Nie poznacie Uli z M jak miłość! Szokująca metamorfoza Igi Krefft! Zobacz co sobie zrobiła - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm/Instagram Nie poznacie Uli z "M jak miłość"! Szokująca metamorfoza Igi Krefft! Zobacz co sobie zrobiła - ZDJĘCIA

Nie poznacie Uli z M jak miłość. Szokująca metamorfoza Igi Krefft! Co ona sobie zrobiła? - ZDJĘCIA

Ula, czyli Iga Krefft z "M jak miłość" nieźle zaszalała - na swoim profilu na Instagramie ujawniła szokujące zdjęcia ostatniej metamorfozy! Tylu zmian na raz nie pokazała żadna gwiazda serialu, a te są naprawdę wyjątkowe! Co sobie zrobiła Iga Krefft? Inne włosy, makijaż i jeszcze jeden bardzo ważny szczegół, którego nie ma nikt inny! Czy Bartek (Arek Smoleński) poznałby w ogóle taką żonę? Serialowa Ula pokazała się fanom "M jak miłość" także zupełnie bez makijażu... Zobacz koniecznie ZDJĘCIA odmienionej Igi Krefft!

Iga Kreft, czyli Ula w "M jak miłość" zrobiła sobie coś niesamowitego! Trudno poznać wnuczkę Mostowiaków

Iga Krefft opublikowała na swoim profilu na Instagramie szokujące zdjęcia swojej metamorfozy! Zupełnie inne, dłuższe i znów blond włosy, ciemne okulary rodem z filmów z lat 70-tych, ostry makijaż  i jeszcze jeden szczegół, który aż mrozi krew w żyłach!

Gwiazda "M jak miłość" pokazała się też fanom zupełnie bez makijażu. Serialowa Ula pisze, że można być szczęśliwym z podkrążonymi oczami i bladą cerą...

- Co tu widzicie? Zapewne widzicie laskę bez makijażu, sińce pod oczami, mało przyjazdy wyraz twarzy... - pisze Krefft na swoim zdjęciu na Instastory. - Moi drodzy, tak wygląda wbrew pozorom mega szczęśliwy człowiek! Zmęczony po maratonie pracy, ale SZCZĘŚLIWY!!!

Zobacz też: Janek odszedł z M jak miłość. Teraz Tomas Kollarik pokazał jak się zmienił. Uwagę zwraca jeden szczegół! - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1585 ZWIASTUN. Ula i Bartek wpadną z narkotykami. Kinga zamknie bistro i wystawi Frankę?
M jak miłość: Iga Krefft (Ula)

i

Autor: Instagram

Czym tak zmęczyła się Ula z "M jak miłość" w dniu wolnym od pracy? Krefft wzięła udział w sesji zdjęciowej, w której zdjęcia robiła jej młodsza siostra Zuzanna. Być może dzięki temu Iga zrobiła się niesłychanie odważna!

Na zębach Uli z "M jak miłość" pojawiły się kolorowe kryształki! Szeroki uśmiech z ozdobą, która przypomina bardziej szałowy aparat na zęby, gwiazda prezentuje z prawdziwą dumą.

Ula z "M jak miłość" zdecydowała się nie także na 2 wersje makijażu - codzienną, stonowaną i szałową, wieczorną. Zapytała fanów, w której z nich wolą ją oglądać.

Reakcje fanów były... gorące. Panowie ozdabiali swoje odpowiedzi emotikonem ognia, ale ostatecznie nie wybrali lepszej wersji Krefft, twierdząc, że podoba im się w obu. 

- ??? 

- Wyglądasz super w obu wydaniach ?

- Wow?

Każda Iga piękna ?

- ??

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1587: Tajemnica Jaszewskich wyjdzie na jaw! Dawid nie jest prawdziwym synem Olgi i Mariusza?

M jak miłość: Iga Krefft (Ula)

i

Autor: Instagram
M jak miłość: Iga Krefft (Ula)

i

Autor: Instagram
M jak miłość: Iga Krefft (Ula)

i

Autor: Instagram
M jak miłość: Iga Krefft (Ula)

i

Autor: Instagram
M jak miłość: Iga Krefft (Ula)

i

Autor: Instagram
M jak miłość: Iga Krefft (Ula)

i

Autor: Instagram
Najnowsze