M jak miłość, odcinek 1536: Dzieci Kingi i Piotrka po rozstaniu Zduńskich potępią matkę! Nie będą chciały z nią mieszkać - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1536: Dzieci Kingi i Piotrka po rozstaniu Zduńskich potępią matkę! Nie będą chciały z nią mieszkać - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1536: Dzieci Kingi i Piotrka po rozstaniu Zduńskich potępią matkę! Nie będą chciały z nią mieszkać - ZWIASTUN

2020-10-26 9:59

W 1536 odcinku "M jak miłość" po rozstaniu Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) to dzieci będą cierpiały najbardziej. Lenka (Marysia Głowacka) i Misiek (Aleksander Bożyk) są już na tyle duzi, by rozumieć, że ich rodzice się kłócą i to może się nawet skończyć rozwodem. Najstarsze dzieci Zduńskich w 1536 odcinku "M jak miłość" szybko zorientują się, że Kinga nie chce rozmawiać z Piotrkiem. Świadomi tego, że rodzice mogą sami się nie dogadać, postanowią wziąć sprawy w swoje ręce. Po przeprowadzce do Grabiny uprzedzą matkę, że nie chcą z nią mieszkać. Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1536 - poniedziałek, 26.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Kinga i Piotrek w 1536 odcinku "M jak miłość" nie dogadają się! Po tym jak Zduńska odejdzie od męża, zabierając ze sobą dzieci, w ogóle nie będzie chciała z nim rozmawiać. Wyjedzie do Grabiny, żeby wszystko przemyśleć i postanowić co dalej. I choć Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i babcia Barbara (Teresa Lipowska) będą ją namawiały, żeby dała Piotrkowi szansę i mu wybaczyła, to ona w 1536 odcinku "M jak miłość" długo nie posłucha ich rad.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1536: Magda po rozstaniu Kingi i Piotrka nie wytrzyma! Dostanie się Zduńskiemu

Rozstanie Zduńskich odbije się szczególnie na ich dzieciach, które w 1536 odcinku "M jak miłość" wcale nie będą szczęśliwe w Grabinie. Wręcz przeciwne! Postanowią zrobić wszystko, żeby wrócić do domu, do Piotrka, za którym tak się stęskniły. W pewnym momencie Lenka uzna jednak, że nie mogą się za bardzo mieszać w sprawy dorosłych. - Musimy, oni sami się nie dogadają... - przekona siostrę Misiek.

I zaraz potem w 1536 odcinku "M jak miłość" Lenka i Misiek sami zadzwonią do ojca, żeby prosić go o ratunek.  - Są między mną i mamą pewne trudne sprawy, ale pracujemy nad tym, żeby to rozwiązać, ale chcę żebyś wiedział, że bardzo nam na sobie zależy... I na was również, na całej naszej rodzinie... - zapewni dzieci Zduński. 

- No to kiedy będziemy mogli wrócić do domu? - zapyta wprost Misiek. - Jeszcze dziś porozmawiam o tym z mamą. Obiecuję... - doda Piotrek. - To super, bo ja chcę iść na trening judo. Pamiętasz, że niedługo mam egzamin? - przypomni ojcu 6-latek. - Pewnie, że pamiętam. Lenka, jesteś tam jeszcze? Kochanie, wszystko będzie dobrze!

M jak miłość, odcinek 1536 ZWIASTUN. Zdrada Piotrka. Kinga odejdzie od męża. Córka Kamila ucieknie

Wreszcie Kinga w 1536 odcinku "M jak miłość" postanowi wrócić do Piotrka, żeby poważnie się z nim rozmówić. Przed wyjazdem z Grabiny Lenka i Misiek uprzedzą mamę, że nie chcą już mieszkać u dziadków w Grabinie. - Ja chcę wracać do domu!- Ja też! Chcę do domu i do taty!- Słuchajcie, jak wrócę to wspólnie się zastanowimy co dalej, ok? - wyjaśni dzieciom Kinga.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1537: Kinga wróci do Piotrka z dziećmi. Marysia będzie podejrzewała najgorsze!

Niedługo po tym jak Kinga zostawi dzieciaki u teściów i babci Barbary na twarzach Lenki i Miśka w 1536 odcinku "M jak miłość" znów pojawi się smutek. - Babciu, jak myślisz, dogadają się? - Misiek wciąż nie przestanie się bać, że rodzice się nie pogodzą. - Myślę, że się dogadają... - odpowie Marysia. - I będziemy mogli wrócić do domu? - dorzuci jeszcze synek Zduńskich.

Żadne z nich nie przewidzi dramatycznych wydarzeń, które rozegrają się potem w 1536 odcinku "M jak miłość". Bo Kinga zobaczy jak Piotrek zdradza ją z Kamilą (Anna Gorajska).

M jak miłość odc. 1536. Kinga (Katarzyna Cichopek), Lenka (Marysia Głowacka), Misiek (Aleksander Bożyk)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1536. Kinga (Katarzyna Cichopek), Lenka (Marysia Głowacka), Misiek (Aleksander Bożyk)
M jak miłość odc. 1536. Barbara (Teresa Lipowska), Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1536. Barbara (Teresa Lipowska), Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka)
M jak miłość odc. 1536. Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1536. Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka)
M jak miłość odc. 1536. Barbara (Teresa Lipowska), Kinga (Katarzyna Cichopek), Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1536. Barbara (Teresa Lipowska), Kinga (Katarzyna Cichopek), Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze