M jak miłość, odcinek 1590: Paweł ożeni się z Franką, ale nie dostanie ani grosza z jej majątku! Stryj Franki będzie prześladował Zduńskiego

i

Autor: MTL Maxfilm/ Instagram M jak miłość, odcinek 1590: Paweł ożeni się z Franką, ale nie dostanie ani grosza z jej majątku! Stryj Franki będzie prześladował Zduńskiego

M jak miłość, odcinek 1590: Paweł ożeni się z Franką, ale nie dostanie ani grosza z jej majątku! Stryj Franki będzie prześladował Zduńskiego- WIDEO

2021-05-02 10:07

Będzie ślub w "M jak miłość". Paweł Zduński (Rafał Mroczek) już trzy raz był żonaty i po ostatnim rozwodzie zdecydował, że nigdy się nie ożeni. Franka (Dominika Kachlik) też nie chce ślubu, bo dla niej liczy się przede wszystkim prawdziwa miłość. Ale oboje w 1590 odcinku "M jak miłość" zostaną zmuszeni do małżeństwa przez stryja Franki, podejrzanego górala z Bukowiny Tatrzańskiej, Jędrzeja Gutowski (Piotr Majerczyk)! A wszystko przez testament dziadka Franki i działkę w górach wartą duże pieniądze. Dręczony przez rodzinę ukochanej Paweł ożeni się czwarty raz? Górale postarają się, żeby nie dobrał się do jej majątku!

"M jak miłość" odcinek 1590 - poniedziałek, 17.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Ślub Pawła i Franki w "M jak miłość" do niedawna był zupełnie nierealny! Zduński wiele razy uprzedzał zakochaną w nim góralkę, że nigdy więcej się nie ożeni, że nie zaciągnie go do ołtarza, nawet siłą. Ale kiedy w 1590 odcinku "M jak miłość" w grę zacznie wchodzić testament dziadka Franki i duże pieniądze, wszystko się zmieni. Radość dziewczyny Zduńskiego z tego, że zmarły senior zapisał jej w spadku działkę w Bukowinie Tatrzańskiej i wreszcie będzie miała coś swojego szybko minie, kiedy w 1590 odcinku "M jak miłość" razem ze stryjem zjawi się u notariusza na odczytaniu testamentu.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1590: Franka usłyszy, że zostało jej pół roku. Wstrząsająca wiadomość dla dziewczyny Pawła - WIDEO

Dopiero wtedy w 1590 odcinku "M jak miłość" Franka pozna ostatnią wolę dziadka - działkę dostanie, jako najstarsza wnuczka, ale pod jednym warunkiem. Musi w ciągu pół roku wziąć ślub! A do tego rodzina górali z Bukowiny musi zaakceptować przyszłego męża, by wybranek Franki nie chciał zgarnąć jej majątku i ożenić się tylko dla pieniędzy. Temperamentna Franka w 1590 odcinku "M jak miłość" od razu się sprzeciwi. Wpadnie we wściekłość, że stryj chce ją wydać za mąż. Zresztą nie tylko on.

Wyjazd do Bukowiny w 1590 odcinku "M jak miłość" będzie dla Franki i Pawła jak kubeł zimnej wody. Bo sprytny stryj Jędrzej postanowi wybadać z kim zadaje się jego bratanica. Zaprosi parę do restauracji, gdzie Franka spotka kolegów z dawnego zespołu ludowego. Zajęta zabawą ze znajomymi i występami na scenie nie zauważy co knuje brat jej zmarłego ojca.

M jak miłość. Paweł weźmie ślub z Franką dla pieniędzy! Tragiczny wypadek dziewczyny Zduńskiego i testament zmarłego dziadka wszystko zmienią

Sprawdź też: M jak miłość. Zdesperowana Patrycja doniesie na Argasińskiego na policję? Tylko tak uratuje życie Łukasza i dziecka - WIDEO

Paweł w 1590 odcinku "M jak miłość" przekona się na własnej skórze co znaczy zadrzeć z góralem. Coraz bardziej natarczywy stryj Franki będzie go wypytywał o zarobki, pracę i mieszkanie. Powód? Żeby upewnić się, że Zduński nie poluje na majątek Franki. Bo nawet jeśli do ślubu dojdzie, Paweł nie dostanie ani grosza ze spadku po dziadku ukochanej. Kiedy w 1590 odcinku "M jak miłość" Jędrzej przekona się, że Paweł ma własne mieszkanie, a do tego prowadzi swój biznes "Rowerownię", zacznie naciskać na ślub z Franką. Zduńskiemu wcale się to nie spodoba!

- Stryj jest góralem, więc ciężko wyczuć jego intencje. To zagadkowa postać! - powiedział Rafał Mroczek w "Kulisach serialu M jak miłość".

Niedługo potem w "M jak miłość" w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) odbędzie się wyjątkowa impreza z góralami i to Franka, ubranka w piękny góralski strój będzie w centrum uwagi Pawła i całej rodziny Mostowiaków. To ślub Pawła i Franki? Wszystko wyjaśni się w nowych odcinkach "M jak miłość" dopiero po wakacjach.

M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek) biorą ślub?

i

Autor: Instagram M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek) biorą ślub?
M jak miłość. Stryj Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk), Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Stryj Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk), Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1590. Paweł (Rafał Mroczek), stryj Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1590. Paweł (Rafał Mroczek), stryj Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk), Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość odc. 1590. Paweł (Rafał Mroczek), stryj Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1590. Paweł (Rafał Mroczek), stryj Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze