M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan ujawnia co czeka Joasię kiedy wróci do serialu! Ważny szczegół na zdjęciach z planu

2020-09-16 12:38 Ag
M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan ujawnia co czeka Joasię kiedy wróci do serialu! Ważny szczegół na zdjęciach z planu
Autor: Facebook M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan ujawnia co czeka Joasię kiedy wróci do serialu! Ważny szczegół na zdjęciach z planu

Barbara Kurdej-Szatan odeszła z "M jak miłość" na urlop macierzyński, a w 1525 docinku ostatni raz pojawiła się jako Joasia Chodakowska! To pewne, że gwiazda "M jak miłość" wróci po porodzie, jednak wciąż nie wiadomo kiedy dokładnie. Joasia na długo wyjedzie do Francji, a jej życie skomplikuje się jeszcze bardziej. Zdjęcia z planu "M jak miłość" z ostatniego dnia Kurdej-Szatan dają jednak wskazówkę co będzie dalej z Joasią. Wróci do Leszka (Sławek Uniatowski), którego naprawdę kocha i weźmie z nim ślub?

Kiedy Joasia - Barbara Kurdej-Szatan wróci do "M jak miłość"?

Barbara Kurdej-Szatan pożegnała się z "M jak miłość" w marcu, ale widzowie zobaczyli ją ostatni raz w 1525 odcinku, który został wyemitowany we wtorek, 15.09.2020! Joasia wyjechała do Francji, przekonana, że jest w ciąży z Michałem (Paweł Deląg). Odeszła jednak od kochanka i zostawiła też Leszka, w którym wciąż jest zakochana.

Dalsze losy Joasi w "M jak miłość" pozostają tajemnicą. Wiadomo na pewno, że nie będzie w ciąży, ale lekarze nie będą wiedzieli co jej dolega. Tę dramatyczną wiadomość przekaże tylko Kindze w 1527 odcinku "M jak miłość". Za namową ojca, Adama Tarnowskiego (Juliusz Krzysztof Warunek) wkrótce Joasia trafi do szpitala, gdzie przejdzie serię badań. Ale z każdym dniem będzie z nią coraz gorzej.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1525: Bezpłodny Michał ojcem dziecka Joasi. Jak to możliwe?

Joasia odchodzi z M jak miłość. Będzie w ciąży i w potrzasku! Zostawi Michała i Leszka - WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czy Joasia wróci do "M jak miłość"? Którego z mężczyzn wybierze? Będzie z Leszkiem czy z Michałem? To pytania, na które fani tej bohaterki poznają odpowiedź najwcześniej za kilka miesięcy. Kurdej-Szatan umówiła się z produkcją serialu, że nie przerwie urlopu macierzyńskiego od razu po porodzie. Chce być z synkiem Heniem, który urodzi się lada dzień.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1527: Joasia nie będzie w ciąży! Ginekolog po badaniach postawi straszną diagnozę

Gwiazda "M  jak miłość" podsunęła jednak fanom na Instagramie i Facebooku małą podpowiedź jak potoczą się losy Joasi w kolejnych odcinkach z jej udziałem. Nieprzypadkowo na zdjęciu z planu jest Leszek, a nie Michał. Zupełnie jakby zapowiadała, że wróci do Krajewskiego, którego naprawdę kocha. Bo na Ostrowskim tylko jej zależy jak na przyjacielu.

"I jak wrażenia po ostatnim odcinku @mjakmilosc.official ❤️ ? Moim ostatnim przed przerwą, a przerwa już taaaak długo trwa 😱 ale odpoczywam cudownie :))) co byście wymyślili Asi dalej? - napisała Kurdej-Szatan na swoich profilach na Instagramie i Facebooku.

Fani "M jak miłość" podzielili się na dwa obozy - tych, którzy wolą Leszka i tych, którzy kibicują Michałowi. Przeważają jednak komentarze, że chcą, by Joasia wzięła ślub z Leszkiem i z nim miała dziecko.

Powrót do Leszka 🥰 żeby to było jego dziecko 🥰 i żyli długo i szczęśliwie hehe 😂 . Leszek bardzo mi przypomina Tomka 🥰. Szczęśliwego i szybkiego rozwiązania 😊 i szybko wracaj do nas bo już nie mogę się doczekać odcinków z Tobą w roli głównej 😊 uwielbiam Cię

Jak to co 🙂? Wiadomo, ze musi wrócić i być z Leszkiem, bo to jest prawdziwa miłość♥️Michała nie kocha i już nie pokocha, a na siłe się męczyć, to nie ma sensu..

Jestem za tym, żeby Asia wróciła do Leszka i żeby to było jednak jego dziecko 🥰 Asia kocha nadal Lesia😂

aby okazało się ze to dziecko Asi i Leszka - szczęście. Bo już ta dziewczyna za dużo przeszła ! 😃

Oby w końcu wszystko jej się ułożyło z Michałem i wychowali razem ich wspólne dziecko 🙂

Żeby wróciła do tego, którego kocha naprawdę i wzięła ślub.

Z Michałem bo facet jest jej wsparciem a milosc moze przyjsc a Leszek niekoniecznie, same problemy z nim

Mam nadzieję, że będzie to dziecko Leszka, przecież Michał jest bezplodny. 😉😝

Trzymam kciuki za Asię i chyba Leszka 🙂😍. Na szczęście Asia nie jest w ciąży z Michałem 😀, ale żeby tylko wyzdrowiała.

Najnowsze