M jak miłość. Piotrek wplącze się w toksyczny romans z Kamilą! Kochanka wykorzysta słabość Zduńskiego

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Piotrek wplącze się w toksyczny romans z Kamilą! Kochanka wykorzysta słabość Zduńskiego

M jak miłość. Piotrek wplącze się w toksyczny romans z Kamilą! Kochanka wykorzysta słabość Zduńskiego - WIDEO

2020-11-03 13:04

Piotrek (Marcin Mroczek) z "M jak miłość" będzie miał romans z Kamilą (Anna Gorajska)! Na jednym pocałunku Zduńskiego z prawniczką się nie skończy, a już wkrótce w "M jak miłość" Kamila wyzna mu, że się zakochała. Na tym jednak nie koniec! Nie zważając na Kingę (Katarzyna Cichopek) i dzieci Jabłońska będzie próbowała zdobyć Piotrka. Zniszczy romantyczny wyjazd Zduńskich w 1541 odcinku "M jak miłość" wykorzystując słabość swojego kochanka do niej. A coraz bardziej zauroczony Piotrek będzie brnął w ten toksyczny romans. Zostawi dla niej Kingę i rodzinę? Zobaczcie WIDEO!

Co będzie dalej z Kingą i Piotrkiem w "M jak miłość"?

Kinga i Piotrek w "M jak miłość" nie pogodzą się tak szybko, bo między nich jeszcze bardziej zdecydowanie i brutalnie wkroczy Kamila Jabłońska! Prawniczka, z którą Zduńskiego połączyło w USA coś więcej niż tylko przyjaźń będzie próbowała wszystkiego, żeby go zdobyć. Od niewinnych, "przyjacielskich" pocałunków, po okrutne metody dręczenia Kingi w 1540 odcinku "M jak miłość" i prowokowania jej do tego, by dalej myślała, że mają sekretny romans.

Aż wreszcie wkrótce w "M jak miłość" Kamila powie Piotrkowi, że się w nim zakochała - szczerze i nieodwołanie! Co zrobi Piotrek? Ulegnie temu uczuciu, nie zważając na to, że jest mężem i ojcem.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1541: Dramat Kingi i Piotrka. Wyjadą razem, żeby się pogodzić, ale stracą dzieci - WIDEO

- Kamila dodaje w życiu Piotrka takiej świeżej energii. Widać, że Piotrek w jej towarzystwie bardzo dobrze się czuje. Między Kamilą a Piotrkiem nawiązała się bliższa - być może przyjacielska - być może jakaś inna relacja... - zdradził Marcin Mroczek w "Kulisach M jak miłość".

M jak miłość, odcinek 1541: Kinga nie daruje Piotrkowi zdrady w Las Vegas! Przyzna się co zrobił z Kamilą w parku - WIDEO

Mimo, że w 1541 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek wyjadą razem na krótkie wakacje, żeby się pogodzić, to Kamila wciąż będzie ich dzielić. Podczas ostrej awantury Zduńska wyciągnie od męża co zaszło między nim i prawniczką w Las Vegas, podczas ich wspólnych wycieczek po pracy. Nie daruje ukochanemu zdrady i ucieknie od niego. Piotrek będzie próbował ją zatrzymać, ale za słabo się postara.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1541: Katia wyzna Łukaszowi jak mąż się nad nią znęcał w Gruzji! Igor bił ją i ich córkę Natalię?

Zresztą w kolejnych odcinkach "M jak miłość" Kamila tak omota Piotrka, że ten naiwnie będzie wierzył w ich przyjaźń, bez żadnych podtekstów. Nie zważając na ostrzeżenia Magdy (Anna Mucha), która powie mu wprost, że zapłacić wysoką cenę za relację z Kamilą, bo grozi mu rozwód. Przyjaciółka Zduńskich nie będzie mogła słuchać jak Kamila uwodzi żonatego Piotrka, wyciągnie z niego intymne szczegóły pożycia z żoną.

Co będzie dalej z Kingą i Piotrkiem w "M jak miłość"? Rozwód będzie wisiał w powietrzu! - Piotr dalej będzie brnął w relację z Kamilą, która wykorzystuje sytuację i jego słabość. To sprytna dziewczyna. Nie mogę zdradzić co się jeszcze wydarzy w tym wątku. Powiem jedynie, że miłość ma wielką moc - ujawniła Katarzyna Cichopek w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień".

M jak miłość. Kamila (Anna Gorajska), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Kamila (Anna Gorajska), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1536. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1536. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze