Janek odszedł z M jak miłość. Teraz Tomas Kollarik pokazał jak się zmienił. Uwagę zwraca jeden szczegół! - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm/ Instagram Janek odszedł z M jak miłość. Teraz Tomas Kollarik pokazał jak się zmienił. Uwagę zwraca jeden szczegół! - ZDJĘCIA

Janek odszedł z M jak miłość. Teraz Tomas Kollarik pokazał jak się zmienił. Uwagę zwraca jeden szczegół! - ZDJĘCIA

2021-05-03 14:30

Janek z "M jak miłość", którego gra Tomas Kollarik odszedł z serialu ponad miesiąc temu. Po postrzale na ślubie Janek został sparaliżowany i przykuty do wózka inwalidzkiego. Tuż przed tajemniczym zniknięciem w 1577 odcinku "M jak miłość" przeszedł operację, dzięki której znowu zaczął chodzić. Ale tego widzowie już nie zobaczyli, bo Janek i Sonia (Barbara Wypych) musieli uciekać z Grabiny przed bandytą, który chciał ich zabić. Pożegnanie z "M jak miłość" było dla Tomasa Kollarika okazją do metamorfozy i walki o nową rolę. Właśnie na Instagramie Janek z " M jak miłość" pokazał jak się zmienił. Wygląda inaczej, a uwagę zwraca jeden szczegół.

Czy Janek wróci do "M jak miłość", a Tomas Kollarik znów zagra w serialu?

Tomas Kollarik dla fanów "M jak miłość" zawsze pozostanie Jankiem Morawskim, choć miesiąc temu pożegnał się z serialem. Po tragedii jaka spadła na Janka i Sonię scenarzyści wysłali tę parę w nieznane. Zaraz po operacji Janka w 1577 odcinku "M jak miłość", którą przeprowadził Olek Chodakowski (Maurycy Popiel), by sparaliżowany policjant mógł znów chodzić stało się jasne, że ani on, ani jego ukochana nie są bezpieczni. Mafia, z którą zadarł Janek, a na której czele stoi Max Gadowski (Jarosław Rabenda) wydała na Morawskiego wyrok śmierci. A nasłany bandyta, który chciał go zabić w czasie ślubu miał dokończyć zadanie. Dlatego w 1580 odcinku "M jak miłość" okazało się, że Janek i Sonia uciekli przed zabójcą z Grabiny.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1590: Dramatyczny poród u Mostowiaków! Marysia nawet nie wiedziała o tej ciąży

Nikt w "M jak miłość" nie wie na jak długo, ani też co się dzieje z Sonią i Jankiem, gdzie teraz są. Wszystko owiane jest wielką tajemnicą, dla bezpieczeństwa policjantów. Twórcy "M jak miłość" zapewniają jednak, że to jeszcze nie koniec Janka i Soni, że Tomas Kollarik i Barbara Wypych wrócą do serialu w nowym sezonie po wakacjach 2021.

Póki co słowacki aktor, który w "M jak miłość" gra Janka Morawskiego stara się o nowe role, bierze udział w castingach i przechodzi też kolejne metamorfozy, by wcielić się w innego bohatera. Prywatnie Tomas Kollarik też się bardzo zmienił. Ostatni raz na planie "M jak miłość" był prawie pół roku temu, więc nic dziwnego, że trudno w nim rozpoznać ekranowego Janka.

M jak miłość. Janek przejdzie operację i wróci do Soni. Dojdzie do tragicznych komplikacji

Sprawdź też:M jak miłość, odcinek 1590: Paweł ożeni się z Franką, ale nie dostanie ani grosza z jej majątku! Stryj Franki będzie prześladował Zduńskiego- WIDEO

Właśnie Tomas Kollarik na Insagramie pokazał jak teraz wygląda. Dłuższe włosy, inna fryzura i jeden szczegół, który sprawia, że jego twarz zupełnie się zmieniła. Aktor z "M jak miłość" zapuścił zarost. Niewielki, ale zauważalny na tyle, że od razu posypały się komentarze zachwyconych fanek. Wszystkie internautki są tego samego zdania - Kollarik zrobił się jeszcze bardziej przystojny niż w serialu!

Najnowsze