M jak miłość. Cichopek, Mucha i Roznerski ogłosili sukces nowego sezonu! Wyniki oglądalności porażają

2020-09-15 11:29
M jak miłość. Cichopek, Mucha i Roznerski ogłosili sukces nowego sezonu! Wyniki oglądalności porażają
Autor: AKPA M jak miłość. Cichopek, Mucha i Roznerski ogłosili sukces nowego sezonu! Wyniki oglądalności porażają

Na profilach społecznościowych gwiazd "M jak miłość" pojawiły się wpisy z podziękowaniami dla widzów, za rewelacyjny (ich zdaniem) wynik oglądalności "M jak miłość", po wakacyjnej przerwie. Na oficjalnej stronie "M jak miłość" na Instagramie zaznaczono, że oglądalność serialu była wyższa niż np. meczy, festiwalów i programowych nowości, już w pierwszym, premierowym odcinku nowego sezonu. Temat podchwyciły gwiazdy i również zaczęły chwalić się na swoich profilach wynikami oglądalności. Wpisy zamieścili m.in. Katarzyna Cichopek, Anna Mucha czy Mikołaj Roznerski. Według danych portalu wirtualnemedia.pl rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej, a wyniki są zdecydowanie gorsze w porównaniu z zeszłymi latami.

"M jak miłość" od lat cieszy się popularnością wśród widzów. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, faktycznie premierowy odcinek serialu po wakacyjnej przerwie zgromadził średnio 3,34 mln osób. Spowodowało to, że stacja TVP2 stała się liderem w przedziale od 7 do 13 września, jeśli chodzi o oglądalności seriali. Na oficjalnej stronie "M jak miłość" na Instagramie, można przeczytać:

"Start sezonu po raz kolejny pokazał jak liczna jest nasza Mkowa rodzina. Żadne mecze, festiwale czy programowe nowości nie miały w pierwszym tygodniu września takiej oglądalności jak premierowy odcinek naszego serialu!!! Dziękujemy Wam za waszą Miłość. Cudnie wiedzieć, że jest odwzajemniona. Bez Was nie ma nas!!!Widzimy się dziś i jutro o 20.55 ❤️"

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Piotrek zobaczy jak Kinga dobiera się do nagiego Pawła!

Premierowy odcinek "M jak miłość" po wakacjach, zanotował jednak spory spadek w porównaniu do zeszłych lat. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl np. w okresie od 10 września 2019 roku do 26 maja 2020 roku widownia wyniosła 4,61 mln osób. Pierwszy odcinek "M jak miłość" miał zatem ponad 1 milion straty. To jednak nie przeszkadza gwiazdom w chwaleniu się "sukcesem".

Anna Mucha grająca Magdę w "M jak miłość" również postanowiła podzielić się z fanami wiadomością o oglądalności serialu. To czy "M jak miłość" faktycznie osiągnie sukces w porównaniu do oglądalności zeszłych sezonów, okaże się wkrótce.

M jak miłość, Anna Mucha
Autor: Instagram M jak miłość, Anna Mucha
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze