M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek - WIDEO

2020-09-17 9:07 mp
M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek Basi - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek Basi - WIDEO

Barbara (Teresa Lipowska) z "M jak miłość" bliska śmierci. Już wkrótce w nowych odcinkach "M jak miłość" psychopatyczna opiekunka Józefa Modrego (Stefan Friedmann), Ola (Magdalena Rembacz), krok po kroku zrealizuje dramatyczny w skutkach plan, żeby zabić Barbarę! Przebiegła Ola wydaje się być kompetentną, miłą i dobrą opiekunką osób starszych, która robi pozytywne wrażenie na otoczeniu. Tylko Barbara wyczuje jej złe intencje i zauważy coraz większy lęk Modrego. Przyjaciel Barbary niebawem w "M jak miłość" zostanie znów otruty lekami. Ale to dopiero początek koszmaru, bo później Ola spróbuje zabić Barbarę. Pozorując wypadek samochody seniorki rodu Mostowiaków. Zobaczcie Kulisy serialu "M jak miłość" i scenę jak życie Barbary będzie w rękach morderczyni.

Co się stanie Barbarze w "M jak miłość"? Czy przeżyje wypadek?

Barbara z "M jak miłość" dobrze zna Józefa Modrego i wie, że dzieje mu się krzywda. Już w 1526 odcinku "M jak miłość" będzie starała się pomóc przyjacielowi np. zgłaszając sprawę na policję i prosząc o interwencję. Do akcji wkroczą Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomas Kollarik), ale nawet oni niczego podejrzanego nie znajdą w 1526 odcinku "M jak miłość". Wręcz przeciwnie, Ola wywrze na nich dobre wrażenie. Tak jak zresztą na wielu innych osobach. Barbara zostanie sama ze swoimi podejrzeniami, a w tym czasie psychopatyczna opiekunka krok po kroku będzie realizowała okrutny plan.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1525: Bezpłodny Michał ojcem dziecka Joasi. Jak to możliwe?

M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek - WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

"Kulisy serialu M jak miłość" ujawniają sceny jak Olka podruwa Modrego. Na początku będzie karmić schorowanego Józefa podejrzanymi tabletkami, co skutecznie osłabi mężczyznę, który nie będzie mógł myśleć logicznie. Dojdzie do tego, że wycieńczony podpisze wszystko, co podsunie mu opiekunka.

To jednak nie koniec, bo wkrótce w "M jak miłość" Ola dosłownie wciśnie Józefowi zatrważającą ilość dziwnych leków, po których może się już nigdy nie obudzić. Znajdzie go zaalarmowany przez teściową Artur Rogowski (Robert Moskwa), ale prawdopodobnym jest, że będzie już za późno...

Przeczytaj: M jak miłość. Zakpili z ciąży Joasi. Zrobili z niej puszczalską, która nie wie kto jest ojcem dziecka!

Tymczasem niebawem w "M jak miłość" Barbara będzie ze wszystkich sił starała się dowieść, że Ola jest okrutną osobą. Narazi się na plotki i wyśmiewanie, ale to jej nie powstrzyma. W tym czasie okrutna opiekunka postanowi pozbyć się Mostowiakowiej. Nie będzie mogła przecież dopuścić, by jej plan się nie powiódł, a starsza kobieta stanowi dla niej zagrożenie, że wszystko co zrobiła Modremu wyjdzie na jaw.

Niestety wkrótce w "M jak miłość" w jednym z nowych odcinków w październiku dojdzie do wypadku. W "Kulisach M jak miłość" można już teraz zobaczyć, że Ola pędzi samochodem wprost idącą drogą Mostowiakową. Czy Barbara zginie, a w Grabinie dojdzie do podwójnego zabójstwa? Tego dowiemy się już dopiero za jakiś czas.

M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek
Autor: TVP M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek
M jak miłość, Józef Modry (Stefan Friedmann), Artur (Robert Moskwa)
Autor: TVP M jak miłość, Józef Modry (Stefan Friedmann), Artur (Robert Moskwa)
M jak miłość. Barbara (Teresa Lipowska) będzie miała wypadek?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Barbara (Teresa Lipowska) będzie miała wypadek?
M jak miłość. Barbara (Teresa Lipowska) będzie miała wypadek?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Barbara (Teresa Lipowska) będzie miała wypadek?
Najnowsze