M jak miłość, odcinek 1314: Małgosia była na pogrzebie Tomka?

2017-09-19 23:31

A jednak! Małgosia (Joanna Koroniewska) zjawiła się na pogrzebie Tomka (Andrzej Młynarczyk) w 1313 odcinku "M jak miłość"? Maria (Małgorzata Pieńkowska) zauważy kobietę łudząco podobną do swojej siostry. Co się dzieje z Gosią w "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1313 w poniedziałek, 18.09.2017 o godzinie 20.50 w TVP2

W 1313 odcinku "M jak miłość" odbyłsię pogrzeb Tomka Chodakowskiego. Na ceremonii zjawili się przyjaciele i rodzina policjanta. Możliwe, że na miejscu nie zabrakło także jego byłej żony... Choć nie widzieliśmy Małgosi na ekranie, Marysia Rogowska będzie przekonana, że ją widziała.

W 1314 odcinku "M jak miłość" do Polski przyjeżdża Marta Budzyńska (Dominika Ostałowska) i wyzna bliskim, że Gosia nie ma się dobrze.

- Pojechałam tam, żeby odwiedzić Gosię. Myślałam, że może... ale niestety. Szczerze mówiąc, według mnie jest jeszcze gorzej. Nie ma z nią żadnego kontaktu - powie prawniczka, a Rogowska nie będzie mogła w to uwierzyć.

- Wydawało mi się, że widziałam ją na pogrzebie Tomka. Nie ważne, po prostu była tam bardzo podobna kobieta, w woalce - powie zamyślona Marysia.

Małgosia była na pogrzebie byłego męża? A może to tylko ktoś bardzo podobny? To tajemnica producenów "M jak miłość". Być może niedługo poznamy prawdę.

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1313: Aneta niszczy Magdę

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1313: Asia rozpacza po śmierci Tomka

Polecamy: M jak miłość, odcinek 1313: Jak Marcin zajmie się dziećmi Tomka

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Najnowsze