M jak miłość, odcinek 1536: Zdradzona Kinga będzie chciała zabić Piotrka! Dostanie się też teściowej Marysi

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1536: Zdradzona Kinga będzie chciała zabić Piotrka! Dostanie się też teściowej Marysi

M jak miłość, odcinek 1536: Zdradzona Kinga będzie chciała zabić Piotrka! Dostanie się też teściowej Marysi

2020-10-11 12:25

W 1536 odcinku "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) zdradzi Kingę (Katarzyna Cichopek) z prawniczką Kamilą (Anna Gorajska). Tuż po powrocie z USA najpierw Zduński oskarży żonę o romans ze swoim bratem Pawłem (Rafał Mroczek), a zaraz potem sam będzie się całował z przyjaciółką, z którą spędził wiele cudownych chwil w Las Vegas. Pechowo Kinga zobaczy ukochanego z inną! Zaleje się łzami w 1536 odcinku "M jak miłość" ucieknie do Grabiny, zabierając dzieci. Nie odbierze żadnego telefonu Piotrka. A w domu Mostowiaków wyładuje całą złość na teściowej. Wykrzyczy Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że chce zabić męża!

"M jak miłość" odcinek 1536 - poniedziałek, 26.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Rozpacz Kingi po zdradzie Piotrka w 1536 odcinku "M jak miłość" będzie tak wielka, że wsiądzie w samochód z dziećmi i od razu wyjedzie do Grabiny. Nie będzie chciała słuchać żadnych wyjaśnień niewiernego męża. Mimo, że Piotrek spróbuje się jakoś wytłumaczyć z pocałunku z Kamilą. Nagra ukochanej wiadomość na poczcie głosowej, że bardzo ją kocha i chce, by do niego wróciła.

"Nie odbierasz ode mnie telefonów, więc może tak... Przepraszam... Przepraszam cię za wszystko i proszę cię, wróć do domu... Może teraz trudno ci w to uwierzyć, ale ja nadal bardzo cię kocham."

A Kamili w 1536 odcinku "M jak miłość" powie, że między nimi nic nigdy nie będzie. Za późno! Wściekła i załamana Kinga postanowi odejść od zdrajcy! W 1536 odcinku "M jak miłość" schronienia razem z czwórką dzieci poszuka w domu Mostowiaków. Choć nie będzie pewna czyją stronę wezmą teściowa i babcia Barbara. W końcu po aferze z Pawłem, którego Piotrek zobaczył prawie nagiego w ramionach żony, staną murem za Piotrkiem.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1536: Piotrek zdradzi Kingę w ich własnym domu! Ucieknie od niego do Grabiny

Jednak łzy Kingi w 1536 odcinku "M jak miłość" bardzo zaniepokoją Marysię, która z przerażeniem zorientuje się, że synowa przyjechała do niej sama z dziećmi. Zduńska wyładuje się na teściowej, która wcześniej poradzi jej, by walczyła o swoje małżeństwo. - Chcesz zapytać, jak wyglądała moja rozmowa z Piotrem? Nie wyglądała, bo mój mąż miał gościa! Kobietę i ta kobieta namiętnie mojego męża całowała!

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas

Skandaliczne zachowanie Piotrka w 1536 odcinku "M jak miłość" wzbudzi niedowierzanie jego matki. - Piotrek cię zdradza? - Marysia jeszcze raz zapyta Kingę, by się upewnić.

A zdradzona żona Piotrka w 1536 odcinku "M jak miłość" nie będzie sobie żałować w rozmowie z teściową. Uprzedzi ją także, że chce zabić niewiernego małżonka.- Jest po prostu tak głupi, że szok! No skończony idiota! Najpierw zostawia mnie z dziećmi, z pracą, ze wszystkim... Wraca i jeszcze oskarża mnie o jakieś głupoty, wciąga w aferę całą rodzinę, dzieci a potem... mizia się w naszym ogrodzie z wypindrzoną laską?! A ja naiwna jadę do niego tak, jak stoję, w starym dresie, i chcę się godzić, a ten kretyn... Jestem tak wściekła, jak jeszcze nigdy w życiu! Mogłabym Piotrka normalnie zabić!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1537: Józef Modry odkryje, że Ola chce go zabić! Nie wezwie nikogo na pomoc?

Na szczęście w tej sytuacji w 1536 odcinku "M jak miłość" Marysia poprze Kingę. Sama będzie miała ochotę ostro rozprawić się z synem!

M jak miłość, odc. 1536: Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odcinek 1530, Kinga (Katarzyna Cichopek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1530, Kinga (Katarzyna Cichopek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość. Kinga (Katarzyna Cichopek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Kinga (Katarzyna Cichopek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze