Joasia wróci do M jak miłość. Pokona tajemniczą chorobę we Francji i przerwie milczenie!

i

Autor: VOD.TVP.PL Joasia wróci do M jak miłość. Pokona tajemniczą chorobę we Francji i przerwie milczenie!

Joasia wróci do M jak miłość. Pokona tajemniczą chorobę we Francji i przerwie milczenie!

2020-10-16 9:01

Chociaż Barbara Kurdej-Szatan odeszła z serialu "M jak miłość", wszystko wskazuje na to, że ulubiona postać widzów, czyli Joasia, wróci na ekrany! W 1535 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek), porozmawia przez telefon z przebywającą we Francji Chodakowską. Okaże się, że choroba Joasi, którą niegdyś pomyliła z ciążą ustępuje, a ona sama planuje przeprowadzkę z powrotem do Warszawy. Poprosi Kingę, aby trzymała jej miejsce pracy w bistro. Kiedy możemy spodziewać się powrotu Barbary Kurdej-Szatan i dalszych losów Joasi?

"M jak miłość" odcinek 1535 - wtorek, 20.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1535 odcinku "M jak miłość" fani serialu przeżyją szok. Wreszcie na ekranie pojawi się Joasia. Chodakowska przebywa aktualnie we Francji, gdzie wyjechała z powodów sercowych i zdrowotnych. O ile niewyjaśnione sytuacje z Leszkiem i Michałek wciąż ją trapią, tak wydaje się, że z jej zdrowiem jest dużo lepiej. Kinga zdoła dowiedzieć się więcej szczegółów.

- Opowiadaj, co tam u ciebie? - zapyta Zduńska,

- Wypoczywam. Chodzimy z Zosią i Wojtkiem na długie spacery... - Zacznie wymieniać Joasia.

- To znaczy, że lepiej się czujesz? - Uraduje się Kinga w 1535 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1535: Budzyński zabierze Kamilowi dziecko! Pola sama wybierze go na ojca - WIDEO

M jak miłość. Kinga i Piotrek pogodzą się! Wybaczą sobie zdrady w łóżku - WIDEO

W 1535 odcinku "M jak miłość" Chodakowska przekaże Kindze najnowsze wieści.

- Lekarz mówi, że te moje zaburzenia mógł spowodować po prostu stres. Także jak Piotrek wróci, to skop mu tyłek i już nigdy, nigdzie nie puszczaj go na tak długo, rozumiesz? Masz w końcu zadbać o siebie. - Wyjaśni Joasia.

- Kochana, ja nawet nie wiem co to jest stres. Kiedy wracacie? - Zażartuje Zduńska.

- Na początku września. Ja to bym została we Francji o wiele dłużej, ale szkoła Wojtka, no i umówiłyśmy się, że wrócę do bistro. Mam nadzieję, że nie zmieniłaś zdania.

- Nie no co ty, pewnie że nie! - Kinga w 1535 odcinku "M jak miłość" będzie musiała się rozłączyć, ale usłyszane wiadomości ją bardzo ucieszą. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1535: Córka Kamila pokocha Budzyńskiego jak własnego ojca! Pola nie będzie chciała wracać do Gryca

W 1535 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Joasia faktycznie planuje powrót do serialu. I to już niedługo! Skoro dopyta się Kingi o pracę, na pewno musi planować taki ruch. Barbara Kurdej-Szatan również nigdy nie potwierdziła, że rozstaje się z serialem na zawsze. Bardzo prawdopodobnym jest, że wróci do aktorstwa zaraz po urlopie macierzyńskim. Kiedy ponownie zobaczymy Joasię w "M jak miłość"? Na pewno będziemy informować na bieżąco. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze