Szatan! Wyjazd Asi stanie się faktem w 1527 odcinku "M jak miłość", kiedy po odkryciu kłamstw Michała (Paweł Deląg) na temat Leszka (Sławek Uniatowski), zatrzyma się we Francji, u ojca. Będzie podwójnie zdenerwowana, ponieważ wydaje jej się, że jest w ciąży z Michałem. W 1527 odcinku "M jak miłość" zgłosi się do francuskich lekarzy, którzy zaskoczą ją wiadomością o chorobie. Przed wyjazdem Chodakowska zostawiła Wojtusia (Feliks Matecki) pod opieką Kingi (Katarzyna Cichopek). Powiedziała przyjaciółce, że wyjeżdża tylko na jakiś czas, ale w 1527 odcinku "M jak miłość" okaże się, ze skłamała. Czy Wojtek już nigdy nie zobaczy matki, a Joasia odejdzie na zawsze?

"M jak miłość" odcinek 1527 - poniedziałek, 22.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1527 odcinku "M jak miłość" Joasia wyjedzie do Francji. Kobieta nie mogła zadecydować inaczej po odkryciu kłamstw Michała i ukrywaniu przed nią wypadku Leszka w Himalajach. Sytuację skomplikowało także wyznanie miłości z ust Leszka. Joasia czuła się na tyle zagubiona, że postanowiła zdystansować się od problemów. Tak też zresztą doradziła jej Kinga. To właśnie pod jej opieką w 1527 odcinku "M jak miłość" przebywa Wojtek. Chłopak wyzna Zduńskiej, jak bardzo tęskni za mamą. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że może jej już nie zobaczyć.

Przeczytaj: M jak miłość. Cichopek, Mucha i Roznerski ogłosili sukces nowego sezonu! Wyniki oglądalności porażają

Joasia odchodzi z M jak miłość. Będzie w ciąży i w potrzasku! Zostawi Michała i Leszka - WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dla Joasi z "M jak miłość" to nie koniec problemów. W 1527 odcinku "M jak miłość" dowie się, że nie jest w ciąży. Francuscy lekarze odkryją u niej chorobę, której nie będą wstanie od razu zidentyfikować. Kobieta zwierzy się Kindze, że nie zostanie matką. W 1527 odcinku "M jak miłość" niczego nieświadomy Michał będzie starał się wyciągnąć od Zduńskiej jakieś informacje o Joasi. Tymczasem Wojtek cały czas będzie wierzył, że mama po niego wróci.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1527: Joasia nie będzie w ciąży! Dowie się o tajemniczej chorobie od lekarzy z Francji

W 1527 odcinku "M jak miłość" Joasia będzie czuła się zagubiona. Zapewni jednak Kingę, że jej ojciec pojedzie do Polski po Wojtka. Chłopak bardzo mocno przeżyje kolejne zmiany w życiu jego i Joasi. Wyjazd Małgosi był wystarczającą traumą, a okaże się, że to nie koniec silnych przeżyć dla niego. Joasia w 1527 odcinku "M jak miłość" nie będzie miała zamiaru wrócić do Warszawy, wręcz przeciwnie, wszystko wskazuje na to, że pobyt we Francji będzie stały.

Najnowsze