M jak miłość, odcinek 1536: Kinga po zdradzie Piotrka zabierze mu dzieci! Marysia i Barbara staną po stronie Zduńskiego

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1536: Kinga po zdradzie Piotrka zabierze mu dzieci! Marysia i Barbara staną po stronie Zduńskiego

M jak miłość, odcinek 1536: Kinga po zdradzie Piotrka zabierze mu dzieci! Marysia i Barbara staną po stronie Zduńskiego

W 1536 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) odetnie Piotrkowi (Marcin Mroczek) wszelki dostęp do dzieci! Zrozpaczona Zduńska po zdradzie, którą zobaczy na własne oczy w ich własnym domu na Deszczowej ucieknie do Grabiny nie będzie nawet odbierać od męża telefonów! I choć zrozpaczona Kinga wykrzyczy co zrobił jej Piotrek, Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Barbara (Teresa Lipowska) w 1536 odcinku "M jak miłość" staną po jego stronie. Dlaczego?

"M jak miłość" odcinek 1536 - poniedziałek, 26.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1536 odcinku "M jak miłość" Kinga nie wytrzyma koszmarnej zdrady Piotrka, którą zobaczy na własne oczy w ogrodzie na Deszczowej i ucieknie w popłochu do Grabiny. Zabierze ze sobą dzieci a z Piotrkiem zerwie wszelki kontakt!

Zapłakana Kinga wykrzyczy Marysi w 1536 odcinku "M jak miłość" całą prawdę o obrzydliwej zdradzie męża we własnym domu. - Chcesz zapytać, jak wyglądała moja rozmowa z Piotrem? Nie wyglądała, bo mój mąż miał gościa! Kobietę! I ta kobieta namiętnie mojego męża całowała! Skończony idiota! Mizia się w naszym ogrodzie z wypindrzoną laską!    

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas

Niestety, nawet taka straszna wiadomość w 1536 odcinku "M jak miłość" nie wpłynie na postawę mamy Piotrka. Marysia stanie po stronie syna, a Barbara ją poprze! Kinga będzie liczyła na bezpieczeństwo i mądre rady rodziny, ale niestety znów zostanie z tragedią sama...

Ostatecznie Marysia poradzi Kindze w 1536 odcinku "M jak miłość", aby porozmawiała szczerze z mężem, a mocno zaniepokojona o losy małżeństwa  Barbara będzie jej wtórować. Czy Kinga wróci do Warszawy na ostateczne starcie z niewiernym małżonkiem?  

Pewne jest, że w rezultacie tych zdarzeń w 1536 odcinku "M jak miłość" Zduńska odetnie się zupełnie od kontaktu z Piotrkiem i będzie chroniła przed nim dzieci. I to one zapłacą najwyższą cenę za to, że ich tata stracił rozum! 

Zobacz też: M jak miłość. Opiekunka Józefa Modrego marnie skończy. Policja z Lipnicy złapie bezwzględną Olę

Najnowsze