Koniec M jak miłość. Rodzina Zduńskich się powiększy w ostatnim 1594 odcinku. Kinga nie zniesie kolejnej ciąży, ale przepowiednia wróżki się spełni

i

Autor: MTL Maxfilm Koniec M jak miłość. Rodzina Zduńskich się powiększy w ostatnim 1594 odcinku. Kinga nie zniesie kolejnej ciąży, ale przepowiednia wróżki się spełni

Koniec M jak miłość. Rodzina Zduńskich się powiększy w ostatnim 1594 odcinku. Kinga nie zniesie kolejnej ciąży, ale przepowiednia wróżki się spełni

2021-05-25 21:53

Koniec "M jak miłość" przed przerwą pod znakiem ciąży Kingi (Katarzyna Cichopek)! W domu Zduńskich zapanuje poruszenie kiedy Kinga zacznie się skarżyć ma dolegliwości typowe dla przyszłej matki. Piotrek (Marcin Mroczek) w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" postara się uspokoić żonę, ale ona wpadnie w panikę na samą myśl, że jest w kolejnej, czwartej ciąży. Nie będzie chciała piątego dziecka ze strachu, że sobie nie poradzą. Sensacyjne wieści, że rodzina Zduńskich się powiększy potwierdzi wróżka Cyganka. I faktycznie wkrótce u Kingi i Piotrka w finale sezonu "M jak miłość" pojawi się maleństwo. Poznajcie szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1594 ostatni przed wakacjami - poniedziałek, 31.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W finale sezonu "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną Kinga i Piotrek odkryją, że najpewniej będą mieli kolejne, piąte dziecko. O ciąży Kingi pisaliśmy jako pierwsi! Już teraz Zduńscy bez pomocy bliskich nie radzą sobie z wychowaniem Lenki (Marysia Głowacka), Miśka (Aleksander Bożyk) oraz niespełna dwuletnich bliźniaczek - Zuzi (Marcelina Kempka) i Emilki (Julia Kempka). Nic dziwnego, że w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" na małżonków padnie blady strach, że znów zostaną rodzicami. A wszystko przez dziwne dolegliwości Kingi.

- Czy ty przypadkiem nie jesteś w ciąży? - zapyta spanikowany Piotrek na koniec "M jak miłość". Odpowiedź żony nieco go przerazi, lecz nie da tego po sobie poznać. - Nie mogę być w ciąży, bo zwyczajnie się nie poradzimy sobie!

Nie przegap: Koniec M jak miłość. Mateusz zabije się po zdradzie Lilki w ostatnim 1594 odcinku? Skoczy do rzeki w Grabinie, a Barbara będzie umierała ze strachu - WIDEO

Strach Zduńskich w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" podsyci jeszcze wróżka Cyganka, na którą Kinga wpadnie przypadkiem kiedy ta będzie stała przed centrum handlowym z kwiatami. W ramach przeprosin nie tylko kupi od niej tulipany na nowe otwarcie bistro "Nasz Zielony Sad", ale też pozwoli sobie powróżyć.

- Kochana, gwiazdy wam teraz sprzyjają, jak jeszcze nigdy! - zacznie wróżka w 1594 odcinku "M jak miłość". - A tak na teraz... rodzinka się wam powiększy... Zjawi się ktoś nowy, nowy członek rodziny i będzie przez wszystkich kochany, choć nikt na niego nie czeka...

Kinga w 1594 odcinku "M jak miłość" aż zblednie, że znów spodziewa się dziecka. Nie zdąży jednak zrobić testu ciążowego, by rozwiać wszelkie wątpliwości, bo tego dnia będzie w napięciu szykować się do imprezy na otwarcie bistro! Stres, nerwy, nieprzespana noc, a do tego anemia, z którą zmaga się Zduńska w finale sezonu "M jak miłość" dadzą objawy typowe dla ciąży.

Lenka z M jak miłość zmieniła się nie do poznania. Córka Kingi i Piotrka ma już 12 lat! Katarzyna Cichopek ujawniła ważny szczegół

Sprawdź też: Koniec M jak miłość. Basia pożegna się z Pawłem w ostatnim 1594 odcinku. Córka Zduńskiego opuści go w najważniejszej chwili

Jeszcze w 1594 odcinku "M jak miłość" wyjaśni się, że w prawdzie Kinga i Piotrek nie będą mieli piątego dziecka, ale w ich rodzinie pojawi się jednak urocze maleństwo - pies kundelek! Zduńscy uratują psiaka przez bezdusznym właścicielem, który porzuci go w zawiązanym worku. Przy okazji na koniec "M jak miłość" Piotrek wykaże się niebywałą odwagą, bo sam stawi czoła agresywnemu draniowi, który będzie chciał się pozbyć pieska w okrutny sposób.

Zduński zagrozi mu policją, a ten w 1594 odcinku "M jak miłość" rzuci się na Piotrka z pięściami. Dojdzie do szarpaniny. Ostatecznie psychopata szybko ucieknie, ale Kinga i Piotrek wyjdą z tego starcia bez szwanki. Tyle tylko, że on straci okulary. Wrócą do domu z nowym członkiem rodziny!

Po powrocie do domu w 1594 odcinku "M jak miłość" Misiek oszaleje ze szczęścia, bo będzie pewny, że rodzice spełnili wreszcie jego wielkie marzenie i kupili mu psa. Piotrek opowie synowi historię jak uratowali kundelka. - Tato, jesteś moim bohaterem! Jak mu damy na imię? Będzie ze mną spał! - oznajmi Misiek.

- To nie zabawka, nie może zostać u nas tylko na chwilę... A co będzie, jeśli za kilka dni wam się znudzi? - zapyta Piotrek w 1594 odcinku "M jak miłość". - Nigdy nam się nie znudzi! - zapewni 8-latek.

Zduński spróbuje protestować i w finale sezonu "M jak miłość" wyjaśni synowi, że pies to obowiązki, z których trzeba się wywiązywać, a decyzji o pozostawieniu kundelka w ich domu nie można podejmować pochopnie. - Tato, jak możesz? Nie masz serca? - zmartwi się Misiek.

- Tu nie o serce chodzi, synu, ale o odpowiedzialność... Nie uratujemy całego świata... - realnie oceni Piotrek.

- Masz rację, nie uratujemy całego świata. Ale akurat jego uratować możemy - wtrąci się Wojtek Marszałek. (Emilian Kamiński).

I tak na koniec "M jak miłość" do rodziny Zduńskich dołączy pies, którego Misiek nazwie Saper. Z nowym członkiem rodziny Kinga, Piotrek i dzieci w gronie bliskich będą świętować otwarcie nowego bistro "Nasz Zielony Sad". Tak spełni się przepowiednia Cyganki.

M jak miłość, odcinek 1590. Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński), Krystyna (Hanna Mikuć), Lenka (Marysia Głowacka), Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1590. Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński), Krystyna (Hanna Mikuć), Lenka (Marysia Głowacka), Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość, odcinek 1590. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1590. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1594. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński), Misiek (Aleksander Bożyk)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1594. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński), Misiek (Aleksander Bożyk)
Najnowsze