M jak miłość, odcinek 1536: Kinga odejdzie od Piotrka razem z dziećmi! Odegra się na mężu, a on ją zdradzi

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1536: Kinga odejdzie od Piotrka razem z dziećmi! Odegra się na mężu, a on ją zdradzi

M jak miłość, odcinek 1536: Kinga odejdzie od Piotrka razem z dziećmi! Odegra się na mężu, a on ją zdradzi z Kamilą

2020-10-20 21:47

W 1536 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) odejdzie od Piotrka (Marcin Mroczek) po tym jak oskarżył ją o zdradę z Pawłem (Rafał Mroczek). Zabierze dzieci i wyjedzie z nimi do Grabiny, żeby dać mężowi nauczkę! Choć Piotrek będzie dzwonił do żony jak oszalały, ona nie odbierze ani jednego telefonu. Zdesperowany Zduński w 1536 odcinku "M jak miłość" będzie prosił o ratunek Marysię (Małgorzata Pieńkowska), żeby przekonała Kingę, by do niego wróciła. Dopiero matce wyzna, że zupełnie się pogubił i nie wie co dalej robić. Nadal jednak będzie wierzył w romans Kingi i Pawła...

"M jak miłość" odcinek 1536 - poniedziałek, 26.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Kinga i Piotrek rozstaną się w 1536 odcinku "M jak miłość". Tuż po tym jak pijany Zduński wróci do domu przy Deszczowej i rzuci żonie pełne pogardy spojrzenie, oburzona Kinga nie wytrzyma. W środku nocy spakuje siebie i dzieci, żeby dać ukochanemu nauczkę za oskarżenie jej o zdradę! Wyjedzie z całą czwórką do Grabiny, nie mogą znieść kolejnego ciosu od męża! Wystarczyło już, że zostawił ją samą na wiele miesięcy, a teraz zrobił z niej kochankę Pawła.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1536: Piotrek zdradzi Kingę w ich własnym domu! Ucieknie od niego do Grabiny

Odejście Kingi od Piotrka w 1536 odcinku "M jak miłość" pociągnie za sobą dramatyczny ciąg dalszy. Zduński nie będzie mógł się dodzwonić do żony, która nie odbierze od niego ani jednego połączenia. Tylko od Marysi dowie się, że Kinga i dzieci są bezpieczni w Grabinie. Załamany Piotrek będzie błagał matkę, żeby mu pomogła.

-Odkąd wyjechała, nie zamieniła ze mną nawet słowa. Zostawiła wiadomość, że jedzie do Grabiny i tyle ją widziałem. Martwię się o nią o dzieci. I wiesz, mamo, pierwszy raz w życiu kompletnie nie wiem co mam zrobić - wyzna zrozpaczony Zduński.

Zatroskana Marysia w 1536 odcinku "M jak miłość" znów wtrąci się w sprawy skłóconych małżonków. I zacznie namawiać synową, żeby porozmawiała z mężem.- Ta sytuacja nie dotyczy tylko was, ale też dzieci - przekaże Kindze. Niespodziewania po stronie Piotrka w 1536 odcinku "M jak miłość" stanie też Barbara. Co prawda potępi wnuka za oskarżenie Kingi o zdradę, ale przekona ją, że ze względu na dzieci powinna pogodzić się z mężem.

- Chcę pojechać do Piotrka, pogadać. W końcu zrobię z nim porządek. Nawet nie wiesz, babciu, jaka jestem na niego wkurzona - przyzna Kinga.

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas

Seniorka rodu Mostowiaków w 1536 odcinku "M jak miłość" pochwali wnuczkę za tę decyzję. - No nareszcie! To mi się podoba, tak trzymaj! Ktoś w końcu powinien naszego Piotrusia otrzeźwić - doda Barbara. Ani ona, ani Kinga nie będą się spodziewały, że w 1536 odcinku "M jak miłość" Piotrek zdradzi żonę z prawniczką Kamilą (Anna Gorajska). Jabłońska odwiedzi go w domu przy Deszczowej pod pretekstem spraw służbowych i zacznie go namiętnie całować. Ich pocałunek zobaczy Kinga, która znów ucieknie do Grabiny!

Nie przegap: M jak miłość. Kinga i Piotrek pogodzą się! Wybaczą sobie zdrady w łóżku - WIDEO

W rodzinnym domu Mostowiaków w 1536 odcinku "M jak miłość" oburzona i załamana powie Marysi, że przyłapała Piotrka z kobietą, która go namiętnie całowała! Dla niej to będzie jasny dowód zdrady. Będzie nawet chciała zabić Piotrka!

- Jest po prostu tak głupi, że szok! No skończony idiota! Najpierw zostawia mnie z dziećmi, z pracą, ze wszystkim... Wraca i jeszcze oskarża mnie o jakieś głupoty, wciąga w aferę całą rodzinę, dzieci a potem... mizia się w naszym ogrodzie z wypindrzoną laską?! A ja naiwna jadę do niego tak, jak stoję, w starym dresie, i chcę się godzić, a ten kretyn... Jestem tak wściekła, jak jeszcze nigdy w życiu! Mogłabym Piotrka normalnie zabić!

M jak miłość, odc. 1536: Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1536. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1536. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)
	M jak miłość odc. 1536. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1536. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)
M jak miłość odc. 1536. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1536. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)
M jak miłość odc. 1536. Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1536. Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1536. Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1536. Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1536. Barbara (Teresa Lipowska), Kinga (Katarzyna Cichopek), Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1536. Barbara (Teresa Lipowska), Kinga (Katarzyna Cichopek), Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze