BrzydUla 2, odcinek 77: Ula w ciąży ucieknie z domu w środku nocy! Przerazi ją reakcja Marka - ZDJĘCIA

2021-01-18 8:45 jkk
BrzydUla 2, odc. 77: Ula (Julia Kamińska), Ania (Monika Fronczek)
Autor: x-news

W 77 odcinku serialu "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) będzie musiała uciekać z domu! Wpadnie w panikę i uzna, że noc spędzona z przyjaciółką Anią (Monika Fronczek) to jedyny bezpieczny sposób, aby potwierdzić ciążę i nie narazić się na gniew Marka (Filip Bobek)! Wiadomo, że jeżeli Ula zaszła w ciąże, to na pewno nie swoim mężem. Co zrobi Marek, kiedy pozna wynik testu ciążowego Uli? Czy w ogóle go pozna?

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 77 - środa, 3.02.2021, o godz. 20 w TVN7

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - możliwe jest, że Marek w 77 odcinku "BrzydUli" 2 ucieszy się na wieść o ciąży Uli. Tak sugerują zdjęcia promocyjne z tego odcinka serialu. Ale jest w tym pewien haczyk... Te zdjęcia pochodzą z czasów, kiedy Ula i Marek cieszyli się z pierwszej ciąży!

Zdjęcia z 77 odcinka 2 sezonu "BrzydUli" pokazują także autentyczną panikę Uli! Na materiałach promocyjnych widzimy, że Ula najpierw chowa się w domu przed Markiem, kiedy usiłuje zrobić test ciążowy, a kiedy jej się to nie uda, ucieknie w nocy z domu! Marek będzie za nią podążał trop w trop - czyżby przeczuwał co się święci?

Tak Ula w 77 odcinku "BrzydUli" 2 znajdzie się u swojej przyjaciółki Ani, u której bezpiecznie sprawdzi wynik testu ciążowego. Na zdjęciach widzimy, że Ania wyraźnie się z czegoś cieszy. Czy jej radość wynika z pozytywnego czy negatywnego wyniku testu Uli? Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2376: Marek pobije Iwonę. Rodzina zobaczy ją w opłakanym stanie

BrzydUla 2, odc. 77: Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
Autor: x-news

Marek spotka się w końcu z Ulą w 77 odcinku "BrzydUli" 2. Para nie będzie wyglądała na szczęśliwą i raczej czeka ich poważna rozmowa. W nocy, kiedy Ula ucieknie do Ani, Marek samotnie spędzi dużo czasu na samotnych rozmyślaniach... Czy wpadnie na coś o czym później będzie rozmawiał z żonę?

Pozostaje otwarte pytanie, czy Ula w ogóle powie Markowi o swoich podejrzeniach na temat ciąży. Czy jej mąż pozna wynik testu, który zobaczy Ania? Ciekawe czy  Ula słusznie będzie się bała reakcji męża w 77 odcinku "BrzydUli" 2?

Sprawdź także: M jak miłość, odcinek 1559: Bartek uratuje Ulę od nędzy! Znajdzie źródło bogactwa i wybaczy jej wszystko

BrzydUla 2, odc. 77: Ula (Julia Kamińska), Ania (Monika Fronczek)
Autor: x-news
BrzydUla 2, odc. 77: Ula (Julia Kamińska), Ania (Monika Fronczek)
Autor: x-news
BrzydUla 2, odc. 77: Ula (Julia Kamińska), Ania (Monika Fronczek)
Autor: x-news
Najnowsze