M jak miłość, odcinek 1540: Magda wyładuje się na Piotrku! Nie zniesie, że oczernia Kingę przy Kamili

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1540: Magda wyładuje się na Piotrku! Nie zniesie, że oczernia Kingę przy Kamili

M jak miłość, odcinek 1540: Magda wyładuje się na Piotrku! Nie zniesie, że oczernia Kingę przy Kamili

2020-10-30 17:39

W 1540 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) nie będzie bezczynnie patrzeć jak Piotrek (Marcin Mroczek) rozwala swoje małżeństwo z Kingą (Katarzyna Cichopek), szukając pocieszenia u boku Kamili (Anna Gorajska). Przyjaciółka Zduńskich utwierdzi się w swoich podejrzeniach, że Piotrka i Kamilę łączy znacznie więcej niż przyjaźń. Zwłaszcza kiedy w 1540 odcinku "M jak miłość" podsłucha ich rozmowę, w której Piotrek poskarży się prawnicze, że nie sypia z żoną. Wściekłość Magdy będzie tak wielka, że nazwie go "debilem", który oczernia Kingę przy kochance!

"M jak miłość" odcinek 1540 - poniedziałek, 9.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Już nie raz w "M jak miłość" Magda pokazała, że dla ratowania małżeństwa Kingi i Piotrka jest w stanie zrobić wszystko i powiedzieć wprost co myśli o zachowaniu Zduńskiego. Ostatnio nie wytrzymała kiedy Piotrek oskarżał żonę o romans, a jednocześnie przyznał się co go łączy z Kamilą. Dostało się Zduńskiemu za to co wyrabia z bliską przyjaciółką. Doszło nawet do tego, że Magda chciała się pozbyć Kamili z życia Piotrka, żeby prawniczka nie miała okazji go dłużej uwodzić.

Nie udało się, a relacje Piotrka z Kamilą w "M jak miłość" staną się jeszcze bardziej zażyłe. Do tego stopnia, że Zduński w 1540 odcinku "M jak miłość" będzie żalił się właśnie jej na brak seksu z żoną. Jabłońska oszaleje ze szczęścia, że Zduńscy ze sobą nie sypiają. Ich rozmowę podsłucha Magda. Coraz bardziej wściekła na męża przyjaciółki, że niszczy swoje małżeństwo przez Kamilę i jej gierki!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1541: Dramat Kingi i Piotrka. Wyjadą razem, żeby się pogodzić, ale stracą dzieci - WIDEO

Złość Magdy w 1540 odcinku "M jak miłość" będzie tak wielka, że nie zapanuje nad słowami. - Jesteś debilem i dobrze wiesz dlaczego! Wyobraź sobie, że Kinga znajduje sobie przyjaciela... Przystojnego, miłego faceta... Spędza z nim coraz więcej czasu, zwierza się gościowi, śmieje się z nim... - krzyknie do Zduńskiego. Nie wytrzyma tego, że Piotrek upokarza Kingę przy innej kobiecie, a do tego nie ma żadnych wyrzutów sumienia z powodu Kamili. A w końcu to on zdradził żonę, a do tego ma na sumieniu to, co wydarzyło się między nim i Jabłońską w USA

Jednak wzburzony Zduński w 1540 odcinku "M jak miłość" nie będzie miał sobie nic do zarzucenia. O zdradę wciąż oskarżając Kingę i Pawła. - Nie muszę sobie tego wyobrażać! - odpowie. - Serio? To, co mówisz, jest chore! - przywoła go do porządku Magda.

- Chore jest to, że mój brat kocha się w mojej żonie... - poskarży się Zduński.

- Jeśli nawet, to tylko należy mu współczuć! A na pewno nie można obwiniać za to Kingi... Ogarnij się! - doda Budzyńska z pogardą dla zachowania Piotrka w 1540 odcinku "M jak miłość".

M jak miłość, odcinek 1540: Kamila będzie walczyć o Piotrka! Zostanie jego drugą żoną? Postawi Kindze twarde warunki - WIDEO

Niestety w 1540 odcinku "M jak miłość" to wciąż Piotrek będzie robił z siebie ofiarę małżeńskiego kryzysu. Nie pogodzi się z tym, że Paweł (Rafał Mroczek) zakochał się w Kindze i chciał zająć jego miejsce w rodzinie! Jakby tego było mało naiwny Zduński nie zorientuje się co knuje Kamila. Bo prawniczka naprawdę się w nim zakochała i wcale nie przeszkadza jej to, że Piotrek ma żonę i czwórkę dzieci.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1540: Kamila będzie dręczyć Kingę! Wykorzysta to, że Piotrek przestanie z nią sypiać - WIDEO

Bez względu na wszystko w 1540 odcinku "M jak miłość" będzie szła po swoje, żeby zdobyć Zduńskiego i ostatecznie rozdzielić go z Kingą. Odwiedzi nawet Zduńską w pracy, żeby ją dręczyć i poniżyć, wykorzystując fakt, że już nie sypia z Piotrkiem. Czy w kolejnych odcinkach "M jak miłość" czujna Magda zdoła przemówić Piotrkowi do rozumu i powstrzymać Kamilę? To się okaże!

M jak miłość odc. 1540. Magda (Anna Mucha)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1540. Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odc. 1540. Kamila (Anna Gorajska), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1540. Kamila (Anna Gorajska), Piotrek (Marcin Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze