M jak miłość: Powrót Basi Rogowskiej. Marysia nie pozna własnej córki - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość: Powrót Basi Rogowskiej. Marysia nie pozna własnej córki - WIDEO

M jak miłość: Powrót Basi Rogowskiej. Marysia nie pozna własnej córki - WIDEO

W jednym z nowych odcinków "M jak miłość" do Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) wróci Basia (Karina Woźniak). Córka Rogowskich zmieni się nie poznania do tego stopnia, że nawet Marysia nie pozna własnego dziecka! Jak pisaliśmy jako pierwsi, rolę Basi Rogowskiej już po raz trzeci zagra nowa aktorka - Maję Wudkiewicz zastąpi 15-letnia Karina Woźniak. Już niebawem zobaczymy, że Basia Rogowska w "M jak miłość" wyrośnie na piękność o bardzo mrocznym wizerunku... Jak Marysia i Artur poradzą sobie z buntem dawno niewidzianej nastolatki? Zobacz koniecznie jak się zmieni Basia Rogowska w kolejnych odcinkach w "Kulisach M jak miłość"- WIDEO!

Basia wraca do Rogowskich! Marysia i Artur będą w szoku. Matka nie pozna własnej córki!

W jednym z nowych odcinków "M jak miłość" do Rogowskich wróci Basia! Córka nastolatka przejdzie totalną metamorfozę - do tego stopnia, że matka jej nie pozna! "Mała córeczka" Rogowskich wyrośnie na zjawiskową piękność, która pokaże światu mroczną stronę duszy...

Jak pisaliśmy jako pierwsi, Basię Rogowską zagra w nowych odcinkach "M jak miłość" 15-letnia Karina Woźniak, która zastąpiła Maję Wudkiewicz. To już trzecia zmiana aktorki w tej roli. Jak młodziutka gwiazda poradzi sobie z niełatwym zadaniem buntem nastolatki? 

Zapowiada się na to, że Marysia i Basia w "M jak miłość" wejdą w naturalny konflikt nastoletnie córki z matką. A Robert będzie musiał między nimi lawirować, żeby przetrwać jakoś ten czas. Co dokładnie będzie się działo u Rogowskich po powrocie Basi?   

M jak miłość: Powrót Basi Rogowskiej. Marysia i Artur nie poznają własnej córki
M jak miłość: Basia Rogowska (Karina Woźniak)

i

Autor: MTL Maxfilm

- Basię denerwuje w rodzicach najbardziej to, że są tacy nadopiekuńczy. Basia przeżywa swoje pierwsze zawody miłosne, różne rozterki, rodzice mają swoje poglądy, ona ma inne, stara się być niezależna od nich - zdradza Karina Woźniak, nowa odtwórczyni roli Basi Rogowskiej w "Kulisach M jak miłość". 

Dla Marysi "ciężkim orzechem do zgryzienia" będzie wizerunek córki. Z kolei Artur będzie się zamartwiał o chłopaków, z którymi Basia będzie się prowadzać. Co wyniknie z tej mieszanki wybuchowej?

- Stara zasada - masz syna, pilnujesz syna. Masz córkę - pilnujesz całe miasto - mówi Robert Moskwa w "Kulisach M jak miłość". - Ale ten czas płynie, Boże... To już ten moment, tak? - dodaje nieco zasmucony aktor. 

- Nastolatki są fantastyczne - dodaje z przekąsem Małgorzata Pieńkowska, serialowa Marysia w "Kulisach M jak miłość". - Można podejrzeć jakich używają kremów. One nie tylko nam podkradają, ale po prostu są bardziej na bieżąco, zwłaszcza w kremach przeciwzmarszczkowych.

W jednej ze scen nowego odcinka "M jak miłość" Basia wystroi się na randkę w sposób, który wprowadzi rodziców w osłupienie. Ciemna postać w mocnym makijażu, zakryta dla niepoznaki kapturem doprowadzi Marysię do szału. 

- No i moda... Pokazują, że można się tak ubrać, że można się poczuć nastolatką, co nie każdemu wychodzi na dobre, jak czasem widzimy na ulicy - komentuje Pieńkowska w "Kulisach M jak miłość". 

- Nie podoba wam się? - zapyta Basia rodziców w "M jak miłość".

- Nie no, chyba jest ok, nie? - Artur będzie próbował wyjść cało z niezręcznej sytuacji. 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1539: Aneta zmusi chorą matkę Iwonę do leczenia! Szybko zajdzie w ciążę w Olkiem - WIDEO

- Artur na szczęście ma taką cechę charakteru, że jest oazą spokoju - komentuje działania Artura Moskwa w "Kulisach M jak miłość". - Myślę, ze to jest to co go ratuje. gdyby za bardzo się tym wszystkim przejmował, to zwariować idzie - dodaje aktor, zdradzając też, że Artur nie będzie miał pojęcia po czyjej stronie stanąć: żony czy córki... 

M jak miłość: Basia Rogowska (Karina Woźniak)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość: Basia Rogowska (Karina Woźniak)

i

Autor: MTL Maxfilm

Kim jest Karina Woźniak, która w "M jak miłość" zagra Basię Rogowską?

Dla 15-letniej Kariny Woźniak rola Basi Rogowskiej w "M jak miłość" nie jest debiutem w telewizji. Widzowie znają ją choćby z roli Dusi, córki Joli (Iza Kuna) i Marka (Artur Żmijewski) w serialu "Lepsza połowa".  Wcześniej wystąpiła gościnnie w 712 odcinku "Na dobre i na złe", gdzie zagrała Jaśkę.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze