Koniec M jak miłość. Mateusz straci żonę w ostatnim 1522 odcinku! Lilka trafi do więzienia

2020-05-09 14:51 jkk
Koniec M jak miłość. Mateusz straci żonę w ostatnim 1522 odcinku! Lilka trafi do więzienia
Autor: MTL Maxfilm Koniec M jak miłość. Mateusz straci żonę w ostatnim 1522 odcinku! Lilka trafi do więzienia

Koniec "M jak miłość" w tym sezonie będzie dramatyczny dla Mostowiaków - Mateusz (Krystian Domagała) na zawsze straci żonę! W ostatnim 1522 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) trafi do więzienia! Czy taki będzie koniec wielkiego szczęścia młodego Mostowiaka? Lilka po ślubie pokaże "pazury", ale w finale sezonu "M jak miłość" posunie się zdecydowanie za daleko - ostro złamie prawo! Czy i więzienie Mateusz wybaczy Lilce i nadal będzie walczył o nią jak lew? A może w ostatnim 1522 odcinku "M jak miłość" ich szczęście ze ślubu będzie tylko wspomnieniem?

"M jak miłość" ostatni odcinek 1522 - wtorek, 26.05.2020, o godz. 20.55 w TVP2

A wszystko zacznie się od niegrzecznej Ali, która w 1518 odcinku "M jak miłość" wda się w niebezpieczny romans z synem zabójcy swojego brata,  Rafałem (Jakub Kucner). Jednak dziewczyna będzie coraz większym kłębkiem nerwów i choć Lilka z Mateuszem będą ja wspierać, dojdzie do tragedii!

Lilka w ostatnim 1522 odcinku "M jak miłość" znów zacznie chadzać do pubu i popijać alkohol. Być może w ten sposób odreaguje traumę gwałtu? Mateusz będzie coraz bardziej tracił wpływ na żonę, a ona będzie robiła co chciała. Czyżby miękkie, bezgranicznie oddane żonie, serce Mateusza miało zacząć krwawić z rozpaczy?

Auta PRL w Jeruzalu: Zlot kultowych pojazdów we wsi z serialu "Ranczo" [ZDJĘCIA]

M jak miłość, odcinek 1515: Pierwszy seks Lilki i Mateusza po gwałcie. Nie upora się z traumą - WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

W ostatnim, 1522 odcinku sezonu "M jak miłość" Lilka wybierze się do pubu właśnie w towarzystwie niegrzecznej Ali. Dziewczyny trochę za dużo wypiją, a po alkoholu dojdzie między nimi do strasznej awantury! Czy pójdzie o Mateusza, czy o coś jeszcze?

Ala nigdy nie słynęła z przebierania w słowach, więc i w finałowym odcinku "M jak miłość" nie będzie umiała utrzymać języka za zębami. Wykrzyczy Lilce o kilka słów za dużo, waląc w najczulsze punktu Mostowiakowej jak młotem... Niestety, Lilka tym razem nie wytrzyma i rzuci się na Alę z pięściami! Czyżby u Liki miała się przelać szala goryczy za wszystkie, skandale i prowokacje w jej życiu ze strony Ali? 

Jak pamiętamy, Ala zepsuła nawet najważniejszy dzień w życiu Lilki i Mateusza, a dalej będzie już tylko gorzej... Siostrzenica księdza zacznie się staczać i w 1522 odcinku "M jak miłość" pociągnie za sobą Lilkę!

Na koniec "M jak miłość", w 1522 odcinku serialu będziemy świadkami, jak jak dramatycznie zakończy się bójka Lilki z Alą. Do pubu zostanie wezwana policja, a obie dziewczyny trafią prosto do więzienia! I tak Mateusz zostanie bez żony... Czy młody Mostowiak wytrzyma raz jeszcze, czy może postanowi zakończyć to małżeństwo i zostać sam na resztę życia?

Zobacz koniecznie: Koniec M jak miłość. Olek na finałowej rozprawie w ostatnim 1522 odcinku zmieni zeznania! Powie przed sądem jak zabił Artura?

Super Raport 6 V (goście: Kosiniak-Kamysz, Giertych)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze