M jak miłość. Nowe życie Lilki i Mateusza. Bogaty Jacek Kotowski odda im wszystko - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Nowe życie Lilki i Mateusza. Bogaty Jacek Kotowski odda im wszystko - WIDEO

M jak miłość. Nowe życie Lilki i Mateusza. Bogaty Jacek Kotowski odda im wszystko - WIDEO

Totalna zmiana w życiu Lilki (Monika Mielnicka) i Mateusza (Krystian Domagała) w "M jak miłość"! Wszystko wskazuje na to, że bajecznie bogaty ojciec Jacek (Tomasz Sobczak) w głębokim poczuciu winy za złamany los córki, odda młodym wszystko, czego się dorobił! W dodatku rzuci swoje poukładane życie w Kanadzie i najpewniej przeprowadzi się do Grabiny, aby być już zawsze blisko Lilki. Czy dzięki Jackowi najmłodsi państwo Mostowiakowie w "M jak miłość" zaczną nowe, lepsze życie? Zobacz koniecznie co mówią na ten temat gwiazdy serialu - WIDEO z "Kulis M jak miłość"!

Lilka i Mateusz Mostowiakowie w "M jak miłość" dostaną nową szansę od losu! Jacek zapłaci córce za swoją nieobecność całym majątkiem  

W 1559 odcinku "M jak miłość" Jacek w końcu wyzna Lilce, że jest jej ojcem. I choć to z jednej strony dobra wiadomość - agresywny Banach nie bęzie już miał żadnych praw do nieswojej córki! - to Lilka wpadnie w rozpacz. Żona Mateusza nie będzie mogła darować ojcu, że przez całe jej życie miał ją w nosie, a teraz zjawia się jak gdyby nigdy nic i chce być tatą. I Jacek będzie doskonale to rozumiał. Czy wynagrodzi zmarnowane życie córki bogactwem, jakim ją obsypie?

 - Wszyscy mnie oszukali! Nie chcę takiej porąbanej rodziny, rozumiesz?! - będzie szlochała Lilka w ramionach Mateusza w jednym z nowych odcinków "M jak miłość'. 

- Jacek pojawia się nagle w życiu Lilki. Przyjeżdża nie wiadomo skąd... I teraz Lilka ma rzucić mu się w ramiona? - Monika Mielnicka komentuje sytuację, w jakiej znalazła się Lilka w "Kulisach M jak miłość". - Tak nie jest! Lilka jest w szoku - to na pewno - ale nie jest w stanie tak łatwo komuś zaufać. Po tylu latach!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany przez brata! Pobiją go bandyci, których naśle kochanka Piotrka

M jak miłość. Lilka wyrzeknie się matki i prawdziwego ojca. Nie wybaczy Jackowi i Krystynie kłamstwa
M jak miłość: Jacek (Tomasz Sobczak), Lilka (Monika Mielnicka)

i

Autor: MTL Maxfilm

Jacek już w 1556 odcinku "M jak miłość" zdradził Marysi, że ma zamiar przekazać cały swój majątek dziecku - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ. I z tego, co mówią aktorzy o dalszych losach trudnej relacji Lilki z ojcem wynika, że dokładnie tak właśnie będzie!

- Lilka tyle przeszła, wycierpiała... I jeszcze to! - Krystyna wzmocni w Jacku poczucie winy, kiedy dowie się, że wyznał córce swoje ojcostwo.

- Myślę, że jak opadną emocje, to z każdej sytuacji da się wyciągnąć coś dobrego - komentuje sytuację swojej serialowe córki Dorota Chotecka w "Kulisach M jak miłość'. - I tak sobie dumam, że Lilka będzie miała wspaniałego tatę! - Ta cała sytuacja, która się wydarzyła może być takim nowym otwarcie, takie nowe życie, które dostałyBo jak każdy zobaczy swoje błędy może się do nich przyznać i zacząć budować nowe życie - zdradza aktorka . 

- Uważam, że ta sytuacja jest początkiem czegoś nowego - potwierdza słowa koleżanki z planu Monika Mielnicka w "Kulisach M jak miłość'. - Jest drzwiami do lepszego życia! - zdradza młoda aktorka

- Jacek nie planował tego. Myślę, ze to jest taki odruch serca i odkrycie uczucia, na które kiedyś tam założył, że sobie nie pozwala - ujawnia grający Jacka Tomasz Sobczak w "Kulisach M jak miłość". - I ono w nim wybucha! 

I zapowiada się na to, że za ten wybuch miłości Jacek w "M jak miłość" słono zapłaci. Czy bogaty tata odmieni trudny los Mateusz i Lilki?   

Czytaj również: Barwy szczęścia, odcinek 2374: Julita pozbędzie się córki dla kochanka! Józek wychowa Julcię z inną

M jak miłość, odc. 1559: Mateusz (Krystian Domagała), Jacek (Tomasz Sobczak),

i

Autor: tvp/vod
Najnowsze