M jak miłość, odcinek 1536: Piotrek po zdradzie poskarży się Marysi na Kingę! Straci ostatnią szansę - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1536: Piotrek po zdradzie poskarży się Marysi na Kingę! Straci ostatnią szansę - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1536: Piotrek po zdradzie poskarży się Marysi na Kingę! Straci ostatnią szansę - ZWIASTUN

Piotrek (Marcin Mroczek) po zdradzie w 1536 odcinku "M jak miłość" pobiegnie poskarżyć się matce Marysi (Małgorzata Pieńkowska)! Zduński wymyśli sobie, że Marysia powinna się dowiedzieć, jaka to Kinga (Katarzyna Cichopek) jest dla niego niedobra... Niestety, w ten sposób niewierny Piotrek straci ostatnią szansę na porozumienie się z żoną. Co zrobi Rogowska, wiarołomny syn będzie jej się wypłakiwał na zły los w 1536 odcinku "M jak miłość"? Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1536 - poniedziałek, 26.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Piotrek w 1536 odcinku "M jak miłość" będzie sprawiał wrażenie, jakby stracił resztki rozumu. Najpierw zrobi awanturę bratu (Rafał Mroczek), podejrzewając go o romans z Kingą, a kiedy już będzie się wydawało, że wraca spokój, odda się namiętnym igraszkom z Kamilą (Anna Gorajska) we własnym domu!

Niestety, Kinga w 1536 odcinku "M jak miłość" wpadnie do domu dokładnie na ten pocałunek swojego niewiernego męża. I choć namówiona przez Marysię i Barbarę (Teresa Lipowska) będzie chciała z Piotrkiem poważnie porozmawiać, odwróci się na pięcie i ucieknie. A Piotrek, kiedy się zorientuje, co się właśnie wydarzyło, zadzwoni wypłakać się mamie...  

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1536: Magda po rozstaniu Kingi i Piotrka nie wytrzyma! Dostanie się Zduńskiemu

M jak miłość, odcinek 1536 ZWIASTUN. Zdrada Piotrka. Kinga odejdzie od męża. Córka Kamila ucieknie

- Jak Lenka, Misiek i dziewczynki? Wszystko w porządku? - zacznie wypytywać Piotrek Marysię o rodzinę po ucieczce Kingi do Grabiny w 1536 odcinku "M jak miłość".

- Tak, z dziećmi wszystko w porządku - usłyszy niewierny Zduński od matki.

- A Kinga? Jak ona się czuje? 

- A jak myślisz?

- Odkąd wyjechała nie zamieniła ze mną ani słowa. Zostawiła wiadomość, że jedzie z dziećmi do Grabiny i tyle ją widziałem.

- A może to ty traciłeś szanse na rozmowę?

Czy Marysia przejmie się chlipiącym do słuchawki synem na tyle, żeby ponownie spróbować wpłynąć na Kingę, aby dała mężowi jeszcze jedną szansę? Ale czy na Kingę jeszcze ktokolwiek będzie miał wpływ, po tym, co przeżyje z Piotrkiem w 1536 odcinku "M jak miłość"?

Zobacz koniecznie: M jak miłość: Powrót Basi Rogowskiej. Marysia nie pozna własnej córki - WIDEO

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze