M jak miłość, odcinek 1536: Magda pozbędzie się Kamili z życia Piotrka. Wmiesza w to Budzyńskiego - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1536: Magda pozbędzie się Kamili z życia Piotrka. Wmiesza w to Budzyńskiego - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1536: Magda pozbędzie się Kamili z życia Piotrka. Wmiesza w to Budzyńskiego - ZWIASTUN

2020-10-26 20:42

W 1536 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) zrobi wszystko, żeby pogodzić Kingę (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek), którzy rozstaną się po oskarżeniach o zdradę. Przyjaciółka Kingi nie będzie mogła patrzeć jak zaślepiony zazdrością Piotrek niszczy swoje małżeństwo i rodzinę. Zwłaszcza, że w 1536 odcinku "M jak miłość" pojawi się jeszcze Kamila (Anna Gorajska). Prawniczka, z którą Piotrek zdradził Kingę w USA znów będzie z nim pracować. Magda na to nie pozwoli! Użyje swoich sztuczek, żeby pozbyć się Kamili. I wciągnie w to Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Zobaczcie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1536 - poniedziałek, 26.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Kinga i Piotrek z "M jak miłość" rozstaną się w przykrych okolicznościach. Po niesłusznych oskarżeniach o romans z Pawłem (Rafał Mroczek) w 1536 odcinku "M jak miłość" Zduńska odejdzie od męża. Wyjedzie do Grabiny razem z dziećmi. Zupełnie załamany Piotrek zostanie sam i pierwszy raz w życiu nie będzie wiedział co robić. Poskarży się nawet matce Marysi (Małgorzata Pieńkowska) na Kingę, że od niego uciekła i nie odbiera jego telefonów. Zostanie sam, ale w 1536 odcinku "M jak miłość" u jego boku pojawi się Kamila.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1536: Magda po rozstaniu Kingi i Piotrka nie wytrzyma! Dostanie się Zduńskiemu

Wystarczy, że w 1536 odcinku "M jak miłość" Piotrek zjawi się w kancelarii, żeby załatwić ostatnie sprawy przed urlopem, o który poprosi nagle Budzyńskiego, żeby od razu dołączyła do niego Kamila. Ale najpierw Zduńskiego czeka ostra przeprawa z Magdą. Bo przyjaciółka nie będzie bezczynnie patrzeć jak oskarża Kingę o romans. I wygarnie mu, że wie o tym co zrobił z prawniczką w Las Vegas!

- Piotruś, czy ciebie całkiem już pop... - zaatakuje Magda w kancelarii. - Pokręciło! - doda sekundę potem. - A propo widziałam wasze zdjęcia z wycieczki do Las Vegas! Twoje i Kamili... Powiedz mi, czy ja jako wasza przyjaciółka powinnam zacząć się martwić?

Zduński w 1536 odcinku "M jak miłość" nawet nie zaprzeczy. - To były tylko wygłupy przyjaciół po kilku drinkach. Tak, dobrze słyszałaś... Kamila jest moją przyjaciółką! W Stanach byliśmy zdani tylko na siebie. I może w to nie uwierzysz, ale to ludzi zbliża...

Ich kłótnię w 1536 odcinku "M jak miłość" przerwie Kamila. - Wrócimy do tej rozmowy - zapowie Magda. - Nie wrócimy, bo nie ma do czego wracać - uprzedzi ją Piotrek.

M jak miłość, odcinek 1536 ZWIASTUN. Zdrada Piotrka. Kinga odejdzie od męża. Córka Kamila ucieknie

Na widok Kamili w 1536 odcinku "M jak miłość" Magda wkurzy się jeszcze bardziej. I postanowi pozbyć się prawniczki, nim Piotrek zupełnie straci rozum i zatraci się w "przyjaźni" z Kamilą. Jak to zrobi? Zażąda od Budzyńskiego, żeby zrobił porządek z Jabłońską i odsunął ją od Zduńskiego.

- Ja naprawdę nie rozumiem dlaczego ty ściągnąłeś Kamilę tutaj. Przecież nic innego nie robisz, tylko dolewasz oliwy do ognia! - rzuci do Andrzeja. Jednak Budzyński w 1536 odcinku "M jak miłość" niewiele będzie mógł zrobić. Bo współpraca Jabłońskiej z ich kancelarią nie skończy się tak szybko. - Piotrek, Adaś i Kamila będą pracowali nad tą sprawą co najmniej kilka tygodni. Mam ją izolować od Piotrka cały ten czas?

Nie przegap: M jak miłość. Kinga pobije Kamilę! Nie pozwoli, żeby kochanka Piotrka zabrała jej męża i rozbiła rodzinę - WIDEO

- Wiesz co, może to nie jest zły pomysł...- zauważy Magda. W 1536 odcinku "M jak miłość" Andrzej powstrzyma jednak zapędy żony, by mieszała się w nie swoje sprawy. - To są dorośli ludzie! Może poza Adasiem! Są rodziną, kochają się, nie tak jak my, ale jednak! Muszą się dogadać!

Nieco później w 1536 odcinku "M jak miłość" Piotrek zdradzi Kingę z Kamilą.

M jak miłość odc. 1536. Magda (Anna Mucha), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1536. Magda (Anna Mucha), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1536. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1536. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odc. 1536. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1536. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze