Koniec M jak miłość. Kinga znów w ciąży w ostatnim 1594 odcinku! To będzie wielki szok dla Zduńskich

i

Autor: MTL MAXFILM Koniec M jak miłość. Kinga znów w ciąży w ostatnim 1594 odcinku! To będzie wielki szok dla Zduńskich

Koniec M jak miłość. Kinga znów w ciąży w ostatnim 1594 odcinku! To będzie wielki szok dla Zduńskich

2021-05-13 13:56

W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami Kinga (Katarzyna Cichopek) będzie podejrzewać, że po raz kolejny zaszła w ciążę! Zduńskiej będą towarzyszyć charakterystyczne objawy, przez co przerażona od razu dojdzie do wniosku, że ich rodzina niebawem znowu się powiększy! Przypuszczenia Kingi w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami potwierdzi tajemnicza kobieta! Czy Zduńscy za dziewięć miesięcy przywitają nowego członka rodziny? Jak Piotrek zareaguje na wieść o kolejnym dziecku, piątym dziecku?

"M jak miłość" odcinek 1594 ostatni przed wakacjami - poniedziałek, 31.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Małżeństwo Kingi i Piotra (Marcin Mroczek) Zduńskich w "M jak miłość" to wzór idealnego związku. Para doczekała się czwórki wspaniałych dzieci: Lenki (Marysia Głowacka), Miśka (Aleksander Bożyk) oraz dwójki bliźniaczek Emilki (Julia Kempka) i Zuzi (Marcelina Kempka). Jednak już w ostatnim przed przerwą wakacyjną 1594 odcinku "M jak miłość" ich rodzina może się powiększyć! Aczkolwiek czy, aby na pewno to będzie możliwe? Przecież jeszcze niedawno w "M jak miłość" Zduńscy obiecali sobie, że nie planują mieć już więcej dzieci! Już opieka nad bliźniaczkami pochłania bardzo dużo czasu, a co dopiero kolejne dziecko!

Co więcej, już pojawienie się bliźniaczek o mało co nie spowodowało rozstania Zduńskich, gdyż Kinga, podpuszczana przez Kamilę (Anna Gorajska) przypuszczała, że jej mąż ma z nią romans! Dodatkowo o mało co nie upadło jej bistro! Czy zatem jest to odpowiedni czas na kolejne dziecko Zduńskich w "M jak miłość"?

Patrz też: Koniec M jak miłość. Mateusz po zdradzie Lilki opuści Mostowiaków na zawsze w ostatnim 1594 odcinku! Nawet Barbara go nie zatrzyma w Grabinie

M jak miłość. Ślub Pawła i Franki?! Huczna impreza w bistro Kingi z góralami zgromadzi wszystkich Mostowiaków - WIDEO

W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" Kinga zacznie odczuwać nieprzyjemne dolegliwości. Zduńska od razu pomyśli, że na pewno jest w ciąży! A przecież nieco ponad rok temu przyszły na świat ich urocze bliźniaczki! Jej podejrzenia w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" potwierdzi tajemnicza kobieta! Kinga spotka na ulicy pewną Cygankę, która wywróży jej, że ich rodzina niebawem się powiększy, a na świat przyjdzie nowy potomek!

Spójrz też: M jak miłość, odcinek 1590: Rodzina Mostowiaków się powiększy! Nikt nie będzie podejrzewał, że to on jest ojcem - ZWIASTUN

Czy to oznacza, że rodzina Zduńskich w ostatnim przed wakacjami 1594 odcinku "M jak miłość" się powiększy? Jak na te wieści zareaguje Piotrek? Czy dzieci Zduńskich w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" ucieszą się na wieść, że mogą mieć kolejne rodzeństwo? Tego dowiemy się w najbliższych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach, zapewne we wrześniu!

Spójrz także: M jak miłość po wakacjach 2021. Sensacyjny powrót kochanki Pawła! Majka zniszczy jego związek z Franką? - ZDJĘCIA

Najnowsze