Sonia i Janek odejdą z M jak miłość? Wyjadą z Grabiny na zawsze w 1580 odcinku. Będą musieli uciekać przed zabójcą!

i

Autor: MTL Maxfilm Sonia i Janek odejdą z M jak miłość? Wyjadą z Grabiny na zawsze w 1580 odcinku. Będą musieli uciekać przed zabójcą!

Sonia i Janek odejdą z M jak miłość? Wyjadą z Grabiny na zawsze w 1580 odcinku. Będą musieli uciekać przed zabójcą!

W 1580 odcinku "M jak miłość" możemy po raz ostatni zobaczyć Janka (Tomas Kollarik) i Sonię (Barbara Wypych)! Zakochani policjanci znów będą razem, ale mafia ich namierzy i osaczy w Grabinie! Zabójca będzie tak blisko, że Janek będzie zmuszony podjąć męską decyzję o natychmiastowej ucieczce. Ale tym razem zrobi to razem z Sonią! Czy to oznacza, że para narzeczonych po dramatycznych przejściach w 1580 odcinku "M jak miłość" zniknie na zawsze z serialu?

"M jak miłość" odcinek 1580 - wtorek, 6.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Dobra wiadomość jest taka, że dramatyczne wydarzenia zakończą się dobrze w 1577 odcinku "M jak miłość" - Janek po operacji Olka (Maurycy Popiel) będzie chodził! Co więcej, były komendant wreszcie zrozumie, jak bardzo kocha go Sonia i jak okrutnie z nią postępował po mafijnym zamachu. Cokolwiek więc wydarzy się w ich życiu, już zawsze będą robić to razem!

Janek i Sonia pogodzą się w 1577 odcinku "M jak miłość", ale nie dane im będzie długo cieszyć się - niemalże cudem odzyskanym - zdrowiem i miłością. Mafia nie tylko nie zapomni o Janku do 1580 odcinka "M jak miłość", ale będzie już tak blisko, że wręcz zaciśnie im "pętlę na szyi"!   

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1574: Marcin zostawi Izę! Na oczach Barbary zdejmie obrączkę. To będzie koniec Chodakowskich - ZWIASTUN

M jak miłość. Janek przejdzie operację i wróci do Soni. Dojdzie do tragicznych komplikacji
M jak miłość, odcinek 1577: Janek przeżyje operację, ale to nie koniec koszmaru! Będzie musiał uciekać przed bandytami. Dopadną go?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1577: Janek przeżyje operację, ale to nie koniec koszmaru! Będzie musiał uciekać przed bandytami. Dopadną go?

Na szczęście Janek w 1580 odcinku "M jak miłość" będzie już na siłach znów podejmować męskie decyzje i zrobi to. Były komendant otrzyma od swoich informatorów sygnały, że sprawa znów jest poważna i szykowany jest drugi zamach na jego życie! Ale tym razem Morawski nie będzie na nich czekał - zabierze Sonię i uciekną z Grabiny! Czy to oznacza, że znikną już na zawsze z serialu?

Na szczęście, jak podaje "Świat Seriali", ucieczka Soni i Janka z Grabiny w 1580 odcinku "M jak miłość" nie oznacza ich odejścia i zobaczymy ich w kolejnych odcinkach! Czy Janek ostatecznie pokona mafię? Czy Sonia będzie mu w tym pomagać? Wszystkiego dowiemy się śledząc wątek od 1580 odcinka "M jak miłość"! 

Zobacz także: Gwiazda M jak miłość przeszła radykalną przemianę! Ilona Janyst już nie gra Anety. Dostała zgodę produkcji - ZDJĘCIE

M jak miłość, odc. 1567: Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1562. Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1562. Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych)
M jak miłość odcinek 1553, Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość odcinek 1553, Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych)
M jak miłość odc. 1549. Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1549. Janek (Tomas Kollarik)
Najnowsze