M jak miłość, odcinek 1538: Natalka po porwaniu Hani przez Franka dostanie straszne wieści z Australii. Teraz Justyna będzie matką jej córki?

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1538: Natalka po porwaniu Hani przez Franka dostanie straszne wieści z Australii. Teraz Justyna będzie matką jej córki?

M jak miłość, odcinek 1538: Natalka po porwaniu Hani przez Franka dostanie straszne wieści z Australii. Teraz Justyna będzie matką jej córki?

W 1538 odcinku "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek) najpierw dostanie wiadomość o porwaniu przez Franka (Piotr Nerlewski) jej córeczki Hani (Maja Marczak), a potem będzie już tylko gorzej! Czy kolejny telefon z innego kontynentu dobije już załamaną Natalkę? Kolejne wieści niestety będą dotyczyły tego, co dzieje się z Frankiem i Hanią. I nie będą ani trochę dobre w 1538 odcinku "M jak miłość"... Co się stanie z Hanią? Czy Natalka odzyska córkę? A może teraz Justyna (Olga Kalicka) będzie matką jej córki?

"M jak miłość" odcinek 1538 - poniedziałek, 2.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Sytuacja rodzinna Natalki w "M jak miłość" posypała się po jej powrocie do Grabiny z dnia na dzień. Już sam przylot u boku Bartka był spowodowany kryzysem - Natalka wiedziała, że mąż ją zdradza, ale jeszcze nie wiedziała z kim. Niestety, jej rywalka również pojawiła się w Warszawie i Natalka przekonała się na własne oczy, że to Justyn (Olga Kalicka). A potem wydarzenia przyspieszyły i w 1538 odcinku serialu to już będzie wielki dramat!

Po tym odkryciu Mostowiakówna zdecyduje, że chce się rozwieść, ale niestety powie o tym Frankowi przez telefon. Nie będzie podejrzewała, do czego zdolny jest jej ukochany mąż... I tak w 1538 odcinku "M jak miłość" mama Hani dowie się, że jej małżonek ma własne, nowe plany na budowanie rodziny i w celu ich realizacji zniknie! 

M jak miłość, odcinek 1532: Natalka straci córkę! Franek zabierze jej Hanię i gdzieś ją wywiezie - WIDEO

Niestety, w 1538 odcinku "M jak miłość" zrozpaczona Natalka nadal nie będzie miała żadnych wieści o miejscu pobytu swojego dziecka! Za to dostanie kolejny telefon z mrożącymi krew w żyłach informacjami...

Czy Natalka w 1538 odcinku "M jak miłość" poleci do Australii, aby odnaleźć córkę? A może załamie się do tego stopnia, że nie będzie w stanie podejmować takich decyzji? Na szczęście, będzie wśród kochającej jej rodziny. Ale nawet Barbara (Teresa Lipowska) na odległość dziesiątków tysięcy kilometrów niewiele będzie mogła zdziałać...  

Natalka jest mocno pokrzywdzona przez los. Ma trudną przeszłość, trudne dzieciństwo i tak łaknie tej miłości wszędzie, a ciągle dostaje bęcki - komentuje dramat swojej bohaterki Marcjanna Lelek w "kulisach M jak miłość".

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze