M jak miłość, odcinek 1590: Rodzina Mostowiaków się powiększy! Nikt nie będzie podejrzewał, że to on jest ojcem - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1590: Rodzina Mostowiaków się powiększy! Nikt nie będzie podejrzewał, że to on jest ojcem - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1590: Rodzina Mostowiaków się powiększy! Nikt nie będzie podejrzewał, że to on jest ojcem - ZWIASTUN

W 1590 odcinku "M jak miłość" do Mostowiaków dotrze radosna nowina! Zebrani w kuchni Barbary (Teresa Lipowska) w Grabinie Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) i seniorka rodu aż zaniemówią z wrażenia! Kto przyniesie w 1590 odcinku "M jak miłość" wiadomość, że jest w ciąży? Jeszcze ciekawsza jest odpowiedź na pytanie, kto okaże się ojcem... Sprawdź co już wiemy o szokujących wydarzeniach u Mostowiaków! i zobacz ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1590 - poniedziałek, 17.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1590 odcinku "M jak miłość" do kuchni Mostowiaków zajrzy niespodziewanie młoda, piękna i bardzo przejęta Ola (Justyna Karłowska). Jak się szybko okaże, spotykał się jakiś czas temu niewierny Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski). Przypomnijmy - Tadeusz opiekuje się ogrodem Lucjana (Witold Pyrkosz) od jego śmierci w "M jak miłość" i z tego powodu Barbara traktuje go jak członka rodziny. Wszyscy bardzo polubili Tadzia, który jest uczynny, sympatyczny i pełen dobrego humoru. Ale sąsiad ma też pewną wadę - zmienia dziewczyny jak rękawiczki! Czy to on okaże się ojcem dziecka Oli?

M jak miłość, odcinek 1590 ZWIASTUN. Franka będzie miała wypadek! Tuż przed tragedią pozna ostatnią wolę dziadka

- Przepraszam, że ja tak przy ludziach i wprost, ale sprawa jest pilna... To ostatni moment, żeby ci powiedzieć, że to dziecko jest twoje! -  oznajmi Ola w kuchni Mostowiakw patrząc w oczy Tadeuszowi.  

Zebrani w kuchni Mostowiakowie w 1590 odcinku "M jak miłość" aż zaniemówią z wrażenia! Barbara, Marysia, Ula i Bartek wstrzymaj oddech w oczekiwaniu, jak Tadeusz na dobrą nowinę zareaguje.

Kiemlicz w 1590 odcinku "M jak miłość" - jak na samotnego mężczyznę przystało - w odpowiedzi prawie zemldeje! Tadeusz zblednie i osunie się na krzesło...

- Przepraszam na chwilę… Potrzebuję powietrza!

Jak by tego było mało, już za moment w 1590 odcinku "M jak miłość" Ola zacznie rodzić na oczach wszystkich Mostowiaków! Dziewczyna poczuje nagłe skurcze i ostatecznie do akcji ruszy Marysia.

- Nie rozumiem… To jeszcze za wcześnie! - powie przerażona dziewczyna. 

- Tydzień w tę czy w drugą stronę… to zupełnie naturalne i często się zdarza! Pani Olu, nie ma już odwrotu, zaczęło się, jedziemy do szpitala! - zarządzi Rogowska. 

Czy Tadeusz zdąży oprzytomnieć zanim jego dziecko przyjdzie na świat? Jak przyjmie nowego ważnego człowieka do swojego życia? Zobaczymy już w 1590 odcinku "M jak miłość"!

M jak miłość odc. 1590. Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński), Barbara (Teresa Lipowska), kochanka Ola  (Justyna Karłowska)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość odc. 1590. Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński), Barbara (Teresa Lipowska), kochanka Ola (Justyna Karłowska)
M jak miłość odc. 1590. Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość odc. 1590. Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

Zobaczcie WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII z 1590 odcinka "M jak miłość" >>>

Najnowsze