Janek z M jak miłość już tak nie wygląda! Tomas Kollarik odchodzi z serialu. Trudno go rozpoznać po metamorfozie - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Janek z M jak miłość już tak nie wygląda! Tomas Kollarik odchodzi z serialu. Trudno go rozpoznać po metamorfozie - ZDJĘCIA

Janek z M jak miłość już tak nie wygląda! Tomas Kollarik odchodzi z serialu. Trudno go rozpoznać po metamorfozie - ZDJĘCIA

2021-03-15 21:49

Janek z "M jak miłość", którego gra Tomas Kollarik już wkrótce zniknie z serialu. Pochodzący ze Słowacji aktor odejdzie w 1580 odcinku "M jak miłość" w dramatycznych okolicznościach. Janek i Sonia (Barbara Wypych) będą musieli uciekać z Grabiny przed mafią i zabójcą, który będzie czyhał na ich życie. Po pożegnaniu z "M jak miłość" Kollarik przeszedł zaskakującą metamorfozę. Właśnie na Instagramie pokazał jak teraz wygląda. Trudno rozpoznać w nim Janka w "M jak miłość", bo aktor stara się o zupełnie nową rolę. Zobaczcie metamorfozę Kollarika!

Co będzie z Jankiem z "M jak miłość"? Dlaczego Tomas Kollarik odchodzi?

Tomas Kollarik, znany jako Janek Morawski z "M jak miłość" zdecydował się na spektakularną metamorfozę! Gwiazdor "M jak miłość" na Instagramie pochwalił się efektami przemiany i ogłosiła wszystkim, że to jej zupełnie nowe wcielenie. A ponieważ aktorzy mają w kontraktach z produkcją "M jak miłość" restrykcyjny zapis, że nie mogą zmieniać wyglądu bez zgody twórców serialu, to przy okazji wyszło na jaw, że Kollarik przez jakiś czas nie zagra już Janka. Czy to oznacza, że Janek odejdzie z "M jak miłość" na dłużej, a wątek jego i Soni zostanie zakończony?

Patrz też: Sonia i Janek odejdą z M jak miłość? Wyjadą z Grabiny na zawsze w 1580 odcinku. Będą musieli uciekać przed zabójcą!

Wszystko wyjaśni się w 1580 odcinku "M jak miłość" kiedy Janek będzie już po ryzykownej operacji kręgosłupa, którą przeprowadzi Olek Chodakowski (Maurycy Popiel). Chociaż dojdzie do komplikacji, wystąpi krwotok i trzeba będzie Jankowi przetaczać krew, to Olek w 1577 odcinku "M jak miłość" powiadomi Sonię i matkę Janka, Weronikę Sobańską (Ewa Kasprzyk), że zabieg się udał i Morawski znów będzie chodził. Oczywiście czeka go jeszcze długa rehabilitacja zanim stanie na własnym nogach. A wcześniej ucieczka z Grabiny z Sonią!

Bo w 1580 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Janek z ukochaną wyjechali ze strachu przed mafia znów go dopadnie i dojdzie do kolejnego zamachu. O odejściu tej pary powiadomi wszystkich... Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska). Seniorka rodu zapewni jednak, że Sonia i Janek wrócą jak tylko minie niebezpieczeństwo.

M jak miłość. Janek przejdzie operację i wróci do Soni. Dojdzie do tragicznych komplikacji

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1577: Janek przeżyje operację, ale to nie koniec koszmaru! Będzie musiał uciekać przed bandytami. Dopadną go?

Obecnie Kollarik ma przerwę na planie "M jak miłość". Pożegnał się z rolą Janka już jakiś czas temu i skupia się na nowych wyzwaniach aktorskich. Pochodzący ze Słowacji aktor na swoim Instagramie pokazał jak się zmienił do kolejnej roli. Na castingu Kollarik pojawił się z innej fryzurze, z małym wąsikiem i eleganckiej marynarce. Po tej przemianie zupełnie nie przypomina Janka z "M jak miłość".

"Próbny wąsik i casting też na próbę. #chwilowe #zmiany #kolejny #casting #poszetka #bordo #butoniera" - napisał aktor z "M jak miłość".

M jak miłość. Tomas Kollarik (Janek) na Instagramie

i

Autor: Instagram M jak miłość. Tomas Kollarik (Janek) na Instagramie
M jak miłość, odc. 1577: Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1575: Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość, odcinek 1574, Janek (Tomas Kollarik), Sobańska (Ewa Kasprzyk)

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1574, Janek (Tomas Kollarik), Sobańska (Ewa Kasprzyk)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze