Mateusz i Lilka odchodzą z M jak miłość. Wyjadą do Marka do Australii w 1580 odcinku. Nawet matka ich nie powstrzyma - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Mateusz i Lilka odchodzą z M jak miłość. Wyjadą do Marka do Australii w 1580 odcinku. Nawet matka ich nie powstrzyma - ZDJĘCIA

Mateusz i Lilka odchodzą z M jak miłość. Wyjadą do Marka do Australii w 1580 odcinku. Nawet matka ich nie powstrzyma - ZDJĘCIA

2021-03-31 7:53

Sensacja w "M jak miłość" w wątku Lilki (Monika Mielnicka) i Mateusza (Krystian Domagała). Młodzi Mostowiakowie odchodzą się z serialu i wyprowadzą się aż do Australii. Mateusz pójdzie w ślady ojca Marka (Kacper Kuszewski) i razem z żoną opuści Grabinę. W 1580 odcinku "M jak miłość" okaże się, że knuli plan wyjazdu od dawna, ale nikomu o tym nie powiedzieli. Będą mieli zamiar uciec niezauważeni i dopiero po fakcie przyznać się, że bliscy już ich nie zobaczą. To Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura), tuż przed wyjazdem na lotnisko w 1580 odcinku "M jak miłość", odkryje szokujący plan Mateusza i Lilki.

"M jak miłość" odcinek 1580 - we wtorek, 6.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Tego w "M jak miłość" nikt się nie spodziewa! Dotąd Mateusz i Lilka wiedli w miarę ułożone życie. On pomagał w warsztacie Bartka (Arkadiusz Smoleński), który potem został zamknięty, a Lilka wyjechała na studia do Warszawy i zaczęła pracę w bistro u Kingi (Katarzyna Cichopek). Nic więc nie wskazywało na to, by młodzi myśleli o ucieczce. Tym bardziej, że wydawałoby się, że Lilka ma coraz lepszy kontakt z Jackiem (Tomasz Sobczak), który w poprzednich odcinkach "M jak miłość" okazał się być jej ojcem. Skąd więc pomysł na ucieczkę aż do Australii? 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1578: Marcin w więzieniu po bójce! Aneta wygarnie mu, że straci Izę jeśli się nie opamięta

M jak miłość, odcinek 1577: Smutny koniec Pawła i Franki. Rozstaną się przed ślub - WIDEO

W 1580 odcinku "M jak miłość" Mateusz i Lilka nie poinformują nikogo o wyjeździe. W tajemnicy się zapakują i spróbują niezauważeni wyjechać na lotnisko, żeby przedostać się do Australii. Powód? Młodzi Mostowiakowie poczują, że w kraju nie zarobią wystarczająco dużo, żeby godnie żyć, a do tego kupić własne mieszkanie. Przecież ona mieszka w stolicy na zapleczu bistro, a on z jej matką i bratem Kamilkiem w domu Banachów w Lipnicy. Zakochani w 1580 odcinku "M jak miłość" sprytnie ukryją, że nie chodzi tylko o wyjazd do Marka i Ewy (Dominika Kluźniak) z wizytą, ale o przeprowadzkę na długie miesiące, a może nawet lata. Aż do czasu, gdy zarobią na własne mieszkanie! Pieniądze na wyjazd pożyczą od Jacka.

Tylko Banachowa w 1580 odcinku "M jak miłość" przejrzy ich plan i tuż przed wyjazdem na lotnisko spróbuje powstrzymać córkę i zięcia. - To kiedy wy właściwie chcecie wrócić z tej Australii? - zapyta Krystyna.

- Jak zarobimy na kawalerkę! Mamo, zrozum. To dla nas szansa. Tam o wiele szybciej zarobimy jakieś sensowne pieniądze- odpowie Lilka.

- Ale co z twoimi studiami? - zacznie dociekać matka Lilki w 1580 odcinku "M jak miłość".

- Już wszystko na uczelni załatwiłam! Musimy to zrobić, nie możemy tak żyć w nieskończoność Mateusz tu, ja w Warszawie, w jakimś wynajmowanym kącie. Jeśli będziemy mieli swoje własne mieszkanie, wszystko będzie wyglądało zupełnie inaczej. Mamuś, proszę, nie rób takiej miny, bo zaraz będę beczeć! Przecież nie wyjeżdżamy na zawsze! - zapewni żona Mateusza.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1578: Marcin wpadnie w obłęd z zazdrości o Izę! Nie pozwoli, żeby ją dłużej krzywdził tak jak psychol Artur

Niestety Banachowej w 1580 odcinku "M jak miłość" nie uda się przekonać Lilki i jej męża, żeby zostali w Polsce. Zaskoczona i zszokowana ich decyzją poprosi tylko podczas pożegnania, żeby na siebie uważali.

Czy Monika Mielnicka i Krystian Domagała odchodzą z "M jak miłość"?

Czy wyjazd Lilki i Mateusza z "M jak miłość" do Australii do Marka, Ewy i siostry Natalki (Marcjanna Lelek) oznacza, że Monika Mielnicka i Krystian Domagała tak jak inni aktorzy odchodzą z serialu już na stałe? Jak podaje "Świat Seriali" Krystian Domagała właśnie szykuje się do matury, a Monika Mielnicka jest bardzo zajęta studiami na wydziale psychologii, więc potrzebowali czasu na naukę i poprosili produkcję "M jak miłość" o przerwę w zdjęciach.

Ale młodzi Mostowiakowie jeszcze wrócą do serialu. To już pewne, że widzowie zobaczą Lilkę i Mateusza za kilka miesięcy, czyli już w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021.

Sytuacja w "M jak miłość" będzie szokująca, bo przecież Lilka i Mateusz nie snuli planów przeprowadzki. Póki co nie wiadomo jeszcze czym będą kierowani przy wyjeździe i zostawieniu wszystkiego, co budowali. Na pewno sytuacja będzie wyjaśniona w kolejnych odcinkach "M jak miłość". Jedno jest pewne, Banachowa będzie w kompletnym szoku i ciężko będzie jej zaakceptować decyzję córki oraz to, że nikt jej nie poinformował o szokujących planach.

M jak miłość, odc. 1580: Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała), Krystyna (Dorota Chotecka)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1580: Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1580: Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze