M jak miłość, odcinek 1540: Piotrek wyżali się Kamili, że nie uprawia seksu z Kingą! Tylko na to czekała

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1540: Piotrek wyżali się Kamili, że nie uprawia seksu z Kingą! Tylko na to czekała

M jak miłość, odcinek 1540: Piotrek wyżali się Kamili, że nie uprawia seksu z Kingą! Tylko na to czekała

2020-10-28 12:44

W 1540 odcinku "M jak miłość" seks Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) będzie już tylko miłym wspomnieniem z przeszłości niegdyś idealnego małżeństwa. Zduńscy będą żyli bez seksu po tym jak Piotrek zdradził Kingę z Kamilą (Anna Gorajska). Pocałunek i bliska przyjaźń jaka ich połączyła w Las Vegas doprowadzi do tego, że zdradzona Kinga wyrzuci męża z sypialni. A Piotrek ze zbolałą miną w 1540 odcinku "M jak miłość" wyżali się Kamili, że już nie sypia z żoną. Perfidna prawniczka tylko na to czekała. Zakochała się w Zduńskim i teraz wykorzysta seksualną posuchę, żeby go zdobyć.

"M jak miłość" odcinek 1540 - poniedziałek, 9.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Kryzys u Kingi i Piotrka w "M jak miłość", który spotęgował jeszcze pocałunek Zduńskiego z Kamilą, jasny dowód zdrady i ich romansu, z każdym dniem będzie narastał coraz bardziej. Co prawda Zduńska wróciła do męża z dziećmi, ale wcale mu nie wybaczyła i nie zapomniała o tym, co jej zrobił. Mało tego, skłóceni małżonkowie nawet się nie pogodzili, a w 1540 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że przestali ze sobą sypiać.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1541: Dramat Kingi i Piotrka. Wyjadą razem, żeby się pogodzić, ale stracą dzieci - WIDEO

Wystarczy jedna rozmowa Piotrka z Kamilą w 1540 odcinku "M jak miłość", żeby podstępna prawniczka wyciągnęła z przyjaciela prawdę o tym, co się dzieje w jego związku. - Jesteś moim najlepszym kumplem, przyjacielem. Chcę wiedzieć, co się z tobą dzieje. Po tym, co razem przeszliśmy chyba możesz być ze mną szczery? - zapyta Kamila, która znów przypomni Zduńskiemu co ich połączyło w USA, zwłaszcza podczas szalonej wycieczki do Las Vegas.

Zbolały, obrażony na żonę Piotrek w 1540 odcinku "M jak miłość" wreszcie poskarży się na Kingę i Pawła (Rafał Mroczek). - To takie cholernie trudne i porąbane, że mój brat kocha się w mojej żonie... - wydusi z siebie Zduński.

- Bardzo, bardzo ci współczuję... - zapewni go Kamila, udając troskę o Piotrka. A wszystko po to, żeby w 1540 odcinku "M jak miłość" wyciągnąć od niego czy uprawia seks z żoną. - Piotrek, a po tym wszystkim czy wy... No wiesz... Czyli nie sypiacie ze sobą? 

M jak miłość, odcinek 1540: Kamila będzie walczyć o Piotrka! Zostanie jego drugą żoną? Postawi Kindze twarde warunki - WIDEO

Fałszywa przyjaciółka Piotrka w 1540 odcinku "M jak miłość" będzie triumfowała na wieść, że Kinga wyrzuciła męża z małżeńskiego łóżka. Intymne szczegóły pożycia Zduńskich popchną ją do działania. Bo Kamila będzie pewna, że teraz ma jeszcze większą szansę, żeby zdobyć Zduńskiego. Wprawdzie przyzna, że ich pocałunek to był tylko głupi, zabawny wyskok, bo przecież przyjaciele czasami też się całują, ale to będzie jedno wielkie kłamstwo!

Nie przegap: ​M jak miłość, odcinek 1540: Kamila będzie dręczyć Kingę! Wykorzysta to, że Piotrek przestanie z nią sypiać - WIDEO

Piotrek w 1540 odcinku "M jak miłość" nabierze na sztuczki Kamili. A prawniczka posunie się jeszcze dalej. Odwiedzi Kingę w "Bistro za rogiem", żeby zabawić się jej kosztem, upokorzyć rywalkę w najgorszy z możliwych sposobów i skłócić z Piotrkiem jeszcze bardziej. - Mogę tylko jeszcze raz cię zapewnić, że absolutnie nie masz powodu do niepokoju... Nic mnie z Piotrkiem mnie łączy... Nic, oprócz przyjaźni - zapewni Kingę, kłamiąc w żywe oczy. - Więc tak to się dziś nazywa? Przyjaźń...? - zapyta urażona Kinga.

- Czyli dokładnie to, co ciebie łączy z bratem Piotrka... - bezczelnie rzuci Kamila. - Nie rozumiem, dlaczego chcesz ukarać Piotrka za to, że się zaprzyjaźniliśmy...

Wreszcie w 1540 odcinku "M jak miłość" Kinga wygarnie Kamili, że wie o jej pocałunku z Piotrkiem. - To był tylko żart. Przepraszam, ale nie mam zamiaru rezygnować z tej relacji tylko dlatego, że jesteś zazdrosna! - ogłosi perfidna prawniczka. Na tym nie koniec, bo wkrótce w "M jak miłość" Kamila powie Piotrkowi, że się w nim zakochała i wypowie Kindze otwartą wojnę o Zduńskiego!

M jak miłość odc. 1540. Kamila (Anna Gorajska), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1540. Kamila (Anna Gorajska), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1540. Kamila (Anna Gorajska), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1540. Kamila (Anna Gorajska), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1545. Kamila (Anna Gorajska), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1545. Kamila (Anna Gorajska), Piotrek (Marcin Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze