M jak miłość po wakacjach 2021. Anita i Kamil odmienieni! Melania Grzesiewicz pokazała ich metamorfozę

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Anita i Kamil odmienieni! Melania Grzesiewicz pokazała ich metamorfozę

M jak miłość po wakacjach 2021. Anita i Kamil odmienieni! Melania Grzesiewicz pokazała ich metamorfozę

2021-06-04 9:49

Widzowie "M jak miłość" bardzo polubili wątek Kamila (Marcin Bosak) i Anity (Melania Grzesiewicz) i małej Poli (Hania Nowosielska). Początkowo para miała do siebie uraz, ale wiadomo już, że w nowym sezonie"M jak miłość" po wakacjach 2021 będą bardzo blisko! Wszyscy zobaczą namiętne sceny, ale szczęście może nie potrwać długo. Tymczasem Melania Grzesiewicz pokazała na swoim Instagramie zdjęcie i poinformowała, że Kamil i Anita przeszli przemianę. Sprawdź zabawne zdjęcie aktorów z "M jak miłość".

Anita i Kamil razem w "M jak miłość" po wakacjach 2021

Anita i Kamil z "M jak miłość" długo nie mogli się dogadać. Laskowska była przekonana, że Gryc się na nią uwziął. Cały miniony sezon "M jak miłość" prawnik jej dokuczał, dogryzał, a czasem nawet mocno przesadzał. Wiadomo jednak było, że w gruncie rzeczy kobieta mu się podoba. Później sam nawet przyznał się Magdzie (Anna Mucha), że myśli o seksie z Anitą, która bardzo go pociąga. Mężczyzna próbował się jednak powstrzymywać, ze względu na córkę Polę, która uwielbia swoją nową ciocię.

Wiadomo już, że w "M jak miłość" po wakacjach 2021 Anita i Kamil będą bardzo blisko. Laskowska będzie zostawała na noc, a nawet szykuje się ich pierwszy seks! Niestety szczęście nie potrwa w nieskończoność, bo w domu Kamila pojawią się jego byłe kochanki, co może ukrócić znajomość z Anitą. 

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Falkowicz odda syna Edzia? Żal patrzeć jak pokochał nie swoje dziecko. Zamiana dzieci wyjdzie wreszcie na jaw?

M jak miłość: Kamil uwiedzie Anitę, ale i tak nie będzie jej wierny. Koszmarny dowcip Gryca przerazi wszystkich

Melania Grzesiewicz, czyli Anita z "M jak miłość" opublikowała wspólne zdjęcie z serialowym Kamilem.

- Anita wersja letnia... Kamil bez zmian ??‍♀️? - podpisała zdjęcie aktorka.

I faktycznie, kobieta wygląda pięknie w letniej sukience, ze starannie ułożonymi włosami. To fantastyczna przemiana po zimie, gdzie Anita była ubrana zazwyczaj w garsonki do pracy, a w grube płaszcze na ulice. Gwiazda "M jak miłość" zażartowała, że jej serialowy partner nadal stawia na eleganckie garnitury. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021: Dramat Łukasza. Patrycja straci jego dziecko, a Argasiński zamieni jego życie w piekło - WIDEO

Kamil i Anita z "M jak miłość" na pewno mają przed sobą jeszcze wiele historii. Na pewno będą ze sobą bardzo blisko, ale nie wiadomo jeszcze, czy będzie to trwała relacja. Znając Gryca, może jeszcze sporo namieszać w "M jak miłość". Oby podszedł do relacji z Anitą na poważnie. Tymczasem aktorzy z "M jak miłość" pracują cały czas na planie, by przywitać widzów nowymi odcinkami, po wakacjach 2021. 

Najnowsze