M jak miłość, odcinek 1539: Aneta zmusi chorą matkę Iwonę do leczenia! Szybko zajdzie w ciążę

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1539: Aneta zmusi chorą matkę Iwonę do leczenia! Szybko zajdzie w ciążę

M jak miłość, odcinek 1539: Aneta zmusi chorą matkę Iwonę do leczenia! Szybko zajdzie w ciążę w Olkiem - WIDEO

2020-10-21 9:00

W 1539 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) znajdzie sposób, aby zmusić matkę do leczenia. Odkąd Iwona (Hanna Śleszyńska) odkryła, że jest śmiertelnie chora na glejaka mózgu, podjęła decyzję o nieleczeniu choroby. Początkowo tylko Olkowi (Maurycy Popiel) przyznała się do tego, że czeka ją śmierć. Kiedy Aneta pozna prawdę, nie będzie chciała przyjąć do wiadomości decyzji matki. W 1539 odcinku "M jak miłość" się na dziecko, aby zachęcić Iwonę do podjęcia leczenia, aby miała poczucie, że musi żyć dla wnuka. Czy plan Anety się powiedzie? Zobaczcie SCENY z "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1539 - wtorek, 3.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1539 odcinku "M jak miłość" Aneta będzie gorączkowo myślała jak pomóc Iwonie. Kiedy dowie się, że matka jest śmiertelnie chora, postara się zapomnieć o wszystkich wyrządzonych dotąd krzywdach. Chociaż Aneta zawsze miała pretensje do matki o przeszłość i o to, że odkąd się pojawiła, wywróciła jej życie do góry nogami, pomimo wszystko kocha ją i nie będzie chciała jej śmierci. Dlatego w 1539 odcinku "M jak miłość" zacznie obmyślać plan, jak przymusić ją do leczenia.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1539: Wypadek Aleksandry. Matka Marcina i Olka uciekając przed zboczeńcem doprowadzi do tragedii

M jak miłość. Aneta będzie w ciąży? Dowie się o chorobie matki i tak zmusi Iwonę do leczenia

W 1539 odcinku "M jak miłość" Aneta nie podda się w walce o zdrowie matki. Będzie wiedziała, że przekonanie jej do czegokolwiek jest trudne. Tym bardziej, że Iwona zrezygnuje nawet z konsultacji z wybitnym specjalistą, które załatwił Olek. Dlatego Aneta wpadnie na pomysł, aby pokazać matce test ciążowy i żeby domyśliła się, że jest w ciąży. Dzięki temu zrozumie, że ma dla kogo żyć. W 1539 odcinku "M jak miłość" Aneta zacznie realizować swój plan.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1538: Natalka po porwaniu Hani przez Franka dostanie straszne wieści z Australii. Teraz Justyna będzie matką jej córki?

W 1539 odcinku "M jak miłość" Aneta sfałszuje test ciążowy, po czym położy go w łazience w widocznym miejscu, by matka na pewno go znalazła. Iwona faktycznie zwróci uwagę na test, położony przy umywalce. Zda sobie sprawę, że zostanie babcią i niesamowicie ją to zaskoczy. W 1539 odcinku "M jak miłość" w obliczu nowych wiadomości, postanowi zmienić swoje podejście. Podejmie decyzję o leczeniu myśląc, że wkrótce będzie szczęśliwą babcią.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze