M jak miłość, odcinek 1592: Lilka po totalnej metamorfozie wróci z Australii. Zdradzi Mateusza ze starszym milionerem. Będzie uprawiać seks za pieniądze

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1592: Lilka po totalnej metamorfozie wróci z Australii. Zdradzi Mateusza ze starszym milionerem. Będzie uprawiać seks za pieniądze

M jak miłość, odcinek 1592: Lilka po totalnej metamorfozie wróci z Australii. Zdradzi Mateusza ze starszym milionerem. Będzie uprawiać seks za pieniądze

2021-05-07 8:30

Lilka (Monika Mielnicka) z "M jak miłość" w 1592 odcinku przejdzie szokującą metamorfozę i wróci do Grabiny tak odmieniona, że nikt jej nie pozna! Kochająca żona Mateusza (Krystian Domagała) przyjedzie sama z Australii, ale nie będzie już przypominała dawnej Lilki. Ufarbuje włosy na blond, zacznie nosić drogie ciuchy, a do tego w 1592 odcinku "M jak miłość" pochwali się matce, że ma nowego narzeczonego . Zdradzi Mateusza z bajecznie bogatym starszym o kilkanaście lat wdowcem Ethanem Andersonem (Paweł Roman). To przez niego zażąda od Mostowiaka rozwodu. Matka Lilki nie uwierzy własnym oczom i uszom, że jej córka zniszczyła swoje małżeństwo dla pieniędzy. Poznajcie szczegóły!

M jak miłość" odcinek 1592 - wtorek, 24.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Powrót Lilki do "M jak miłość" w 1592 odcinku będzie związany z gigantycznym skandalem jaki wybuchnie w rodzinie Mostowiaków. Nieco ponad miesiąc temu Lilka i Mateusz wyjechali razem do Australii. To żona namówiła młodego Mostowiaka na przeprowadzkę, by tam zarobili na wymarzone mieszkanie i zaczęli nowe życie. Wtedy w 1580 odcinku "M jak miłość" nawet matka Lilki, Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura) ani babcia Barbara (Teresa Lipowska), nie zdołały ich powstrzymać. Młodzi Mostowiakowie odeszli, żeby znaleźć szczęście w innym kraju i z pomocą Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski) szybko się wzbogacić.

Niedawno w "M jak miłość" do Barbary zaczęły docierać niepokojące wieści o Mateuszu o Lilce. Seniorka rody Mostowiaków zdała sobie sprawę, że ich małżeństwo wisi na włosku, a wyjazd do Australii przyczynił się do poważnych problemów w ich związku.

Patrz też: Nie poznacie Uli z M jak miłość. Szokująca metamorfoza Igi Krefft! Co ona sobie zrobiła? - ZDJĘCIA

Dopiero w 1592 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Lilka i Mateusz są o krok od rozwodu, że zdradza zniszczyła miłość młodych Mostowiaków. Niespodziewanie Lilka sama przyjedzie do Grabiny z Australii. Mateusz zostanie z ojcem i macochą Ewą (Dominika Kluźniak), bo nie będzie chciał oglądać ukochanej. Dlaczego?

Lilka w 1592 odcinku "M jak miłość" przejdzie szokującą metamorfozę! Zmieni się nie do poznania. Nie tylko ufarbuje włosy na blond, zacznie się inaczej ubierać, ale przede wszystkim nie będzie już tą samą osobą. Zachowanie Lilki będzie wskazywało na to, że młoda Mostowiakowa znudziła się życiem wiernej żony i w Australii stała się zupełnie kimś innym.

M jak miłość, odcinek 1580: Lilka na pożegnanie potraktuje Mateusza jak szczeniaka! Barbara zaleje się łzami, a on i tak zrobi dla niej wszystko

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1590: Dramatyczny poród u Mostowiaków! Marysia nawet nie wiedziała o tej ciąży

Metamorfoza Lilki w 1592 odcinku "M jak miłość" będzie szokiem zwłaszcza dla jej matki Krystyny, która nie rozpozna własnej córki kiedy ta stanie w drzwiach domu w Lipnicy. Zupełnie inna fryzura, blond włosy, drogie ubrania, a do tego 19-latka przedstawi matce nowego narzeczonego, a właściwie kochanka.- Pobierzemy się, jak tylko dostanę rozwód... Dopiero teraz, kiedy jestem z Ethanem, rozumiem, na czym polega prawdziwa miłość...

- Co takiego? Pobierzecie się? O czym ty mówisz? To jakiś żart, tak? Boże... Co ty zrobiłaś? - Krystyna aż zblednie na dźwięk słów córki.

Matka Lilki w 1592 odcinku "M jak miłość" przeżyje wstrząs na widok starszego od dziewczyny o kilkanaście lat mężczyzny. Bardzo bogaty wdowiec Ethan Anderson przedstawi się Banachowej jako partner i przyszły mąż Lilki, u którego znalazła pracę. Tyle tylko, że Mostowiakowa nadal będzie żoną Mateusza!

Szok Krystyny w 1592 odcinku "M jak miłość" będzie jeszcze większy kiedy Lilka uprzedzi, że chce się szybko rozwieść z Mateuszem i rozpocząć nowe życie. Banachowa potępi Lilkę za to, że dopuściła się zdrady i zniszczyła małżeństwo z Mostowiakiem, którego jeszcze do niedawna tak mocno kochała. Ale Lilka nie będzie wcale liczyła na błogosławieństwo matki. Między kobietami dojdzie do ostrej wymiany zdań, podczas której padną mocne słowa.

- Nie chodzi o kasę! Nie masz pojęcia, jak bardzo mi na nim zależy! To jest moja życiowa szansa i ja, w przeciwieństwie do ciebie, jej nie zmarnuję! Rozumiesz? Nie popełnię takich błędów jak ty! To nie jest żaden kaprys, przysięgam... Ja się naprawdę zakochałam! Chcę zacząć wszystko od nowa, przecież mam prawo do szczęścia. Tobie się w życiu nie udało, ale ja jeszcze wszystko mogę zmienić!

W 1592 odcinku "M jak miłość" odmieniona Lilka pochwali się matce, że jej kochanek Ethan chce zapłacić za leczenie chorego brata Kamila (Miłosz Kwiecień). Krystyna zrozumie, że córka jest z milionerem dla pieniędzy. Niedługo za Lilką do Grabiny przyjedzie także Mateusz, który w 1592 odcinku "M jak miłość" nie zważając na zdradę żony i to co mu zrobiła, poprosi żonę o jeszcze jedną szansę.

Lilka w 1592 odcinku "M jak miłość" pozostanie jednak nieubłagana i zażąda rozwodu. Będzie chciała wyjść za mąż za bogatego Australijczyka, który zapewni jej życie w luksusie, mieszkanie o jakim zawsze marzyła i drogie ubrania.

M jak miłość odc. 1592. Lilka (Monika Mielnicka), Krystyna Banach (Dorota Chotecka), Ethan Anderson (Paweł Roman

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1592. Lilka (Monika Mielnicka), Krystyna Banach (Dorota Chotecka), Ethan Anderson (Paweł Roman
M jak miłość odc. 1592. Lilka (Monika Mielnicka), Krystyna Banach (Dorota Chotecka)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1592. Lilka (Monika Mielnicka), Krystyna Banach (Dorota Chotecka)
M jak miłość odc. 1592. Lilka (Monika Mielnicka)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1592. Lilka (Monika Mielnicka)
Najnowsze