M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany przez brata! Pobiją go bandyci, których naśle kochanka Piotrka

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany przez brata! Pobiją go bandyci, których naśle kochanka Piotrka

M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany przez brata! Pobiją go bandyci, których naśle kochanka Piotrka

2021-01-19 22:00

Paweł (Rafał Mroczek) z "M jak miłość" w 1563 odcinku zostanie brutalnie pobity przez bandytów, których naśle Kamila Jabłońska (Anna Gorajska)! Skatowany niemal do nieprzytomności Zduński dostanie tak potężny łomot przez błędy swojego brata Piotrka (Marcin Mroczek). Bo niedoszła kochanka będzie w ten sposób chciała się odegrać na Piotrku za to, że ją odtrącił i wybrał Kingę (Katarzyna Cichopek). A do tego Kamila w 1563 odcinku "M jak miłość" postanowi pogrążyć karierę Piotrka. A kiedy Paweł stanie w obronie brata, boleśnie za to oberwie.

"M jak miłość" odcinek 1563 - wtorek, 2.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Nie tylko Piotrek, ale także Paweł w 1563 odcinku "M jak miłość" przekona się do czego jest zdolna Kamila Jabłońska. Przebiegła prawniczka nie zdobyła Zduńskiego, choć wszelkimi możliwymi sposobami próbowała namówić go do małżeńskiej zdrady. Miłość do Kingi i dzieci zwyciężyła jednak fascynację Piotrka inteligentną, błyskotliwą przyjaciółką, której zamarzyło się zostać jednak jego kochanką. A kiedy Kamila zda sobie sprawę, że przegrała, że Kinga ma wszystko, a ona nic, opracuje podły plan zemsty. Będzie chciała zniszczyć Piotrkowi życie i karierę!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1563: Janek w szpitalu po postrzale! Nie umrze, ale usłyszy straszną diagnozę - ZDJĘCIA

Co zrobi Kamila w 1563 odcinku "M jak miłość"? Posunie się do wyjątkowej podłości, żeby Zduński pożałował tego, że ją wzgardził. A zacznie się od tego, że Jabłońska przegra jedną ze spraw prowadzonych dla kancelarii Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Zupełnie jakby chciała się odegrać, że nie dostała tam stałej posady, a jej miejsce zajął Kamil Gryc (Marcin Bosak). Klient Kamili w 1563 odcinku "M jak miłość" nie zostawi tak tego i będzie się domagał od Jabłońskiej rekompensaty. Rykalski (Paweł Hartlieb) uwierzy kiedy prawniczka wmówi mu, że jedynym winnym tej porażki jest Piotrek. Tym samym niedoszła kochanka pogrąży Piotrka na całej linii.

M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany! To przez Piotrka pobiją go bandyci nasłani przez Kamilę

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 77: Ula w ciąży ucieknie z domu w środku nocy! Przerazi ją reakcja Marka - ZDJĘCIA

Porażka Kamili w 1563 odcinku "M jak miłość" doprowadzi do rozlewu krwi. Bo Rykalski wynajmie bandytów, by dali nauczkę Piotrkowi za sprawę przegraną przez Jabłońską. Do konfrontacji dojdzie w bistro Kingi. W obronie brata stanie Paweł, który przyjmie ciosy bandziorów na siebie!

Przez przypadek w 1563 odcinku "M jak miłość" Paweł podsłucha w bistro rozmowę dwóch bandziorów. By ochronić Piotrka, poda się za niego!  Zaproponuje podejrzanym typkom rozmowę na osobności w "Rowerowni". Przestępcy skatują Zduńskiego za "błędy" jego brata bliźniaka. 

Tragiczna w skutkach pomyłka będzie przełomem w relacjach skłóconych bliźniaków, których poróżniła miłość Pawła do Kingi. Po bestialskim ataku na Pawła w 1563 odcinku "M jak miłość" Piotrek wspaniałomyślnie wybaczy bratu, że zakochał się w jego żonie. Kiedy znajdzie skatowego Pawła w sklepie z rowerami, bliźniacy zgodnie ustalą między sobą, że według oficjalnej wersji Zduński nie został napadnięty, tylko miał wypadek podczas jazdy na rowerze.

M jak miłość odc. 1563. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1563. Piotrek (Marcin Mroczek), Kamila (Anna Gorajska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze