Koniec M jak miłość. Tragedia u Mostowiaków. Ostatnia miłość Barbary umrze? Józef Modry zostanie otruty!

2020-05-08 10:06 jkk
Koniec M jak miłość. Tragedia u Mostowiaków. Ostatnia miłość Barbary umrze? Józef Modry zostanie otruty!
Autor: MTL Maxfilm Koniec M jak miłość. Tragedia u Mostowiaków. Ostatnia miłość Barbary umrze? Józef Modry zostanie otruty!

W ostatnim 1522 odcinku "M jak miłość" wielka tragedia u Mostowiaków! Józef Modry (Stefan Friedmann) zostanie otruty! Czy ostatnia miłość Barbary (Teresa Lipowska) umrze? I choć w istocie jedyną wielka miłością życia Barbary był i zawsze będzie Lucjan (Witold Pyrkosz), śmierć Józefa byłaby dla Barbary ogromną stratą... A to ona właśnie pierwsza zorientuje się, że Modremu grozi wielkie niebezpieczeństwo! Czy Barbara, choć modlitwą, uratuje wielkiemu przyjacielowi życie w finale "M jak miłość"?

"M jak miłość" ostatni odcinek 1522 - wtorek, 26.05.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Barbara już przeżyła śmierć swojej wielkiej, życiowej miłość. Kiedy odszedł Lucjan (Witold Pyrkosz) płakało serce damy Mostowiak, płakała Grabina, płakali wszyscy widzowie. Czy w finale sezonu "M jak miłość" jeszcze raz popłyną łzy Barbary?

Przypomnijmy - Józef oszalał na punkcie Barbary już w 1381 odcinku "M jak miłość". Dla poznanej na kursie językowym Mostowiakowek rzucił wszystko i przeprowadził się do Grabiny. Tutaj też kupił dom...

Jednak Barbara nie przyjmowała zalotów Józefa radośnie. Wprost zawsze mówiła mu, że jej jedyną miłością jest i będzie Lucjan, więc natarczywy zakochany nie ma u niej żadnych szans. Ze złości za nagabywanie o mało nie spaliła mu nawet sadu? Jednak z czasem relacje między Barbarą a Józefem ocieplały się, a parę w końću połączyła wielka przyjaźń. Ich wzajemna troska była wzruszająca! Czy w finale "M jak miłość" Barbara zdąży uratować Józefowi życie?

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

W 1522 odcinku "M jak miłość" Mostowiakowa zorientuje się, że opiekunka Józefa truje go! I robi to systematycznie, dodając regularnie i systematycznie do posiłków starszego pana toksynę! Co zrobi głowa rodziny, aby uratować życie przyjaciela?

Zobacz też: Koniec M jak miłość. Mateusz straci żonę w ostatnim 1522 odcinku! Lilka trafi do więzienia

Gdyby tym razem, z reguły skuteczna - interwencja Barbary nie powiodła się, Mostowiaków znów czeka smutne pożegnanie. Barbary z przyjacielem, a jej rodzinę z z ostatnią miłością ukochanej mamy i babci... Czy na koniec "M jak miłość" będziemy płakać na kolejnym pogrzebie?

Super Raport 6 V (goście: Kosiniak-Kamysz, Giertych)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze