M jak miłość, odcinek 1536: Kamila ujawni co z Piotrkiem zrobili w Las Vegas! Ich romans trwa od dawna

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1536: Kamila ujawni co z Piotrkiem zrobili w Las Vegas! Ich romans trwa od dawna

M jak miłość, odcinek 1536: Kamila ujawni co z Piotrkiem zrobili w Las Vegas! Ich romans trwa od dawna

2020-10-20 22:45

W 1536 odcinku "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) zdradzi Kingę (Katarzyna Cichopek) z Kamilą (Anna Gorajska), ale wyjdzie też na jaw jak się zabawiali razem z Las Vegas. Zdjęcia z ich szaleństw w USA widziała już Magda (Anna Mucha), bo Kamila pochwaliła się fotkami prawnikom z kancelarii. Jednak kiedy w 1536 odcinku "M jak miłość" kochanka Piotrka odwiedzi go w domu przy Deszczowej od razu zacznie go całować. I przypomni Zduńskiemu, że w Vegas połączyło ich coś więcej. Właśnie po tych słowach okaże się, że Piotrek od dawna ma romans z Kamilą...

"M jak miłość" odcinek 1536 - poniedziałek, 26.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1536 odcinku "M jak miłość" Piotrek zostanie sam, bo Kinga odejdzie od niego, zabierając ze sobą dzieci! Załamany Zduński pocieszenia poszuka u Kamili, której zwierzy się ze swoich małżeńskich problemów. Jabłońska sprytnie to wykorzysta, by znów go uwieść. Już raz jej się udało kiedy byli w Las Vegas. Upili się wtedy i nieźle razem zabawiali, a dowodem zdrady są zdjęcia, które Kamila wysłała m.in. do Wernera (Jacek Kopczyński). Magda też je widziała i powiedziała nawet Pawłowi (Rafał Mroczek) co Piotrek wyrabiał na służbowej delegacji w Ameryce. Na wieść o odejściu Kingi w 1536 odcinku "M jak miłość" Kamila postanowi znów zaatakować!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1536: Kinga po zdradzie odejdzie od Piotrka! Będzie błagał Marysię o ratunek

Odwiedzi Piotrka w domu pod pretekstem pilnych spraw służbowych. I w 1536 odcinku "M jak miłość" zacznie wspominać co się działo w Las Vegas, do czego między nimi doszło kiedy przesadzili z alkoholem. Tym samym ujawni, że Piotrek zdradził Kingę! Po chwili zacznie go całować, a Zduński nawet jej nie powstrzyma.- Przepraszam, ale nie mogłam się opanować. Miałam na to ochotę, odkąd byliśmy razem w Vegas... - wyjaśni oszołomionemu Piotrkowi.

M jak miłość. Kinga i Piotrek pogodzą się! Wybaczą sobie zdrady w łóżku - WIDEO

Pechowo właśnie wtedy w 1536 odcinku "M jak miłość" Kinga wróci do domu! Zobaczy pocałunek Piotrka z Kamilą i będzie pewna, że mają romans, który trwa już od dawna. Zamiast zrobić obojgu awanturę odwróci się na pięcie, wsiądzie do samochodu i znów pojedzie do Grabiny. Tam przekaże Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że Piotrek ją oskarżył o zdradę, a tymczasem widziała go całującego się z inną.Wściekła i załamana w 1536 odcinku "M jak miłość" zapowie teściowej, że jest gotowa nawet zabić Piotrka za to, co jej zrobił. Tego ciosu od męża nie zdoła bowiem przeboleć.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1536: Bezczelna Kamila nazwie Kingę idiotką. Nastawi Piotrka przeciwko żonie

M jak miłość, odc. 1536: Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1536. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1536. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)
M jak miłość, odc. 1536: Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość, odc. 1536: Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: tvp/vod
Najnowsze