M jak miłość. Kinga pobije Kamilę! Nie pozwoli, żeby kochanka Piotrka zabrała jej męża i rozbiła rodzinę - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Kinga pobije Kamilę! Nie pozwoli, żeby kochanka Piotrka zabrała jej męża i rozbiła rodzinę - WIDEO

M jak miłość. Kinga pobije Kamilę! Nie pozwoli, żeby kochanka Piotrka zabrała jej męża i rozbiła rodzinę - WIDEO

2020-10-20 22:44

Kinga (Katarzyna Cichopek) z "M jak miłość" odejdzie od Piotrka (Marcin Mroczek) po tym jak zdradził ją z Kamilą (Anna Gorajska), ale rozstanie Zduńskich wcale nie oznacza, że będzie rozwód. Wręcz przeciwnie! Już wkrótce w jednym z nowych odcinków "M jak miłość" Kinga będzie walczyć o męża z kochanką Piotrka. I to dosłownie, bo jak pokazują "Kulisy serialu M jak miłość" pobije Kamilę i zapowie, że nigdy nie odda jej ukochanego. Zobaczcie WIDEO z tych scen. Czy Kinga i Piotrek w "M jak miłość" pogodzą się i uratują swoje małżeństwo?

Czy Kinga i Piotrek w "M jak miłość" rozwiodą się?

Kinga i Piotrek z "M jak miłość" rozstaną się przez Kamilę! Zdrada Zduńskiego, do której dojdzie w 1536 odcinku "M jak miłość" postawi pod znakiem zapytania przyszłość małżeństwa i ich rodziny. Oskarżona o niewierność i romans z Pawłem (Rafał Mroczek) Kinga odejdzie od męża, a kiedy wróci, żeby wszystko mu wyjaśnić zobaczy jak Piotrek całuje się z Kamilą. To przeleje czarę goryczy! Dla Kingi stanie się jasne, że Kamila jest kochanką Piotrka i już podczas pobytu w USA coś musiało ich połączyć.

Między skłóconą parą w "M jak miłość" emocje sięgną zenitu! Będą łzy, wzajemne żale, pretensje i niedomówienia. Na tym tle będzie się rozgrywał też dramat dzieci - Lenki (Marysia Głowacka) i Miśka (Aleksander Bożyk), które za nic w świecie nie będą chciały dopuścić, żeby ich rodzice się rozwiedli.

Patrz też:M jak miłość, odcinek 1536: Kamila ujawni co z Piotrkiem zrobili w Las Vegas! Ich romans trwa od dawna

Po ucieczce do Grabiny Kinga w "M jak miłość" będzie miała sporo czasu na przemyślenia. Z pomocą teściowej Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i babci Barbary (Teresa Lipowska) zrozumie, że dla dobra dzieci musi walczyć o rodzinę. I o męża, którego wcale nie przestanie kochać.

M jak miłość ZWIASTUN. Kinga pobije Kamilę! Paweł będzie z Franką. Kamil znajdzie matkę dla Poli. Tragedia przed ślubem Janka i Soni

W jednym z nowych odcinków "M jak miłość" późną jesienią Kinga stanie do ostrej walki o Piotrka z Kamilą. Dosłownie, bo pobije kochankę Zduńskiego kiedy perfidna prawniczka zjawi się na Deszczowej, żeby kolejny raz udowodnić Kindze, że nie odpuści sobie jej męża.

- To jest mój facet! To jest mój dom i to jest mój ogród! -krzyknie wściekła Zduńska i rzuci się na Kamilę. - Nie popychaj mnie! - prawniczka spróbuje protestować, ale na nic się to zda - Wynocha! - zażąda pełna agresji Zduńska. Tym samym pokaże, że nie pozwoli, by jakaś kobieta odebrała jej Piotrka i zniszczyła ich do niedawna idealną rodzinę.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1536: Córka Kamila poważnie chora! Matka Poli nie powie Kamilowi prawdy - WIDEO

M jak miłość. Kinga (Katarzyna Cichopek), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Kinga (Katarzyna Cichopek), Kamila (Anna Gorajska)
M jak miłość. Kinga (Katarzyna Cichopek), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Kinga (Katarzyna Cichopek), Kamila (Anna Gorajska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze