M jak miłość. Piotrek zakocha się w Kamili? Dla niej rzuci Kingę! Wyznanie miłości kochanki Zduńskiego zmieni wszystko  - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Piotrek zakocha się w Kamili? Dla niej rzuci Kingę! Wyznanie miłości kochanki Zduńskiego zmieni wszystko - WIDEO

M jak miłość. Piotrek zakocha się w Kamili? Dla niej rzuci Kingę! Wyznanie miłości kochanki Zduńskiego zmieni wszystko - WIDEO

Szokująca decyzja Piotrka (Marcin Mroczek) w "M jak miłość"! Zduński ostatecznie zakocha się po uszy w Kamili (Anna Gorajska) i rzuci dla niej Kingę (Katarzyna Cichopek)! Tak to przynajmniej wygląda w materiale ujawnionym w "Kulisach M jak miłość". Gorące wyznanie Kamili i namiętny pocałunek Piotrka w odpowiedzi mogą zmienić wszystko... Czy Piotrek będzie aż tak głupi, aby dla kilku słów o miłości seksownej prawniczki, zostawić swoją wspaniałą rodzinę? Zobacz koniecznie WIDEO z "Kulis M jak miłość"!

"M jak miłość". Piotrek zostawi Kingę dla Kamili! Wystarczą mu czułe słówka?

W najbliższych odcinkach "M jak miłość" zobaczmy, że Piotrek zupełnie oszaleje na punkcie Kamili. Z jednej strony będzie w sobie hodował przekonanie, że Kamila zdradziła go z Pawłem, a z drugiej będzie "leciał" mu maślane oczy i wyznanie miłości seksownej koleżanki. Czy naprawdę Zduński zostawi cudowną rodzinę dla namiętnej prawniczki? 

- I tu pojawia się Kamila, piękna, zadbana dziewczyna, która robi niesamowitą karierę, której ewidentnie Piotr się podoba - zdradza Katarzyna Cichopek sytuację u Zduńskich w "Kulisach M jak miłość".   - I widać, że nie ma w ogóle problemu z tym, że Piotr ma żonę i czwórkę dzieci. Idzie po swoje! 

- Nie mam zamiaru rezygnować z tej relacji tylko dlatego, że jesteś zazdrosna - rzuci Kindze w twarz Kamila w "M jak miłość". 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1541: Dramat Kingi i Piotrka. Wyjadą razem, żeby się pogodzić, ale stracą dzieci - WIDEO

W "Kulisach M jak miłość" widać też, że Piotrek i Kamila przestaną ukrywać przed światem swoją relację. Czułe spojrzenia, bieganie za rączkę, śmiechy... Aż dojdzie do wyznania Kamili, które zmieni wszystko! 

Piotrek, zakochałam się w tobie - wyzna Kamila w jednym z nowych odcinków "M jak miłość". I tym razem Piotrek odpowie jej bardzo namiętnym, długim pocałunkiem!  

-Wydaje mi się, że mógł gdzieś tam poluzować sobie swoje granice, swój adwokacki krawacik i trochę żyć życiem kawalera, którego od lat nie miał. Może to też go zgubiło - Katarzyna Cichopek komentuje postępowanie serialowego męża Kingi w "Kulisach M jak miłość".  

Kamila się szczerze zakochała w Piotrze - mówi Anna Gorajska w "Kulisach M jak miłość". - Bardzo chciałaby z nim być i stworzyć relację, ale widzi, że to jest wspaniały mąż i ojciec i będzie miała duże trudności, żeby go zdobyć. Ale dla niej, dla osoby która jest "rekinem prawa" Piotr jest pewnym rodzajem wyzwania. 

- Kamila dodaje w życiu Piotrka takiej świeżej energii. Widać, że Piotrek w jej towarzystwie bardzo dobrze się czuje. Między Kamilą a Piotrkiem nawiązała się bliższa - być może przyjacielska -  być może jakaś inna relacja... - zdradza Marcin Mroczek w "Kulisach M jak miłość". 

Czy seksowna prawniczka Kamila zostanie drugą żoną Piotrka Zduńskiego w "M jak miłość"?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze